Sukces i stabilność finansowa podczas kryzysu
Face it
Bagatela 10
02-003 Warszawa
j.owsianko|agencjafaceit.pl| |j.owsianko|agencjafaceit.pl
+48 503 543 876
www.agencjafaceit.pl
W tym trudnym, pandemicznym roku ludzie bardziej niż kiedykolwiek potrzebują pojednania, współdziałania i nowej nadziei. To na liderach, nie tylko politycznych, spoczywa obowiązek wskazywania właściwej drogi. Zmiana myślenia i działania jednostek stanowi pierwszy i konieczny krok, by uruchomić globalną falę pozytywnej transformacji. Do realizacji tego zadania pragną przyłączyć się organizatorzy i prelegenci międzynarodowej konferencji online „World Without Limits”, która odbędzie się w weekend 28 i 29 listopada. W wydarzeniu wezmą udział mentorzy ze świata biznesu i rozwoju duchowego, a wśród nich dwóch Polaków - przedsiębiorców, autorów książek i propagatorów rozwoju osobistego: Łukasz Milewski i Krzysztof Sadecki.
Na wirtualnej scenie wystąpią obok takich osobistości, jak: T. Harv Eker, Jack Canfield, Roland Tokko, Janet Bray Attwood, Deva Premal & Miten, Jay Abraham, Ken Honda, Eric Edmeades, Sadhvi Bhagawati Saraswati, Dr Fab Mancini i Gabriel Nossovitch. Podczas transmisji na żywo połączą się z tysiącami uczestników na całym świecie, by nieść przesłanie tolerancji, miłości i szacunku dla drugiego człowieka.
Miłość i strach to dwie najsilniejsze emocje, które kierują ludzkim zachowaniem. To, co dziś dzieje się na świecie, budzi panikę, smutek i gniew, które - zamiast łączyć - dzielą. Historia ludzkości nie pozostawia wątpliwości - to nigdy nie przynosi konstruktywnych rozwiązań.
Występujący podczas konferencji „World Without Limits.” eksperci z dziedziny psychologii, neurologii, biznesu, rozwoju osobistego i duchowości przekażą słuchaczom nie tylko inspiracje, ale także strategie jak zmienić swoje nastawienie, myślenie i działanie, by zmierzać do pozytywnej przemiany. Podczas licznych i różnorodnych wystąpień uznani mentorzy będą dzielić się swoją wiedzą, życiowym i zawodowym doświadczeniem, by wskazać praktyczne metody, jak poradzić sobie w kryzysie, znaleźć siłę, by odnaleźć radość i szczęście, a w efekcie osiągnąć sukces i stabilność finansową. Główni trenerzy poprowadzą wirtualne warsztaty z technik uczenia przez doświadczenie, a w trakcie interaktywnych sesji online, będzie można “osobiście” poznać Globalnych Liderów Myśli i otrzymać od nich ekspercką poradę. Wydarzenie wzbogacą także występy artystyczne.
Do projektu przyłączyli się uznani mentorzy z całego świata: naukowcy, ludzie biznesu, pisarze, mówcy, liderzy duchowi, m.in. T.Harv Eker - autor bestsellerów „Secrets of the Millionaire Mind” i „SpeedWealth”, Łukasz Milewski - Ojciec Rozwoju Osobistego w Polsce czy Krzysztof Sadecki - trener mentalny, autor książek „Poznaj siebie”, „Poznaj świat i spotkaj siebie” i redaktor naczelny magazynu „Businessman Today”.
- Miłość kojarzy się z uczuciem do konkretnej osoby. Tymczasem to znacznie szersze pojęcie - to nastawienie do drugiego człowieka, które zawiera szacunek, tolerancję i życzliwość. Wszyscy jesteśmy równi, niezależnie od narodowości, płci, wyznawanej religii, koloru skóry, czy orientacji seksualnej. Im trudniejsze okoliczności zewnętrzne, a w takich znalazła się teraz cała globalna społeczność, tym bardziej trzeba dążyć do tego, aby pokonać strach i zastąpić go miłością. Zamiast walczyć ze sobą nawzajem, musimy walczyć o świat oparty na równości, braterstwie i wolności. Gdy w pełni zrozumiemy, że tak naprawdę ten wybór odbywa się codziennie w każdym z nas, wówczas pojmiemy, że tylko my sami możemy odmienić swoje życie, a przez to i świat, w którym żyjemy. To my go stwarzamy każdego dnia. Nie zasłaniajmy się tym, że coś musimy - nie, my tylko możemy. Sami dokonujemy wyboru ze wszystkimi tego konsekwencjami. Wszelkie ograniczenia stawiamy sobie sami - mówi Krzysztof Sadecki.

Na dyskryminację już niedługo nie będzie nas stać – w Sejmie RP rusza wystawa i premiera raportu “Każdy talent na wagę złota” Związku Przedsiębiorców i Pracodawców

Zaproszenie do Sejmu RP na uroczyste otwarcie wystawy „Każdy talent na wagę złota – Inkluzywni w zatrudnianiu”

Lekcja: AI. Szkolenia o sztucznej inteligencji dla nauczycieli
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Dziecko

Marcelina Zawadzka: Uwielbiam zakupy online. Kiedy mały wieczorem zasypia, to ja mam wtedy czas na przeglądanie ofert w sieci
Odkąd modelka została mamą, zmieniła nawyki zakupowe, ponieważ nie ma czasu ani siły, żeby chodzić po galeriach w poszukiwaniu wszystkiego, co jest jej aktualnie potrzebne. A najwięcej rzeczy kupuje teraz właśnie dla swojego syna, który rośnie w oczach i często trzeba mu chociażby wymieniać garderobę. Marcelina Zawadzka zaznacza, że w sieci zazwyczaj robi zakupy wieczorem, kiedy jej syn już zasypia.
Edukacja
W ubiegłym roku spadła liczba samobójstw. Dalsza reforma psychiatrii powinna pomóc utrzymać tę tendencję

W 2024 roku po raz pierwszy od kilku lat liczba samobójstw w Polsce spadła, jednak skala problemu wciąż jest poważna. Polska jest w trakcie reformy psychiatrii, w ramach której największy nacisk w kształtowaniu opieki ma być położony na wsparcie środowiskowe. Eksperci zwracają jednak uwagę również na potrzebę utrzymania działań oddolnych i podniesienia społecznej wiedzy na temat prewencji suicydalnej. Bardzo istotne w tym kontekście jest odpowiednie kształtowanie dyskursu medialnego, a także edukowanie na temat tego, jakie zasady są kluczowe w pierwszej pomocy emocjonalnej.
Psychologia
Otyłość nie wynika z braku samodyscypliny czy lenistwa. Ta poważna choroba niesie ze sobą 200 różnych powikłań

– Walka z otyłością wymaga nie tylko wprowadzenia zmian w stylu życia i sposobie odżywiania, ale przede wszystkim zrozumienia, że jest to choroba zarówno o podłożu fizycznym, jak i psychicznym – podkreśla psycholog Adrianna Sobol. Niestety często to schorzenie jest postrzegane jako wynik braku dyscypliny, nieprawidłowej diety lub lenistwa, co jest błędnym i krzywdzącym stereotypem. W rzeczywistości otyłość jest bowiem poważną chorobą, która niesie ze sobą wiele powikłań zdrowotnych i wymaga kompleksowego podejścia. Kluczowymi elementami, które mogą się przyczynić do skuteczniejszego leczenia i poprawy jakości funkcjonowania pacjentów, jest wsparcie emocjonalne oraz zwiększenie dostępności do specjalistów.