Piękno i relaks dla niej i dla niego, czyli wyjątkowe prezenty na Święta
Piękno i relaks dla niej i dla niego, czyli wyjątkowe prezenty na Święta
Good Time Instytut & Medical SPA, prestiżowy instytut urody i relaksu mieszczący się w sercu Poznania, serdecznie zaprasza do odkrycia wyjątkowych prezentów na tegoroczne Święta. Pod hasłem "Piękno
i relaks dla niej i dla niego" pragnie uczynić ten czas jeszcze bardziej wyjątkowym i pełnym luksusu.
Oferta obejmuje ekskluzywnie zapakowane vouchery podarunkowe oraz karty upominkowe, które stanowią idealny prezent dla osób pragnących doświadczyć chwil odprężenia i zadbania ta urodę i dobre samopoczucie. Dla tych, którzy szukają wyjątkowych przeżyć, eksperci Good Time Instytut & Medical SPA kompleksowo zadbają o skórę twarzy i ciała, proponując indywidualnie dobrane zabiegi oraz ich serie. To idealna okazja, aby sprawić bliskim niezapomniane chwile w luksusowym spa.
Znajdziemy tu również zestawy najwyższej jakości kosmetyków, które są dostępne
w instytucie. To doskonałe rozwiązanie dla miłośników pielęgnacji i piękna, którzy pragną zadbać o swoją skórę w domowym zaciszu.
Jednak to nie wszystko – w Good Time Instytut & Medical SPA stawia się na innowacyjne podejście do urody i relaksu, a sam instytut jest pionierem, jeśli chodzi o zastosowanie i wprowadzenie do oferty technologii hi-tech, takich jak laser wolumetryczny, monopolarna fala radiowa, mikrofale coolwaves, endermomasaż, fala uderzeniowa, bezinwazyjny termolifting, elektrostymulacja mięśni. Miejsce słynie też z dbania o wyjątkową atmosferę, komfort i bezpieczeństwo. Szeroki wachlarz zabiegów, dostosowanych do różnorodnych potrzeb i oczekiwań, gwarantujący kompleksową pielęgnację dla kobiet i mężczyzn to pomysł na prezent dla każdego.
Więcej informacji na stronie internetowej www.goodtimemedicalspa.pl
Rituals Cosmetics przekracza próg 2 miliardów euro przychodu
4 skuteczne sposoby, dzięki którym spowolnisz starzenie się skóry
Maść Rokitnikowa
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Dom i ogród
Radosław Majdan: Jestem zniesmaczony tym, ile czasu poświęciliśmy na załatwianie pozwoleń na budowę domu. Teraz zastanawiamy się, czy nie wybrać planu B
Były piłkarz przyznaje, że w przypadku jego małżeństwa droga do budowy wymarzonego domu w Konstancinie-Jeziornie okazała się niezwykle długa, kręta i bardziej skomplikowana, niż się spodziewali. Uzyskiwanie niezbędnych pozwoleń trwało ponad dwa lata i nie zakończyłoby się sukcesem, gdyby nie pomoc specjalisty, który miał w tym doświadczenie. W obliczu tych problemów i kolejnych wyzwań przyszło jednak zwątpienie i myśl o rezygnacji z kontynuowania tego projektu. Radosław Majdan podkreśla jednak, że niezależnie od tego, jaką decyzję podejmą, za jakiś czas będą mieli własny, piękny dom.
Problemy społeczne
Miasta będą się starzały wolniej niż reszta kraju. Jednak w niektórych do 2050 roku seniorzy będą stanowić 37 proc. populacji
Udział osób starszych w populacji Polski będzie się stopniowo zwiększał i w 2050 roku wyniesie 34 proc. Dla porównania w 12 największych miastach będzie to 31 proc. – wynika z raportu Centrum Analiz i Badań Unii Metropolii Polskich. To oznacza, że metropolie – chociaż nie wszystkie – będą się starzeć nieco wolniej niż reszta kraju. Z tym procesem wiąże się szereg wyzwań dla samorządów i zadań związanych m.in. z przygotowaniem usług dla zróżnicowanej grupy seniorów i dostosowania przestrzeni miejskiej.
Farmacja
Nowoczesne formy podania leków pozwalają uniknąć hospitalizacji. To duże ułatwienie dla pacjentów z chorobami przewlekłymi
Opracowywanie nowoczesnych form podania leków to odpowiedź na stale rosnącą liczbę pacjentów z chorobami przewlekłymi, m.in. onkologicznymi, hematologicznymi i psychiatrycznymi. Jeden zastrzyk zamiast codziennego łykania tabletek, wlewów czy klasycznych chemioterapii ułatwia życie pacjentom, pozwalając im uniknąć hospitalizacji, stresu i ryzyka z tym związanego oraz szybciej wrócić do codziennych zajęć. To także korzyść dla personelu medycznego i systemu ochrony zdrowia. Inicjatorzy kampanii „Podanie ma znaczenie” podkreślają, że pacjent powinien mieć wpływ na wybór formy przyjmowanego leku.