Komunikaty PR

Roma Gąsiorowska i Joanna Jabłczyńska w Forcie Boyard!

2022-09-29  |  09:00

Nowy sezon programu ‘Fort Boyard Polska’ emitowanego przez platformę streamingową Viaplay podbija serca widzów. W tej edycji show bierze udział aż 48 gwiazd, w tym Maciej Musiał, Julia ‘Maffashion’ Kuczyńska i Ewa Minge. Już w piątek, 30 września premiera kolejnego odcinka, w którym widzowie zobaczą m.in. napad na bank w wykonaniu Romy Gąsiorowskiej! To i wiele więcej tylko na platformie Viaplay!

 

W najnowszym, piątym odcinku z serii, zobaczymy aktorki Joannę Jabłczyńską i Romę Gąsiorowską, piosenkarkę Anię Rusowicz, aktora Tomasza Stockingera i parę znaną z popularnego programu telewizyjnego ‘Królowe życia’ – Damiana Antczaka-van Nispena wraz z mężem, Leonem van Nispenem.

 

Jak w każdym odcinku ‘Fort Boyard’ przed widzami niesamowita ilość emocji. Tym razem przed Joanną Jabłczyńską wyzwanie, wymagające nie lada odwagi. Aktorka wybierze się na przejażdżkę rowerem rodem z koszmaru. Nie tylko będzie na nim zwisać kilka metrów nad ziemią, ale jednocześnie… rower będzie odwrócony do góry nogami. Czy aktorka poradzi sobie z tym wyzwaniem, a może opanuje ją paraliżujący strach? W tym samym odcinku piosenkarka Ania Rusowicz sprawdzi, jakie będzie miała szanse w wirującym kasynie, zaś Tomasz Stockinger poczuje się prawie jak Chris Pratt w „Parku Jurajskim”, kiedy stanie przed zadaniem... okiełznania dinozaura! A to tylko kilka z wielu innych konkurencji w wykonaniu gwiazd piątego odcinka ‘Fort Boyard’!

 

W drugim  sezonie ‘Fort Boyard’, jednego z najbardziej znanych programów z kategorii ‘adventure game shows’ na świecie zobaczymy 48 gwiazd polskiego showbusinessu. Program prowadzą – aktorka i osobowość telewizyjna Elżbieta Romanowska oraz stand-uper, artysta kabaretowy i prezenter Mariusz Kałamaga.

 

W poprzednich odcinkach programu widzowie mogli zobaczyć m.in. Julię ‘Maffashion’ Kuczyńską, Macieja Musiała, Dominikę Gwit, Damiana ‘Stiflera’ Zduńczyka, projektantkę Ewę Minge, Aleksandrę Szwed, Edytę Herbuś i Katarzynę Skrzynecką z mężem – Marcinem Łopuckim. Wszyscy uczestnicy muszą stawiać czoła niecodziennym, a czasem szalonym wyzwaniom. Zwycięzcy sięgną po legendarne złoto skarbca Fortu Boyard, którego  równowartość przekażą na wybraną akcję charytatywną.

Stworzeniem nowego sezonu programu zajął się jeden z czołowych producentów telewizyjnych w Polsce – Endemol Shine Poland. Odcinki show są dostępne wyłącznie na platformie streamingowej Viaplay. Gwiazdy nadchodzących części zostaną przedstawione już wkrótce.

 

Platforma streamingowa Viaplay działa w Polsce od sierpnia 2021 roku. W unikalnej ofercie znajdują się międzynarodowe produkcje filmowe, seriale, transmisje z najważniejszych wydarzeń sportowych na żywo – m.in. Premier League, Bundesligi, gal KSW, a od następnego sezonu również z wyścigów Formuły 1. Viaplay nieustannie rozwija ofertę dla polskich widzów. Dotychczas zrealizowano 2 edycje programu ‘Fort Boyard Polska’. W nadchodzących miesiącach na platformie pojawi się pierwszy polski serial oryginalny, inspirowany powieścią Katarzyny Bondy, zatytułowany ‘Morderczynie’ oraz pierwszy polski film fabularny Viaplay w reżyserii Tomasza Koneckiego pt. ‘Klątwa’. Niedawno zakończyły się również zdjęcia do filmu ‘Kos’ – pierwszej polskiej filmowej koprodukcji Viaplay.

 

Już w najbliższych miesiącach widzowie Viaplay zobaczą także ‘Powerwomen Polska’ – wyjątkowe show z udziałem kobiet sukcesu, m.in. Kayah, Gosi Baczyńskiej, Katarzyny Puzyńskiej, Kamili Rowinskiej i Anny Henckiej-Zyser.

 

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Film Niezwykła droga ulubienicy duńskich kibiców. „Nadia Nadim: Game Changer?” Biuro prasowe
2022-11-25 | 14:00

Niezwykła droga ulubienicy duńskich kibiców. „Nadia Nadim: Game Changer?”

Popularni sportowcy nie zawsze żyją w sportowej bańce. Często aby zrozumieć ich osiągnięcia, konieczne jest spojrzenie na osobistą historię. Tak jest w przypadku piłkarki nożnej Nadii
Film Świętujemy 30 lat Premier League! Seria dokumentalna „PL 30 - Iconic Moments”
2022-11-25 | 14:00

Świętujemy 30 lat Premier League! Seria dokumentalna „PL 30 - Iconic Moments”

Piłkarska gorączka trwa i to nie tylko ta związana z mundialem. Viaplay zaprasza na wielkie świętowanie z okazji 30 urodzin angielskiej Premier League! Seria dokumentalna „PL30 - Iconic
Film Zwiastun serialu dokumentalnego ‘Human to Human’ o losach ukraińskich uchodźców
2022-11-24 | 08:00

Zwiastun serialu dokumentalnego ‘Human to Human’ o losach ukraińskich uchodźców

‘Human to Human’ to seria 10 mini-filmów dokumentalnych, skupiających się na losach uchodźców z Ukrainy i Polakach – wolontariuszach, aktywistach i zwykłych

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Roche

Jedynka Newserii

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Moda

Ochrona środowiska

Polscy naukowcy mają pomysł na ograniczenie strat ciepła w budynkach. Opracowali technologię termoizolacyjnych pokryć do szyb

Od 10 do 50 proc. ciepła w gospodarstwach domowych ucieka przez okna. Rozwiązaniem nie musi być ich wymiana, ale specjalna powłoka, która zwiększy termoizolacyjność szyby. Fizycy z Polskiej Akademii Nauk opracowali folie pokryte nanowarstwami tlenku cynku z domieszką glinu, które mogą zmniejszyć utratę ciepła nawet czterokrotnie. Dzięki temu znacząco spadnie także wysokość rachunków za ogrzewanie. Nowe rozwiązanie ma być znacznie trwalsze i tańsze niż dostępne dziś na rynku folie.

IT i technologie

Przekazywanie danych równie ważne dla medycyny jak dawstwo krwi czy narządów. Polacy budują globalną platformę do wymiany takich informacji

Dzięki tworzonej przez polski start-up platformie osoby, które chcą dla dobra medycyny podzielić się informacjami o swoim zdrowiu, będą mogły to zrobić w bezpieczny sposób. Dane przekazywane przez dawców będą anonimizowane i szyfrowane. Dzięki nim instytuty i ośrodki kliniczne na całym świecie zyskają bazę, na której będzie można m.in. tworzyć algorytmy diagnostyczne czy oceniać skuteczność projektowanych dopiero terapii.