Komunikaty PR

Płyn do płukania ust - jak dobrać odpowiedni do swoich potrzeb?

2021-04-26  |  10:45
Biuro prasowe
Kontakt
Kamila
Awesome PR girls

E.Platter 55
00-113 Warszawa warszawa
kamila|awesomeprgirls.com| |kamila|awesomeprgirls.com
664048970
www.prawesomeprgirls.com
Do pobrania jpg ( 0.55 MB )

Płyn do płukania jamy ustnej jest nieodłącznym elementem prawidłowo prowadzonej higieny. Zdarzają się jednak sytuacje, kiedy stosowany na co dzień preparat musi zostać zastąpiony produktem o nieco innym składzie i właściwościach, np. ekstrakcja zęba. Aby wiedzieć, który preparat w poszczególnych przypadkach będzie odpowiedni, poniżej omówimy zastosowanie trzech płynów marki Eludril. Mamy nadzieję, że to znacznie ułatwi wybór. 

Po zabiegach stomatologicznych 

Zdecydowana większość z nas doświadczyła dyskomfortu spowodowanego wyrwaniem zęba, najczęściej przy okazji usuwania tzw. ósemki. Aby nie doszło do powikłań pozabiegowych, należy prowadzić bardzo ostrożną higienę oraz znacznie ograniczyć picie, np. kawy, czy spożywanie ciepłych posiłków i napojów. Po takich zabiegach warto wyposażyć się w płyn do płukania jamy ustnej, który ma w składzie chlorheksydynę o właściwościach antybakteryjnych i antydrożdżakowych, taki jak Eludril Classic. Preparat zaleca się stosować w sytuacji, kiedy jesteśmy przed lub po zabiegu stomatologicznym. Wspomaga higienę jamy ustnej przy leczeniu stomatologicznym oraz podrażnieniach dziąseł. Płyn Eludril Classic jest doskonałym uzupełnieniem leczenia chirurgicznego, periodontologicznego i implantologicznego oraz wsparciem w regeneracji dziąseł.

Natomiast w przypadku, kiedy mamy do czynienia z pacjentami z grup wysokiego ryzyka, czyli cierpiącymi na takie schorzenia, jak na przykład cukrzyca, osoby z immunosupresją, pacjenci onkologiczni, zaleca się stosowanie Eludril Extra. Ten rodzaj płynu rekomenduje się także osobom, które z różnych przyczyn nie powinny stosować produktów z alkoholem. Poza rekonwalescencją po zabiegach stomatologicznych, preparat dedykowany jest także takim problemom, jak wrażliwa błona śluzowa jamy ustnej oraz podrażnione, czy krwawiące dziąsła. ELUDRIL Extra przeznaczony jest do stosowania okresowego. Mogą z niego korzystać osoby starsze oraz dzieci powyżej 6 roku życia. 

Codzienna rutyna 

Do codziennego stosowania przeznaczony jest natomiast Eludril Care. To produkt, który uzupełni skuteczność szczotkowania, docierając do miejsc, do których ciężko dotrzeć podczas szczotkowania. Mogą go stosować osoby borykające się z problemem nadmiernie odkładającej się płytki nazębnej oraz ze skłonnościami do problemów z dziąsłami. Produkt dedykowany jest osobom pragnącym zadbać o zdrowie swoich dziąseł. Z uwagi na jego działanie, płyn do płukania jamy ustnej Eludril Care zaleca się także noszącym aparaty ortodontyczne, protezy oraz implanty. Skuteczne działanie preparatu zostało potwierdzone badaniami klinicznymi. Produkt nie zawiera alkoholu.

 

 

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Awesome PR girls
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Uroda Rituals Cosmetics przekracza próg 2 miliardów euro przychodu Biuro prasowe
2025-01-30 | 15:30

Rituals Cosmetics przekracza próg 2 miliardów euro przychodu

W 2024 roku marka Rituals osiągnęła przychody w wysokości 2,1 miliarda euro, notując organiczny wzrost o 21% we wszystkich kanałach sprzedaży i krajach. Fundamentami
Uroda 4 skuteczne sposoby, dzięki którym spowolnisz starzenie się skóry
2025-01-28 | 12:00

4 skuteczne sposoby, dzięki którym spowolnisz starzenie się skóry

Z wiekiem kondycja skóry słabnie, a jej pielęgnacja niesie ze sobą nieco więcej wyzwań. Chociaż starzenie się jest procesem naturalnym i niemożliwym do zatrzymania, istnieją
Uroda Maść Rokitnikowa
2024-12-31 | 11:10

Maść Rokitnikowa

Działanie MAŚCI ROKITNIKOWEJ związane jest z naturalnymi właściwościami ekstraktu z rokitnika, nagietka lekarskiego, alantoiny, panthenolu (prowitaminy B5) oraz leczniczej wody mineralnej:

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Dom i ogród

Radosław Majdan: Jestem zniesmaczony tym, ile czasu poświęciliśmy na załatwianie pozwoleń na budowę domu. Teraz zastanawiamy się, czy nie wybrać planu B

Były piłkarz przyznaje, że w przypadku jego małżeństwa droga do budowy wymarzonego domu w Konstancinie-Jeziornie okazała się niezwykle długa, kręta i bardziej skomplikowana, niż się spodziewali. Uzyskiwanie niezbędnych pozwoleń trwało ponad dwa lata i nie zakończyłoby się sukcesem, gdyby nie pomoc specjalisty, który miał w tym doświadczenie. W obliczu tych problemów i kolejnych wyzwań przyszło jednak zwątpienie i myśl o rezygnacji z kontynuowania tego projektu. Radosław Majdan podkreśla jednak, że niezależnie od tego, jaką decyzję podejmą, za jakiś czas będą mieli własny, piękny dom.

Problemy społeczne

Miasta będą się starzały wolniej niż reszta kraju. Jednak w niektórych do 2050 roku seniorzy będą stanowić 37 proc. populacji

Udział osób starszych w populacji Polski będzie się stopniowo zwiększał i w 2050 roku wyniesie 34 proc. Dla porównania w 12 największych miastach będzie to 31 proc. – wynika z raportu Centrum Analiz i Badań Unii Metropolii Polskich. To oznacza, że metropolie – chociaż nie wszystkie – będą się starzeć nieco wolniej niż reszta kraju. Z tym procesem wiąże się szereg wyzwań dla samorządów i zadań związanych m.in. z przygotowaniem usług dla zróżnicowanej grupy seniorów i dostosowania przestrzeni miejskiej.

Farmacja

Nowoczesne formy podania leków pozwalają uniknąć hospitalizacji. To duże ułatwienie dla pacjentów z chorobami przewlekłymi

Opracowywanie nowoczesnych form podania leków to odpowiedź na stale rosnącą liczbę pacjentów z chorobami przewlekłymi, m.in. onkologicznymi, hematologicznymi i psychiatrycznymi. Jeden zastrzyk zamiast codziennego łykania tabletek, wlewów czy klasycznych chemioterapii ułatwia życie pacjentom, pozwalając im uniknąć hospitalizacji, stresu i ryzyka z tym związanego oraz szybciej wrócić do codziennych zajęć. To także korzyść dla personelu medycznego i systemu ochrony zdrowia. Inicjatorzy kampanii „Podanie ma znaczenie” podkreślają, że pacjent powinien mieć wpływ na wybór formy przyjmowanego leku.