Komunikaty PR

Ponad 9 milionów pacjentów na świecie skorzystało z leczenia Invisalign

2021-02-23  |  13:41
Biuro prasowe

Prosty uśmiech kluczem do zdrowia i lepszego samopoczucia w 2021 roku
 

Miniony rok dał nam do zrozumienia, jak cenne jest zdrowie – zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Być może wielu z nas nie zdawało sobie sprawy, jak duży wpływ na stan zdrowia naszego ciała i samopoczucie ma kondycja naszych zębów.

Prosty uśmiech może sprawić, że będziemy zdrowsi i wpłynąć na poprawę naszego samopoczucia. Skutecznym rozwiązaniem w drodze po wymarzony uśmiech jest system Invisalign, z którego skorzystało już ponad 9 milionów(1) osób na całym świecie.

Za skutecznością systemu Invisalign stoi zaawansowana technologia. Na tle innych systemów wyróżnia go zastosowanie skanera iTero i tworzywo SmartTrack, z którego wykonane są nakładki. System Invisalign został zaprojektowany w oparciu o zasady i siły ortodontyczne. Badania potwierdziły, że leczenie nakładkami Invisalign pozwala osiągnąć bardziej przewidywalne rezultaty kliniczne(2), co jest kluczowe w utrzymaniu prawidłowego stanu zdrowia jamy ustnej i uzyskaniu prostego uśmiechu.

Uśmiech to uniwersalny sposób na przekazywanie pozytywnych wibracji. Jest zaraźliwy jak ziewanie – gdy widzimy daną czynność, uaktywniają się nasze neurony lustrzane, które umożliwiają nam powtórzenie danego zachowania. Dzięki temu jesteśmy zdolni do empatii(i). System Invisalign pomaga pacjentom uśmiechać się z większą pewnością siebie. Invisalign to nie tylko wysokiej jakości system przeznaczony do leczenia wad zgryzu, ale również wsparcie  ekspertów – certyfikowanych stomatologów i ortodontów, którzy nadzorują proces leczenia od początku do końca.

Stan zdrowia jamy ustnej ma zaskakująco duży wpływ na zdrowie ogólne. Choroby dziąseł mogą prowadzić do problemów z innymi częściami ciała(ii). Ich przyczyną może być m.in. nagromadzenie płytki nazębnej, która jest trudna do usunięcia w przypadku stłoczenia zębów. System Invisalign może skutecznie skorygować tę wadę.

Od 2016 roku zainteresowanie cyfrową technologią w leczeniu nakładkami Invisalign wzrosło dwukrotnie. Eksperci Invisalign nieustannie dążą do wdrożenia kolejnych innowacji, bazując na ponad dwudziestu latach doświadczenia w zakresie odmieniania uśmiechu i życia pacjentów.

Jako lider na globalnym rynku, Invisalign jest najbardziej zaawansowanym systemem leczenia nakładkowego na świecie(3).  

 

Źródła:

(1) Dane dostępne w firmie Align Technology, stan na 30 września 2020 r.

(2) Porównanie z nakładkami Invisalign wytwarzanymi wcześniej z materiału jednowarstwowego (EX30)

(3) Według ankiety przeprowadzonej wśród 2 752 lekarzy współpracujących z Invisalign, zapytanych, w jakim stopniu zgadzają się ze stwierdzeniem „Invisalign to najbardziej zaawansowany system cyfrowy w leczeniu ortodontycznym”. Ankietę przeprowadzono wśród lekarzy z USA, Kanady, Wielkiej Brytanii, Brazylii, Niemiec, Francji, Hiszpanii, Włoch, Chin, Japonii, Australii i Nowej Zelandii. Dane z 10 lipca 2020.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Zdrowie BRAK ZDJĘCIA
2021-02-26 | 15:00

Dzień Chorób Rzadkich - czy 2021 przyniesie przełom?

Ostatniego dnia lutego przypada międzynarodowy Dzień Chorób Rzadkich. Za rzadkie uznaje się blisko 8 tysięcy schorzeń. Większość z nich trudno się diagnozuje, na wiele nie wynaleziono jeszcze leków lub dostęp do leczenia
Zdrowie 6 powodów, dla których powinieneś unikać olejów rafinowanych
2021-02-26 | 07:00

6 powodów, dla których powinieneś unikać olejów rafinowanych

Wśród przyczyn stale rosnących wskaźników chorób przewlekłych, eksperci niejednokrotnie wymieniają cukry i tłuszcze pochodzenia zwierzęcego. W diecie milionów
Zdrowie Czy Ratunkowy Dostęp do Technologii Lekowych uratuje chorego z mukowiscydozą?
2021-02-25 | 14:05

Czy Ratunkowy Dostęp do Technologii Lekowych uratuje chorego z mukowiscydozą?

Czy po raz pierwszy chory na mukowiscydozę otrzyma leki ratujące życie w ramach Ratunkowego Dostępu do Technologii Medycznych? Czy Ratunkowy Dostęp do Technologii Lekowych po raz pierwszy

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Żywienie

Media

Gabi Drzewiecka: Należę do grona szczęśliwców, którzy w trakcie pandemii mieli pracę. Nie dotknęło mnie to aż tak bardzo pod względem finansowym

Prezenterka zapewnia, że pandemia nie odbiła się negatywnie na jej sprawach zawodowych. Co prawda w połowie ubiegłego roku po sześciu latach zakończyła współpracę z radiem Chillizet, ale nie wyklucza, że niedługo pojawi się w innej stacji radiowej. Na razie swoją autorską audycję „Gabinet dźwięku” kontynuuje online i jak podkreśla, nadal spotyka się ona z dużym zainteresowaniem odbiorców. Dziennikarkę można też oglądać na antenach telewizji TVN i Canal+, a jednym z największych wyzwań w najbliższych tygodniach będzie udział w programie Music MasterClass Fundacji Fabryki Norblina.

Finanse

Branża muzyczna dotkliwie odczuwa przedłużające się zamknięcie. Odbicie może potrwać co najmniej trzy lata

Polska branża muzyczno-festiwalowa przeżywa trudny okres w związku z pandemią COVID-19. Koncerty na żywo nie odbywają się już od wielu miesięcy, a artyści stracili dochody ze sprzedaży biletów, które są dla nich jednym z głównych źródeł przychodów. W jeszcze trudniejszej sytuacji ekonomicznej znalazły się też tysiące pracowników backstage’owych, takich jak dźwiękowcy, oświetleniowcy, choreografowie czy ekipy scenograficzne. Dziennikarz muzyczny Piotr Metz podkreśla jednak, że publiczność jest spragniona możliwości pójścia na tradycyjny koncert i obcowania z muzyką, dzięki czemu – po zakończeniu przymusowego przestoju – branża muzyczna może przeżyć prawdziwy boom.