Komunikaty PR

Hotel Bristol Art & Medical SPA – zimowy azyl pełen magii

2024-12-16  |  16:00
Biuro prasowe

Zima to nie tylko śnieg i mróz – to czas, kiedy możemy zatrzymać się na chwilę, otulić się ciepłem i pozwolić sobie na odrobinę luksusu. Hotel Bristol Art & Medical SPA, zanurzony w malowniczym krajobrazie Buska-Zdroju, zaprasza na zimowy wypoczynek, który rozgrzeje ciało i duszę.

Historia spotyka nowoczesność

Hotel Bristol to miejsce, gdzie przeszłość i współczesność splatają się w harmonijną całość. Z jednej strony zabytkowa Willa Bristol, z drugiej – nowoczesna przestrzeń hotelowa. Ta unikalna kombinacja oferuje gościom niezwykłe doświadczenie, gdzie komfort, styl i elegancja współtworzą idealne tło dla zimowego wypoczynku. W pokojach z widokiem na Park Zdrojowy każda chwila staje się magiczna. Aromatyczna kawa wypita o poranku, ciepło otulające własnego pokoju – to detale, które tworzą wspomnienia. Każdy szczegół – od wystroju wnętrz po personalizowaną obsługę – został dopracowany, aby zapewnić maksymalny komfort i przyjemność.

Rozgrzej zmysły zimą w SPA

Kiedy mróz maluje szyby lodowymi wzorami, w Hotelu Bristol Art & Medical SPA rozkwita ciepło, które koi ciało i zmysły. To miejsce, gdzie regeneracja staje się sztuką. Szczególnie zimą warto zanurzyć się w rytuale kąpieli, takich jak kąpiel w szałwii, kąpiel borowinowa czy siarczkowa, które nie tylko odprężają, ale i wzmacniają zdrowie. Dla spragnionych głębszego relaksu przygotowano zabiegi na twarz i ciało, które pielęgnują skórę i przywracają jej naturalny blask. W światłach delikatnie migoczących świec każdy gest jest celebrowany, a czas zdaje się płynąć wolniej. W obiekcie znajdują się również niecki do kąpieli lodowych, podgrzewany basen czyszczony nanosrebrem, jacuzzi, a także sauny – fińska, parowa, biosauna, a także Infrared. 

Sztuka w zimowej scenerii

Hotel Bristol Art & Medical SPA to nie tylko elegancja i luksus, ale również sztuka obecna na wyciągnięcie ręki. Zimowe spacery po otaczających ogrodach przenoszą gości do świata inspiracji, gdzie rzeźby i instalacje artystyczne komponują się z śnieżno-białym krajobrazem. Dzieła znanych, polskich artystów znajdziemy tu na każdym kroku. Niemalże każdy zakątek hotelu jest nimi ozdobiony. To przestrzeń dla tych, którzy w spokoju i harmonii szukają twórczego natchnienia.

Smaki zimowych wieczorów

Nie ma zimy bez aromatycznych smaków. Restauracja hotelowa, a także kawiarnia w Bristolu to miejsca, gdzie można rozgrzać się filiżanką zimowej herbaty, rozkoszować gorącą czekoladą lub delektować się wykwintnymi daniami, których receptura bazuje na lokalnych składnikach. Każdy kęs to połączenie tradycji z nowoczesnością, serwowane w atmosferze przytulności i ciepła.

Aktywność zimą

Zima w Bristolu nie oznacza braku aktywności. Goście mogą skorzystać z nowoczesnej strefy fitness, wyposażonej w innowacyjne urządzenia, w tym antygrawitacyjną bieżnię, która pozwala na efektywny i bezpieczny trening. Spacer po Parku Zdrojowym lub wycieczka po malowniczym Ponidziu zwanym Polską Toskanią to doskonała opcja na aktywny dzień i regenerację w otoczeniu natury.

Zima, którą można podarować

Pobyt w Hotelu Bristol to prezent, którego nie da się zapakować w papier – to czas, który zostaje w pamięci na zawsze. Vouchery podarunkowe, oferujące noclegi, zabiegi SPA czy wyżywienie, to idealny sposób na obdarowanie bliskich czymś wyjątkowym. To prezent zdrowia, relaksu i niezapomnianych wspomnień.

Hotel Bristol – Twój zimowy azyl

Zimowy wypoczynek w Hotelu Bristol to historia luksusu, sztuki i niezapomnianych chwil. W tym miejscu można odnaleźć harmonię, zadbać o ciało i duszę, a także zanurzyć się w atmosferze, która każdą chwilę zmienia w magię. Niech Bristol stanie się Twoim zimowym azylem, gdzie każda chwila nabiera znaczenia.

Więcej informacji na temat obiektu znajdziemy na stronie www.bristolbusko.pl.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Podróże Mateusz Waligóra przejechał zimą pustynię Gobi na rowerze. Samotnie. Biuro prasowe
2025-03-19 | 12:00

Mateusz Waligóra przejechał zimą pustynię Gobi na rowerze. Samotnie.

Mateusz Waligóra, znany polski podróżnik i eksplorator, dokonał kolejnego niezwykłego wyczynu – przejechał zimą mongolską część pustyni Gobi na rowerze.
Podróże Dlaczego warto wybrać wakacje all inclusive?
2025-03-03 | 11:10

Dlaczego warto wybrać wakacje all inclusive?

Wakacje all inclusive to jeden z najpopularniejszych sposobów na spędzenie urlopu. Ta formuła wypoczynku cieszy się dużą popularnością ze względu na liczne korzyści,
Podróże Mercure Szczyrk Resort prezentuje ofertę na Wielkanoc
2025-02-24 | 10:50

Mercure Szczyrk Resort prezentuje ofertę na Wielkanoc

Wielkanoc w górach zapowiada się nader ciekawie. Otwarty we wrześniu 2024 roku hotel Mercure Szczyrk Resort zaprasza na niezapomniane wrażenia i błogi relaks w samym

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Podróże

Konsument

Alkohol najbardziej rozpowszechnioną substancją psychoaktywną u młodzieży. Coraz większa popularność e-papierosów

Niemal trzy czwarte uczniów w wieku 15–16 lat już sięgnęło po alkohol. Jak wynika z badania ESPAD 2024, to wciąż najbardziej wśród młodzieży rozpowszechniona substancja psychoaktywna. W ostatnich 20 latach o ponad 20 pp. spadł odsetek nastolatków palących papierosy, ale prawie 70 proc. 17–18-latków przyznaje, że sięgnęło w swoim życiu po e-papierosa. Eksperci wskazują na potrzebę nie tylko bardziej restrykcyjnego ograniczania dostępności tych produktów dla młodych ludzi, ale też o działania na rzecz edukacji zdrowotnej i kompleksowego podejścia do profilaktyki i leczenia uzależnień, bez podziału na poszczególne grupy substancji.

Dom i ogród

Krzysztof Skórzyński: Elektrośmieci są dzisiaj gigantycznym problemem. Wciąż nie nauczyliśmy się segregować takich odpadów

Dziennikarz zauważa, że wciąż narastającym problemem są tzw. niewidzialne elektrośmieci. To nie tylko telefony, zasilacze, ładowarki, powerbanki i słuchawki, ale także zabawki elektroniczne czy e-papierosy. Konsumenci zazwyczaj nie postrzegają ich w kategorii elektroodpadów i zamiast oddawać do recyklingu, magazynują je w szufladach lub wrzucają do pojemników na odpady zmieszane, skąd trafiają na wysypiska, gdzie zostają spalone lub przetworzone w nieprawidłowy sposób. Krzysztof Skórzyński jest zaniepokojony takimi praktykami.