Polacy borykają się z licznymi wyzwaniami…
Agencja Face It
ul. Bagatela 10 lok. 31
00-585 Warszawa
m.polawska|agencjafaceit.pl| |m.polawska|agencjafaceit.pl
+22 241 12 36
https://agencjafaceit.pl/
Nie tylko młodzi, choć to o nich chcemy mówić najwięcej. Jednak nie będziemy przynudzać. Krótkie statystyki i link do pełnego raportu „Młode Głowy” znajdziesz poniżej:
28% nastolatków nie ma chęci do życia
32% młodych ludzi nie akceptuje tego, jak wygląda
43% uczniów objada się lub głodzi
Razem zrobimy z tym porządek - poprzez trening mentalny i sport!
https://mlodeglowy.pl/wp-content/uploads/2023/04/MLODE-GLOWY.-Otwarcie-o-zdrowiu-psychicznym_-Raport-final.pdf
CEL
Celem projektu Game Changer jest stworzenie miejsca, w którym młodzi ludzie w wieku 14-18 lat mogą spędzić czas w angażujący i ciekawy sposób. Poznać wartościowych ludzi, nawiązać nowe relacje i zdobyć przydatne kompetencje. Wszystkie spotkania będą się składały z dwóch elementów: pracy mentalnej oraz treningu sportowego. Udział w spotkaniach w ramach projektu Game Changer nigdy nie będzie płatny. Biletem wstępu zawsze będzie za to... dobry uczynek!
Czy trening mentalny jest dla chorych ludzi?
Trening mentalny to obecnie jeden z najpopularniejszych elementów rozwoju sportowego i zawodowego. Z treningu mentalnego korzystają największe gwiazdy polskiego sportu m.in. Robert Lewandowski czy Krzysztof Piątek. Trener mentalny ma stałe zatrudnienie w polskich klubach piłkarskich takich jak Raków Częstochowa czy Lech Poznań. Na co dzień z psychologiem sportu pracuje też Iga Świątek oraz polska reprezentacja olimpijska. Na Akademii Trenerów Mentalnych wykłada m.in. Agnieszka Kobus-Zawojska, polska medalistka olimpijska. Trenerem Mentalnym jest też Oktawia Nowacka, inna medalistka olimpijska. Jak widzisz to obecnie bardzo ważny element rozwoju sportowego.
Trening mentalny rozwija kompetencje takie jak zarządzanie stresem, komunikacja, pewność siebie, praca w grupie czy koncentracja.
Co ważne, trener mentalny nie jest lekarzem psychiatrą. To, że będziesz uczestniczył w zajęciach w projekcie Game Changer absolutnie nie oznacza, że Twoja psychika jest chora! Dzięki treningowi mentalnemu po prostu możesz wejść na wyższy poziom rozwoju!
PROWADZĄCY
Jakub Kasprzak - profesjonalny bokser, który ma na koncie m.in. medale mistrzostw Polski oraz Pucharu Polski. Na co dzień pracuje jako trener w klubie Czerwony Smok Poznań. W świecie poznańskich sportów walki znany jako „Sowa”.
Leszek Furmann - trener mentalny i wykładowca Akademii Trenerów Mentalnych. Pracuje głównie ze sportowcami. Uwielbia żużel i piłkę nożną, a jego największą pasją jest podróżowanie.
Sebastian Chrzanowski-Sawicki - zawodowo menadżer międzynarodowej firmy oraz trener mentalny. Sympatyczny, normalny gość, który przez wiele lat był jednym z głównych postaci festiwalu Pol’and’Rock. Prywatnie ojciec dwóch chłopaków.
Ile To Kosztuje?
Odpowiedź brzmi: NIC!
Za udział w zajęciach nie są pobierane żadne opłaty. Inicjatywa ma charakter niekomercyjny i charytatywny. Organizacja wydarzeń jest możliwa dzięki naszym Partnerom, Sponsorom i Prowadzącym.
Jedynym warunkiem udziału w wydarzeniach jest wykonanie określonego gestu charytatywnego dla lokalnej społeczności, który za każdym razem może być inny!
PROJEKT GAME CHANGER
Podsumowanie:
Projekt Game Changer to spotkania dla młodzieży w wieku 14-18 lat
Każde spotkanie będzie podzielone na dwa elementy: grupowe zajęcia z zakresu treningu mentalnego i integracji oraz trening sportowy
Udział w spotkaniach nie wiąże się z żadnymi kosztami dla uczestników
Aby wziąć udział w spotkaniu należy zrealizować dobry uczynek, który będzie opisany przy okazji każdego wydarzenia
PIERWSZE WYDARZENIE
Niedziela, 21.01.2023 Godz. 14:00
Zajęcia odbywać się będą w klubie Czerwony Smok Poznań, ul. Jana Pawła II 7 61-131 Poznań
Zajęcia mentalne: Bingo grupowe, gry integracyjne, techniki motywacyjne
Zajęcia sportowe: Trening bokserski z elementami samoobrony – podstawy
Dobry uczynek do spełnienia: Biletem wstępu na pierwsze wydarzenie będzie jedna zabawka lub książka dowolnej tematyki. Zadbaj proszę, by przyniesione rzeczy były w dobrym stanie, ponieważ zostaną one przekazane do potrzebujących dzieciaków

Powrót na Lwią Skałę z zestawami LEGO Simba

Avionaut wspiera SOS Wioski Dziecięce

Edukacja sensoryczna to więcej niż zabawa
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Transport

W Amazon pracuje ponad 750 tys. robotów. Najnowszy jest wyposażony w „zmysł” dotyku
Pierwsze roboty wyposażone w „zmysł” dotyku wykorzystywane są przez Amazon do obsługi produktów w centrach realizacji zamówień w USA i Niemczech. Roboty potrafią precyzyjnie przeszukiwać nawet ciasne przestrzenie półek w poszukiwaniu konkretnych produktów i z wyczuciem przenosić je na taśmę. Dzięki nim pracownicy nie muszą się schylać ani wspinać po drabinie w poszukiwaniu towaru. Automatyzacja wspiera też pracę kurierów. Paczki, które mają być dostarczone pod wskazany adres, podświetlane są w furgonetce na zielono, co ułatwia znalezienie właściwej przesyłki i skraca czas dostawy.
Medycyna
Diagnostyka zaburzeń snu może być łatwiejsza. Inteligentna piżama monitoruje bruksizm i bezdech senny

Naukowcy z Uniwersytetu Cambridge opracowali inteligentną piżamę, której zadaniem jest monitorowanie w warunkach domowych wzorców oddechu podczas snu i wykrywanie jego zaburzeń takich jak bezdech senny, chrapanie czy bruksizm. Jest to możliwe dzięki znajdującym się w materiale zaawansowanym grafenowym czujnikom tensometrycznym. Urządzenie może stać się alternatywą dla często niekomfortowej dla pacjentów diagnostyki w warunkach szpitalnych lub z wykorzystaniem nieporęcznego sprzętu.
Gwiazdy
Julia Kamińska: Elektrośmieci to duży problem. Sama mam w piwnicy zepsutą pralkę i muszę zorganizować jej wywóz

Piotr Zelt, Julia Kamińska i Klaudia Zioberczyk zauważają, że mimo wielu akcji informacyjnych i edukacyjnych nadal nie wszyscy Polacy zdają sobie sprawę z tego, że elektrośmieci, które nie są w odpowiedni sposób zutylizowane, stanowią ogromne zagrożenie dla środowiska. I choć istnieją różne możliwości przekazania zużytych, nieużywanych lub uszkodzonych urządzeń elektrycznych i elektronicznych do punktów zbiórki czy firm zajmujących się recyklingiem, to nie brakuje osób, które lekceważą wszelkie wytyczne i idą na łatwiznę. Wyrzucają takie sprzęty do zwykłych śmietników albo wywożą na przykład do lasu.