Ons Jabeur gra w tenisa razem z ASICS
2pr
ul. Długa 29
00-238 Warszawa
bartosz.sosnowka|dwapiar.pl| |bartosz.sosnowka|dwapiar.pl
517476361
dwapiar.pl
Dziewiąta rakieta świata, Ons Jabeur dołączyła do tenisistek sponsorowanych przez markę ASICS. Tunezyjka wystąpi w butach japońskiej firmy między innymi na najbliższych igrzyskach w Paryżu.
Jabeur trzykrotnie reprezentowała swój kraj na igrzyskach olimpijskich. Również trzykrotnie docierała do finałów turniejów Wielkiego Szlema. Najwyżej w swojej karierze była notowana na 2. miejscu w rankingu WTA. Poza kortem jest zaangażowana w działania mające na celu promocję tenisa ziemnego w krajach afrykańskich oraz arabskich.
Witamy Ons w rodzinie ASICS. Jesteśmy pewni, że będzie jedną z naszych czołowych ambasadorek. Jest przykładem pozytywnej liderki, która odnosi sukcesy i w sposób realny uosabia reprezentowane przez nas wartości – powiedział Mitsuyuki Tominaga, prezes i dyrektor operacyjny w ASICS Corp.
Zawsze lubiłam obuwie ASICS, które jest znane ze swojej jakości. Szanuję również wartości marki i identyfikuję je jako wyjątkowe w całej branży sportowej. ASICS oznacza „w zdrowym ciele, zdrowy duch”, a skupienie się na mentalnych aspektach związanych z uprawianiem sportu wyróżnia markę na tle konkurencji i jest mi szczególnie bliskie – dodała Ons Jabeur.
Nowa ambasadorka ASICS na korcie będzie występować w modelu SOLUTION SPEED FF3.

Motorola zaprasza fanów piłki nożnej na ekskluzywny konkurs związany z FIFA Club World Cup 2025™. Do wygrania pięć wyjazdów na finał i półfinał

Bieganie zimą? Marka Montis proponuje latarkę czołową

Świąteczna niespodzianka od siatkarek KSG Warszawa
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Media

Lanberry: Muszę teraz jak puzzle poukładać koncerty i treningi. Muzyka jest moim życiem, a taniec będzie pięknym dopełnieniem tego muzycznego świata
Ze względu na sporą liczbę koncertów wakacje to dla wokalistki niezwykle intensywny czas. Tym razem obowiązków jest jeszcze więcej, bo zaczęły się już treningi do „Tańca z gwiazdami”. Lanberry zapewnia jednak, że im więcej ma pracy, tym bardziej czuje się spełniona.
Konsument
Nadmierna dbałość o zdrowe żywienie może prowadzić do obsesji. Ryzyko ortoreksji występuje u co 10. człowieka

Co najmniej jedna piąta osób wykazuje zachowania ortorektyczne, a u 10 proc. rozwinie się ortoreksja, czyli obsesja na punkcie jakości pożywienia. Problem występuje częściej u kobiet oraz u osób utrzymujących regularną aktywność fizyczną. Konsekwencją zaburzenia może być zarówno nieprawidłowe odżywienie, jak i pojawienie się problemów natury psychicznej. Psychodietetycy radzą, by nie rezygnować ze zdrowego żywienia, ale we wdrażaniu postępowania dietetycznego zachować przede wszystkim umiar.
Media
Edyta Herbuś: Kiedyś niepotrzebnie uwierzyłam, że nie umiem śpiewać. Teraz już wiem, że to była nieprawda

Tancerka cieszy się, że wreszcie dała się namówić do udziału w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, bo podczas nagrań przekonała się, że stać ją na więcej, niż myślała. Znalazła w sobie odwagę do tego, by przełamać pewne swoje wewnętrzne blokady, i teraz jest dumna z tego, co udało jej się osiągnąć. Wcześniej Edyta Herbuś bała się przede wszystkim tego, że nie poradzi sobie wokalnie. Teraz dzięki odpowiednim warsztatom staje już na scenie dużo pewniejsza siebie.