Komunikaty PR

Jak lekko i szczęśliwie żyć?

2024-06-14  |  10:00
Biuro prasowe
Kontakt
Maria Poławska
Agencja Face It

ul. Bagatela 10 lok. 31
00-585 Warszawa
m.polawska|agencjafaceit.pl| |m.polawska|agencjafaceit.pl
+22 241 12 36
https://agencjafaceit.pl/

Wszyscy chcemy być szczęśliwsi, czuć się kochani, kochać i spełniać się we wszystkich rolach. Często, z niewytłumaczalnych powodów, nam się to nie udaje. Z całych sił staramy się postępować właściwie i dobrze, ale nie przekłada się to na rezultaty, których chcemy.  Wtedy zaczynamy myśleć, że posiadanie szczęśliwego i lekkiego życia to kwestia urodzenia, pochodzenia, lub przypadku. A dlaczego nie uwieżyć, że szczęśliwe i lekkie życie może być świadomym wyborem?

Jak wybrać szczęśliwe życie i co wspólnego ma z tym świadomość, mówi Kamila Dolota, certyfikowany facylitator Access Consciousness®. – Świadomość, to gotowość podążania za tym, co “ja wiem”. W obecnych czasach edukacji, wychowania i społecznych norm postępowania “wiedzenie, że ja coś wiem” nie jest honorowane, bo najczęściej ktoś mówi nam jak powinniśmy postąpić. Pielęgnowanie i rozwijanie wiedzy, którą nosimy w sobie nie jest powszechne i dużo łatwiej, a także bezpieczniej jest nam powiedzieć: “nie wiem”. Podążanie za swoją prawdą przynosi szczęśliwe życie, bo jest to życie w zgodzie ze sobą. W Access Consciousness®, istnieje wiele narzędzi, które ułatwiają dostęp do swojej świadomości i „wiedzenia”. Jednym z nich jest zabieg Access Bars®, który “odgruzowuje” nas spod stosu narzuconych na nas definicji, zasad, norm, osądów i nakazów, a w efekcie odkrywa nasze czyste “wiedzenie”. Ale po co nam “wiedzenie”?

– Każdy z nas ma swój indywidualny sposób, współdziałania z możliwościami. Na przykład, dwie osoby, które wybiorą tą samą możliwość uzyskają zupełnie inne rezultaty. Narzędzia Access Consciousness® asystują nas w tym, abyśmy wiedzieli, z którymi wyborami i możliwościami możemy stworzyć najlepsze, lekkie i szczęśliwe życie” – mówi Katarzyna Przyszewska, certyfikowany praktyk i facylitator Access Bars®.

Kolejnym aspektem szczęśliwego, spełnionego życia jest posiadanie “pełni siebie” w każdej sytuacj,i bez względu na to, czy mamy do czynienia z jedną, wieloma osobami, a może nawet ogromną publicznością. Pełnia siebie, to dostrojenie siebie do unikalnej mocy, potencjału i charyzmy. Jak w autentyczny sposób być pełnią siebie pokazują praktyczne warsztaty Right Voice For You. Uczą one, jak mieć całkowitą łatwość w byciu widzianym, słyszanym, a jednocześnie usłyszanym i zrozumianym. Są to fundamentalne elementy tworzenia wielkiego życia, projektów i przekazu.

Jeżeli lekkie, szczęśliwe i spełnione życie jest tym, czego szukasz, to narzędzia Access Consciousness® i Right Voice For You pokażą ci, jak w niepowtarzalny - bo twój - sposób, możesz je tworzyć dużo łatwiej i wspanialej, niż kiedykolwiek myślałeś, że jest to możliwe.

 

Kamila Dolota – specjalista budowania łatwej komunikacji, certyfikowany facylitator Access Consciousness®. w 2009 r. sprowadziła do Polski unikalne narzędzia pracy ze świadomością metodą Access Consciousness®. Jest jedynym w Polsce oraz jednym z kilku na świecie ekspertem prowadzącym warsztaty Right Voice for You, które dostarczają pragmatyczny zestaw narzędzi do łatwej komunikacji i zaistnienia przed każdą publicznością.

Katarzyna Przyszewska – specjalista od uwalniania stresu, od 2015 r. certyfikowany praktyk i facylitator Access Bars® -znanego na całym świecie zabiegu uwalniającego stres. Facylitator odmładzającego zabiegu Access Facelift® oraz szeregu zabiegów pracy z ciałem metodą Access Body Process®. Posługuje się wieloma technikami i metodami do osiągania dobrostanu i spełnienia w życiu.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Agencja Face It
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Styl życia Workation - pracuj i wypoczywaj w Trójmieście Biuro prasowe
2024-07-22 | 11:20

Workation - pracuj i wypoczywaj w Trójmieście

  Zdjęcia: https://1drv.ms/f/s!Ak6vnk2kpo84jPsrkKOMReX6D0_z9g?e=UDghVT  Wetransfer: https://we.tl/t-2nufSqFPD2  Workation - pracuj i wypoczywaj
Styl życia Sulejów – kajakowa stolica Polski bije rekord
2024-07-22 | 07:30

Sulejów – kajakowa stolica Polski bije rekord

Urząd Miejski w Sulejowie postanowił podjąć próbę pobicia Rekordu Polski w kategorii „Największa parada kajaków”. 25 lipca 2024 roku w Gminie
Styl życia Frydrychowo: czy padnie nowy rekord na plon pszenicy ozimej?
2024-07-19 | 07:30

Frydrychowo: czy padnie nowy rekord na plon pszenicy ozimej?

Rekord Polski w kategorii „Największy plon pszenicy ozimej z hektara” cieszy się niesłabnącą popularnością. W tym roku, oprócz Śmielina, wyzwanie podejmie

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Gwiazdy

Konsument

Problem wykorzystywania seksualnego dzieci online wymaga pilnych regulacji. To może wymagać rezygnacji w pewnym stopniu z szyfrowania korespondencji

Problem wykorzystywania seksualnego dzieci w internecie potrzebuje konkretnych regulacji – podkreślają eksperci Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę. I liczą, że pojawią się one zarówno na forum krajowym, jak i unijnym. Dziś tymczasowe rozporządzenie, wprowadzając odstępstwo od przepisów UE dotyczących prywatności, daje platformom internetowym możliwość dobrowolnego wykrywania materiałów przedstawiających seksualne wykorzystywanie dzieci. Nowe propozycje przepisów na forum zakładają jednak, że zmieni się to w obowiązek. To budzi szereg pytań o prywatność i potencjalne nadużycia.

Teatr

Eliza Rycembel: Sztukę „Czułe słówka” zrobiliśmy na podstawie znanego filmu. Udało się uwspółcześnić tę historię i przenieść ją na nasze realia

Już po pierwszych przedstawieniach Eliza Rycembel i Krzysztof Dracz widzą, że bardziej współczesna teatralna wersja obsypanego Oscarami kinowego hitu sprzed 40 lat również przypadła do gustu widzom. „Czułe słówka” w reżyserii Pawła Paszta to historia wzruszająca, ale nie ckliwa, z odpowiednią dozą akcentów dramatycznych i komediowych. Spektakl opowiada o trudnej relacji nadopiekuńczej matki i córki, która czując się przytłoczona jej miłością i oczekiwaniami, decyduje się na szybkie małżeństwo i opuszczenie domu.