Komunikaty PR

Sezon narciarski w Tatry Super Ski. Gdzie można szusować w najbliższy weekend?

2022-12-16  |  13:00
Biuro prasowe

Tegoroczny sezon narciarski nabiera tempa. Już w najbliższy weekend swoje stoki otworzą kolejne ośrodki należące do projektu wspólnej karty Tatry Super Ski: Jurgów Ski (Jurgów), Czorsztyn Ski Kluszkowce (Kluszkowce), Stacja Narciarska Suche (Poronin), Polana Szymoszkowa (Zakopane), Harenda (Zakopane), Długa Polana (Nowy Targ), Witów Ski (Witów) oraz słowacki ośrodek Bachledka Ski & Sun (Ždiar). W sumie, w ramach tego unikatowego superskipass’u, tej zimy będzie można szusować aż na 18 stacjach narciarskich – 15 w Polsce oraz 3 na Słowacji. 

Inauguracja sezonu 2022/2023 na kolejnych stacjach

Już w piątek (16 grudnia) rozpocznie się sezon na stacji narciarskiej Jurgów Ski. Wyciągi otwarte zostaną punktualnie o godz. 9:00. Ośrodek znajduje się zaledwie kilometr od granicy z Polską w malowniczo położonym Jurgowie. 

W sobotę (17 grudnia) natomiast na miłośników nart i snowboardu otworzą się ośrodki Czorsztyn Ski Kluszkowce (Kluszkowce), Stacja Narciarska Suche (Poronin), Polana Szymoszkowa (Zakopane), Harenda (Zakopane), Długa Polana (Nowy Targ), Witów Ski (Witów), a także jeden z trzech słowackich ośrodków Tatry Super Ski – Bachledka Ski and Sun (Ždiar).

Gdzie szusować?

Ci, którzy nadchodzący weekend chcą spędzić aktywnie, na stoku w sumie do dyspozycji będą mieli już 13 stacji. Oprócz tych otwierających się w piątek i sobotę szusować będzie można także na działających już ośrodkach. Mowa o: Kotelnicy Białczańskiej (Białka Tatrzańska), Stacji Narciarskiej GrapaSki (Czarna Góra), Stacji narciarskiej Rusiń-Ski (Bukowina Tatrzańska), Kaniówce (Białka Tatrzańska) oraz ośrodku BANIA SKI (Białka Tatrzańska). 

1 skipass wiele możliwości. Nie zwlekaj – kup online  

Tatry Super Ski to największy projekt branży narciarskiej w Polsce, w ramach którego w tym sezonie docelowo będzie można szusować aż na 18 stacjach narciarskich znajdujących się zarówno na terenie Polski (15), jak i Słowacji (3). Fani białego puchu mogą skorzystać z różnych ofert. Od skipassu „14 dowolnych dni w sezonie”, przez karnety dzienne, godzinowe, aż po tzw. pakietowe, więc z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. 

Tym, którzy chcieliby nie tylko zaoszczędzić na zakupie karnetu, ale i uniknąć kolejek do kasy przedstawiciele projektu polecają zakup skipassów online. Aktualnie wybrane karnety można kupić z 5% zniżką – ta maleje z tygodnia na tydzień, więc zdecydowanie warto się pospieszyć. 

Zarówno cennik, jak i więcej informacji o projekcie można znaleźć na stronie: tatrysuperski.pl.


 

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Sport Co dzieje się w głowie sportowca na Igrzyskach Olimpijskich? Biuro prasowe
2024-08-10 | 10:00

Co dzieje się w głowie sportowca na Igrzyskach Olimpijskich?

Odpowiada, Jakub B. Bączek, trener mentalny, na co dzień pracujący m.in. z czołowymi sportowcami. Zdobył mistrzostwo świata z kadrą narodową siatkarzy. Trwające obecnie Igrzyska
Sport Tour de Pologne działa wspólnie z Fundacją Avalon
2024-08-09 | 10:00

Tour de Pologne działa wspólnie z Fundacją Avalon

Fundacja Avalon, która od 17 lat wspiera osoby z niepełnosprawnościami i przewlekle chore z całej Polski, pojawi się podczas 81. edycji Tour de Pologne. Współpraca ma na celu
Sport Na miejsca, gotowi… START! Sportowa uczta z TCL w najlepszej jakości w Twoim do
2024-08-08 | 15:20

Na miejsca, gotowi… START! Sportowa uczta z TCL w najlepszej jakości w Twoim do

Sportowe emocje z TCL TCL zaprasza wszystkich do wspólnego przeżywania najwspanialszych wydarzeń z bliska dzięki najnowocześniejszej technologii wyświetlania i świetnie brzmiącym

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Nie żyje Bogumiła Wander

Bogumiła Wander: Bardzo tęsknię za telewizją, oglądam bez przerwy. Żałuję, że tak wcześnie odeszłam z pracy

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Bogumiły Wander, jednej z najbardziej cenionych postaci polskiego świata medialnego. Z tej okazji pragniemy podzielić się z Państwem jednym z ostatnich wywiadów, jakich udzieliła naszej redakcji.

Dom i ogród

Beata Pawlikowska: Wiele razy planowałam życie w różnych miejscach z dala od Polski. Kupiłam nawet kawałek dżungli w Amazonii

Podróżniczka zaznacza, że choć do tej pory przemierzyła świat wzdłuż i wszerz, odwiedzając wiele nietuzinkowych zakątków, to najbardziej ze wszystkich ukochała sobie dżunglę amazońską. Ma do tego miejsca ogromny sentyment, lubi tam wracać i ładować życiowe akumulatory. Jak zaznacza, przebywanie wśród Indian, którzy są niezwykle dobrzy, prawdomówni i uczciwi, przywraca jej wiarę w ludzi i w lepszy świat. Beata Pawlikowska cieszy się również z tego, że kiedyś udało jej się kupić kawałek dżungli i ten wyjątkowy nabytek ma dla niej szczególne znaczenie.

Handel

Branża kosmetyczna z coraz większym wpływem na krajową gospodarkę. Polska jest piątym największym eksporterem kosmetyków w UE

Z najnowszego raportu „Kosmetyczna Polska”, który opublikowano po siedmiu latach od poprzedniego raportu o stanie sektora, wynika, że krajowa branża kosmetyczna jest w dobrej kondycji, z roku na rok się rozwija, a jej znaczenie zarówno dla polskiej gospodarki, jak i eksportu rośnie. Zmieniają się odbiorcy polskich kosmetyków, co związane jest z brexitem i sankcjami nałożonymi na Rosję. Prognozy zakładają dalszy wzrost wartości sektora, jednak stoi przed nim wiele wyzwań, z których najważniejsze dotyczą implementacji przepisów Europejskiego Zielonego Ładu.

Ochrona środowiska

Ocieplenie się klimatu oznacza poważne zmiany leśnego ekosystemu. Sosny, świerki czy modrzewie będą stopniowo zastępowane innymi gatunkami

Sosna zwyczajna, świerk pospolity, modrzew europejski i brzoza brodawkowata zajmują dziś 75 proc. powierzchni lasów w Polsce. Te cztery gatunki są najbardziej wrażliwe na wzrost temperatury i jego pośrednie skutki. Wielomiesięczne okresy suszy i gwałtowne huragany osłabiają drzewostany, które następnie padają ofiarą patogenów pojawiających się w naszym klimacie. – Nie grozi nam wylesienie, tylko wyparcie jednych gatunków przez inne. W konsekwencji czeka nas rewolucyjna zmiana ekosystemów – ocenia przyrodnik, dr hab. Krzysztof Świerkosz, prof. Uniwersytetu Wrocławskiego.