Komunikaty PR

Targi Winyli w CH Focus

2021-10-12  |  15:46
Biuro prasowe

Tysiące czarnych krążków z najrozmaitszymi gatunkami muzycznymi w jednym miejscu! Po raz kolejny w CH Focus kolekcjonerzy i wystawcy płyt analogowych z całej Polski zaprezentują winyle z muzycznymi hitami – od jazzu, bluesa, poprzez rock, pop, po muzykę polską czy filmową. Targi Płyt Winylowych zagoszczą w bydgoskim centrum już w sobotę, 16 października br.

Od kilku lat panuje moda na winyle, które przebojem wkraczają do naszych czterech ścian, zajmując honorowe miejsce na regale. Kolekcjonowanie czarnych krążków i odtwarzanie ich na wiekowych bądź nowoczesnych gramofonach staje się nowym hobby. Pasjonatów starych płyt co roku przybywa, a spotkać ich można na kiermaszach winylowych, cieszących się coraz większą popularnością.

Targi winyli to druga edycja wydarzenia, która po raz pierwszy w bydgoskim centrum miała miejsce na początku roku i cieszyła się dużym zainteresowaniem. Najbliższe spotkanie miłośników muzyki spod igły i czarnych krążków odbędzie się już w sobotę 16 października, w godzinach od 9:00 do 21:00. Stoiska wystawowe rozlokowane zostaną na parterze galerii, tuż obok sklepu Smyk.

Podczas Targów Winyli na odwiedzających czekać będą tysiące nowych i używanych płyt, które zjadą do Bydgoszczy z różnych stron kraju. Wystawcy zaprezentują albumy z muzycznymi hitami – od jazzu, bluesa, poprzez rock, disco, punk, folk, pop, po muzykę polską, filmową czy klasyczną. Wśród nich znajdą się wielkie hity, bestsellery i perełki kolekcjonerskie. Przez cały dzień każdy będzie mógł zakupić, sprzedać lub wymienić się swoimi zbiorami. Każdej z płyt będzie można posłuchać na specjalnie przygotowanym do tego stanowisku odsłuchowym. Wydarzenie odbędzie się z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego.

-Targi Winyli to miejsce, gdzie można znaleźć ulubionego wykonawcę lub wymienić się płytami, zobaczyć zbiory innych wystawców i zaopatrzyć się w muzykę przyjemną dla ucha. Płyta winylowa może stać się także wspaniałym prezentem dla bliskiej osoby mówi Gregory Pertus, dyrektor CH Focus w  Bydgoszczy. - Miłośników czarnych krążków zapraszamy już w najbliższą sobotę na jesienną edycję wystawy winylowej, podczas której będzie można uzupełnić swoją kolekcję bądź posłuchać na miejscu ulubionych nagrań– dodaje Gregory Pertus.

Więcej informacji na temat wydarzenia i oferty centrum można znaleźć pod adresem: https://focusbydgoszcz.pl.

 

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Muzyka 11 Koncert Nadziei. Największe muzyczne wydarzenie charytatywne we Wrocławiu Biuro prasowe
2021-11-29 | 01:00

11 Koncert Nadziei. Największe muzyczne wydarzenie charytatywne we Wrocławiu

Koncert Nadziei to wydarzenie, którego celem jest pomoc dzieciom zmagającym się z chorobą nowotworową. W tym roku gospodarzem będzie wrocławski Teatr Muzyczny Capitol, a formuła
Muzyka „we’re friends, right?” – Karin Ann prezentuje nowy singiel i teledysk
2021-11-26 | 15:00

„we’re friends, right?” – Karin Ann prezentuje nowy singiel i teledysk

Należy do pokolenia Z, ale nie chce być niewolniczką tego określenia. Lubi łamać stereotypy, nie poddaje się konformizmowi. W swoich piosenkach śpiewa o rzeczach, przez które sama
Muzyka Uczestnicy Konkursu Chopinowskiego wystąpią w biurowcach Globalworth
2021-11-24 | 10:40

Uczestnicy Konkursu Chopinowskiego wystąpią w biurowcach Globalworth

Biurowce Globalworth – największego inwestora i zarządcy biurowego w Polsce – wypełni muzyka najwyższych lotów. W lobby wybranych budynków będzie można wysłuchać

Więcej ważnych informacji

Media

Finanse

Ponad 70 proc. Polaków najbardziej obawia się braku dostępu do opieki zdrowotnej. Prywatne ubezpieczenie zdrowotne posiada już 3,5 mln osób

Po I połowie tego roku prywatnym ubezpieczeniem zdrowotnym było objętych już 3,5 mln Polaków. To 15-proc. wzrost rok do roku – wynika z danych Polskiej Izby Ubezpieczeń. Do tego wzrostu popularności przyczyniła się pandemia COVID-19, która dodatkowo spotęgowała obawy Polaków związane z utratą zdrowia i brakiem dostępu do opieki lekarskiej. Pakiety medyczne to dziś najpopularniejszy benefit w polskich firmach – korzysta z niego ponad 70 proc. pracowników.

Infrastruktura

70 proc. budynków mieszkalnych w Polsce jest nieefektywnych energetycznie. Ich kompleksowa renowacja może napędzić gospodarkę i stworzyć kilkaset tysięcy nowych miejsc pracy

W Polsce aż 70 proc. spośród 5 mln domów jednorodzinnych nie spełnia standardów efektywności energetycznej. W rezultacie roczne koszty ogrzewania typowego domu o powierzchni 118 mkw., wyposażonego w kocioł węglowy oraz stare drzwi i okna, sięgają w tej chwili ok. 6,5 tys. zł. Po modernizacji, ociepleniu i wymianie stolarki ten koszt mógłby spaść nawet do 1,8 tys. zł rocznie – oszacowali analitycy w raporcie „Fala renowacji szansą na rozwój Polski po pandemii”. Wynika z niego także, że w Polsce powszechna termomodernizacja budynków mieszkalnych – wymuszona unijną strategią – mogłaby się stać motorem napędowym krajowej gospodarki po pandemii i stworzyć nawet kilkaset tysięcy nowych miejsc pracy.