Rusza nowa intensywna kampania wspierająca kategorię czekolad marki Wawel
Marka Wawel ruszyła właśnie z nową kampanią podkreślającą wyjątkową jakość czekolad. Najnowszy spot, który można zobaczyć od 20 stycznia wspiera całą kategorię czekolad standardowych 100 g Wawel ze szczególnym wyróżnieniem czekolady Gorzkiej 70% cocoa. Kampania widoczna będzie w wiodących stacjach telewizyjnych oraz kinach. Zaplanowano także silną komunikację digital, wsparcie w sklepach, a także działania PR.
Najnowsza kampania czekolad Wawel skierowana została przede wszystkim do młodszych odbiorców. W nowej kreacji marka w humorystyczny i przewrotny sposób promuje czekoladę Gorzką 70% cocoa, a w nowej komunikacji pojawiają się Maciek i Jacek, bohaterowie znani już z kampanii Wolność Wyboru. Komunikacja wspierająca kategorię czekolad w portfolio marki ruszyła 20 stycznia. Jest to pierwsza odsłona serii trzech 15 sekundowych spotów prezentujących czekolady i miniczekolady marki Wawel. Kolejne reklamy pojawią się w telewizji w najbliższym czasie.
Najnowszy spot reklamowy podkreśla wyjątkową jakość czekolad Wawel, które powstają w oparciu o sprawdzone receptury i wydłużony proces konszowania, czyli intensywnego mieszania masy czekoladowej. To właśnie dlatego czekolady Wawel mają delikatny, ale zarazem intensywny smak, jeszcze bardziej aksamitną oraz kruchą konsystencję, która rozpływa się w ustach.
W ramach kampanii zaplanowano szerokie działania digital, czyli komunikację opartą o Display, Video, Influencer oraz Social Media marketing na wielu platformach mediowych. Spoty telewizyjne będą emitowane w wiodących stacjach (TVP, TVN, Polsat oraz stacjach tematycznych), a także salach kinowych sieci kin Cinema City w całej Polsce.
Produkcją spotu zajęło się Studio Produkcyjne Lemon, natomiast zakupem mediów dom mediowy Mets. Za działania PR odpowiada agencja Great Minds.
Link do spotu: https://www.youtube.com/watch?v=N8AKOoNAsIM&feature=youtu.be

MediaMarkt i bp łączą siły: Za zakupy w MediaMarkt dostajesz bon na paliwo lub kawę

Burgerowy fenomen nie zwalnia – ponad 30% wzrostu zamówień burgerów w aplikacji Glovo

Aloha w dostawie! Lilo i Stich wracają – a z nimi na fali poké bowle
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Dziecko

Marcelina Zawadzka: Uwielbiam zakupy online. Kiedy mały wieczorem zasypia, to ja mam wtedy czas na przeglądanie ofert w sieci
Odkąd modelka została mamą, zmieniła nawyki zakupowe, ponieważ nie ma czasu ani siły, żeby chodzić po galeriach w poszukiwaniu wszystkiego, co jest jej aktualnie potrzebne. A najwięcej rzeczy kupuje teraz właśnie dla swojego syna, który rośnie w oczach i często trzeba mu chociażby wymieniać garderobę. Marcelina Zawadzka zaznacza, że w sieci zazwyczaj robi zakupy wieczorem, kiedy jej syn już zasypia.
Edukacja
W ubiegłym roku spadła liczba samobójstw. Dalsza reforma psychiatrii powinna pomóc utrzymać tę tendencję

W 2024 roku po raz pierwszy od kilku lat liczba samobójstw w Polsce spadła, jednak skala problemu wciąż jest poważna. Polska jest w trakcie reformy psychiatrii, w ramach której największy nacisk w kształtowaniu opieki ma być położony na wsparcie środowiskowe. Eksperci zwracają jednak uwagę również na potrzebę utrzymania działań oddolnych i podniesienia społecznej wiedzy na temat prewencji suicydalnej. Bardzo istotne w tym kontekście jest odpowiednie kształtowanie dyskursu medialnego, a także edukowanie na temat tego, jakie zasady są kluczowe w pierwszej pomocy emocjonalnej.
Psychologia
Otyłość nie wynika z braku samodyscypliny czy lenistwa. Ta poważna choroba niesie ze sobą 200 różnych powikłań

– Walka z otyłością wymaga nie tylko wprowadzenia zmian w stylu życia i sposobie odżywiania, ale przede wszystkim zrozumienia, że jest to choroba zarówno o podłożu fizycznym, jak i psychicznym – podkreśla psycholog Adrianna Sobol. Niestety często to schorzenie jest postrzegane jako wynik braku dyscypliny, nieprawidłowej diety lub lenistwa, co jest błędnym i krzywdzącym stereotypem. W rzeczywistości otyłość jest bowiem poważną chorobą, która niesie ze sobą wiele powikłań zdrowotnych i wymaga kompleksowego podejścia. Kluczowymi elementami, które mogą się przyczynić do skuteczniejszego leczenia i poprawy jakości funkcjonowania pacjentów, jest wsparcie emocjonalne oraz zwiększenie dostępności do specjalistów.