Komunikaty PR

Odkryj skuteczny sposób na drugi podbródek!

2021-05-13  |  01:00
Biuro prasowe

Czy wiesz, że podwójny podbródek to problem, który dotyczy nie tylko osób z nadwagą? Na jego powstawanie często ma wpływ długotrwałe patrzenie w telefon, garbienie się czy wiotczenie skóry. Nie bez znaczenia pozostają również skłonności genetyczne, gdyż nawet szczupłe osoby borykają się z podwójnym podbródkiem. Na szczęście nowoczesne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej potrafią poradzić sobie z tym problemem. Co pomoże? Endolift! Poznaj zalety zabiegu, który potrafi odmienić podbródek już po jednej wizycie w gabinecie!

 

Głowa do góry!

Drugi podbródek to potoczna nazwa na nadmiar tkanki tłuszczowej, który optycznie zaciera wyraźną granicę między twarzą a szyją. To problem, który często zmniejsza poczucie atrakcyjności – dodaje lat i kilogramów. O ile mężczyźni mogą zasłonić podwójny podbródek, ukrywając go za bujną brodą, to kobiety niestety nie mają takiej możliwości. 

Podwójny podbródek pojawia się na skutek odkładania się tkanki tłuszczowej, zwiotczeń skóry (w wyniku starzenia się organizmu lub nagłego chudnięcia). Może także tworzyć się z powodu nadmiernego spożywania soli, cukru, alkoholu lub po prostu być wynikiem uwarunkowań genetycznych.  Nowoczesna medycyna estetyczna na szczęście potrafi zaradzić temu defektowi estetycznemu! 

W gabinecie

Redukcja drugiego podbródka jest możliwa już po jednej wizycie w gabinecie, dzięki zabiegowi Endolift. To procedura, która zapewnia ujędrnienie, lifting i likwidację tkanki tłuszczowej, a więc jest idealnym rozwiązaniem, aby skutecznie odmienić wygląd podbródka. Laser ten niszczy zgromadzony na danym obszarze tłuszcz i jednocześnie stymuluje wytwarzanie kolagenu, co z kolei sprawia, że skóra staje się ujędrniona, napięta i bardziej zwarta w obszarze zabiegowym. Wraz z upływem czasu dochodzi do lipolizy i zagęszczenia skóry – to właśnie efekt, o którym marzą wszyscy posiadacze drugiego podbródka! Po zabiegu optycznie widać zmianę – twarz staje się smuklejsza, skóra obkurczona. 

Endolift – naturalnie!

Niewątpliwą zaletą zabiegu Endolift jest fakt, iż pierwsze efekty obkurczenia się skóry będą widoczne od razu po wyjściu z gabinetu. Następnie efekt będzie się pogłębiał przez kolejne miesiące, odsłaniając smuklejszy i bardziej jędrny podbródek. Endolift jest zabiegiem dającym naturalne efekty, bez konieczności przechodzenia długotrwałej rekonwalescencji. W zależności od indywidualnych predyspozycji, po zabiegu możliwy jest obrzęk, który może utrzymywać się do kilku dni. Jest to procedura polecana osobom, chcącym uzyskać efekt liftingu w małoinwazyjny i nieporównywalnie wygodniejszy sposób,  w porównaniu do zabiegów chirurgicznych. Bez nacięć i blizn, ale za to z doskonałymi efektami ujędrnienia skóry! 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Uroda Rituals Cosmetics przekracza próg 2 miliardów euro przychodu Biuro prasowe
2025-01-30 | 15:30

Rituals Cosmetics przekracza próg 2 miliardów euro przychodu

W 2024 roku marka Rituals osiągnęła przychody w wysokości 2,1 miliarda euro, notując organiczny wzrost o 21% we wszystkich kanałach sprzedaży i krajach. Fundamentami
Uroda 4 skuteczne sposoby, dzięki którym spowolnisz starzenie się skóry
2025-01-28 | 12:00

4 skuteczne sposoby, dzięki którym spowolnisz starzenie się skóry

Z wiekiem kondycja skóry słabnie, a jej pielęgnacja niesie ze sobą nieco więcej wyzwań. Chociaż starzenie się jest procesem naturalnym i niemożliwym do zatrzymania, istnieją
Uroda Maść Rokitnikowa
2024-12-31 | 11:10

Maść Rokitnikowa

Działanie MAŚCI ROKITNIKOWEJ związane jest z naturalnymi właściwościami ekstraktu z rokitnika, nagietka lekarskiego, alantoiny, panthenolu (prowitaminy B5) oraz leczniczej wody mineralnej:

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Dom i ogród

Radosław Majdan: Jestem zniesmaczony tym, ile czasu poświęciliśmy na załatwianie pozwoleń na budowę domu. Teraz zastanawiamy się, czy nie wybrać planu B

Były piłkarz przyznaje, że w przypadku jego małżeństwa droga do budowy wymarzonego domu w Konstancinie-Jeziornie okazała się niezwykle długa, kręta i bardziej skomplikowana, niż się spodziewali. Uzyskiwanie niezbędnych pozwoleń trwało ponad dwa lata i nie zakończyłoby się sukcesem, gdyby nie pomoc specjalisty, który miał w tym doświadczenie. W obliczu tych problemów i kolejnych wyzwań przyszło jednak zwątpienie i myśl o rezygnacji z kontynuowania tego projektu. Radosław Majdan podkreśla jednak, że niezależnie od tego, jaką decyzję podejmą, za jakiś czas będą mieli własny, piękny dom.

Problemy społeczne

Miasta będą się starzały wolniej niż reszta kraju. Jednak w niektórych do 2050 roku seniorzy będą stanowić 37 proc. populacji

Udział osób starszych w populacji Polski będzie się stopniowo zwiększał i w 2050 roku wyniesie 34 proc. Dla porównania w 12 największych miastach będzie to 31 proc. – wynika z raportu Centrum Analiz i Badań Unii Metropolii Polskich. To oznacza, że metropolie – chociaż nie wszystkie – będą się starzeć nieco wolniej niż reszta kraju. Z tym procesem wiąże się szereg wyzwań dla samorządów i zadań związanych m.in. z przygotowaniem usług dla zróżnicowanej grupy seniorów i dostosowania przestrzeni miejskiej.

Farmacja

Nowoczesne formy podania leków pozwalają uniknąć hospitalizacji. To duże ułatwienie dla pacjentów z chorobami przewlekłymi

Opracowywanie nowoczesnych form podania leków to odpowiedź na stale rosnącą liczbę pacjentów z chorobami przewlekłymi, m.in. onkologicznymi, hematologicznymi i psychiatrycznymi. Jeden zastrzyk zamiast codziennego łykania tabletek, wlewów czy klasycznych chemioterapii ułatwia życie pacjentom, pozwalając im uniknąć hospitalizacji, stresu i ryzyka z tym związanego oraz szybciej wrócić do codziennych zajęć. To także korzyść dla personelu medycznego i systemu ochrony zdrowia. Inicjatorzy kampanii „Podanie ma znaczenie” podkreślają, że pacjent powinien mieć wpływ na wybór formy przyjmowanego leku.