Na deskach teatru CH Rondo
Valkea Media
Ficowskiego 15
01-747 Warszawa
jzelazinska|valkea.com| |jzelazinska|valkea.com
731 111 944
https://valkea.com/
Jak ciekawie spędzić sobotę z dzieckiem? Zabierz je do teatru! CH Rondo przygotowało cykl „Teatrzyki Na Okrągło”, w ramach którego co miesiąc organizuje bezpłatne spektakle teatralne dla najmłodszej publiczności. To nie tylko doskonała rozrywka dla całych rodzin, ale też idealna okazja, by wprowadzić dziecko w świat kultury i sztuki.
Najbliższe przedstawienie w CH Rondo odbędzie się już w tę sobotę, 25 września. Tym razem aktorzy z Teatru Magmowcy, zagrają pełen humoru spektakl pt. „Jesienna przygoda w kuchni”, opowiadający o przygodach wesołego garnka. Widowisko będzie można obejrzeć o godzinach 11:00, 13:00 i 15:00 na scenie ustawionej pomiędzy perfumerią Sephora, a Kwiaciarnią Olivia. Dopełnieniem spektaklu będą warsztaty kulinarne dla najmłodszych, które poprowadzi Fundacja Działań Twórczych – "Pola Inspiracji". Udział w przedstawieniach i warsztatach jest bezpłatny.
„Wygodna lokalizacja CH Rondo sprawia, że jest to komfortowe miejsce zakupów dla wielu osób przejeżdżających obok centrum w drodze do pracy. Przede wszystkim jednak, Rondo to miejsce codziennych zakupów dla naszych sąsiadów i okolicznych mieszkańców. Chcemy, aby Rondo było dla nich także miejscem, w którym mogą miło spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi. Dlatego latem tego roku rozpoczęliśmy cykliczne wydarzenie skierowane do najmłodszych, pod nazwą „Teatrzyki Na Okrągło”. Przed nami już trzecia edycja tego wydarzenia. Widzimy, że spektakle teatralne realizowane przez lokalny Teatr Magmowcy cieszą zarówno najmłodszych widzów, jak i ich opiekunów. Mamy nadzieję, że oferowana forma rozrywki spotka się z zainteresowaniem dzieci i rodziców z całej Bydgoszczy i wszystkim dostarczy samych pozytywnych emocji.” – mówi Sylwia Klaman, Marketing and PR Director, Cromwell Property Group, właściciel Centrum Handlowego Rondo.
Teatrzyki Na Okrągło odbywają się cyklicznie - raz w miesiącu w CH Rondo. Uczestnicy teatrzyków otrzymają specjalny dzienniczek na Stemple Udziału. Zebranie 4 stempli gwarantuje nagrodę - do odbioru w grudniu 2021 r.

W Dzień Dziecka wyruszcie razem do krainy Calineczki

ŚWIAT, W KTÓRYM WSZYSTKO JEST MOŻLIWE PIASKOWY WILK W TEATRZE PINOKIO W ŁODZI

SIŁA OSOBOWOŚCI! ZNAMY OBSADĘ ŁÓDZKIEJ ODSŁONY „MAMMA MIA!”
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Muzyka

Mika Urbaniak: Cały czas tworzę i mam w szufladzie dużo utworów. Teraz kończę moją nową płytę i mam nadzieję, że znowu sporo się będzie wokół mnie działo
Artystka pracuje właśnie nad nową płytą, która ma się ukazać jesienią. Będzie to piąty album w jej karierze i powrót po sześciu latach przerwy. Zwiastunem tego wydawnictwa jest singiel „Co masz na myśli?”. Mika Urbaniak zaznacza, że nowe kompozycje odzwierciedlają jej przemyślenia na temat miłości, siły, nadziei i odnajdywania siebie, a także pułapek przemysłu muzycznego, w którym – jej zdaniem, kobiety radzą sobie coraz lepiej i są bardziej pewne siebie. Jeśli natomiast chodzi o warstwę muzyczną tego krążka, to oprócz powrotu do hip-hopowych korzeni, będzie także można usłyszeć wpływy funku i popu.
Infrastruktura
Wzrost wynagrodzeń ekip budowlanych najmocniej wpływa na koszty budowy domu. Zainteresowanie inwestorów mimo to nieznacznie wzrasta

Budowa metra kwadratowego domu w Polsce kosztuje od 5,55 do 6 tys. zł w zależności od województwa – wynika z najnowszych analiz firmy Sekocenbud. Najdrożej jest w Warszawie, gdzie cena za metr kwadratowy domu przekroczyła już 6,2 tys. zł. Na przyrosty kosztów budowy domu wpływają zarówno drożejące materiały budowlane, jak i wyższe wynagrodzenia pracowników. Inwestorzy nie rezygnują jednak z budowy domów jednorodzinnych, co ma związek m.in. z wciąż wysokimi cenami mieszkań czy też obniżką stóp procentowych.
Farmacja
Endometrioza przez lata pozostawała lekceważonym problemem. Mimo że cierpi na nią 14 mln kobiet w Europie

Coraz więcej państw UE kompleksowo zaczyna się zajmować problemem endometriozy. W tej grupie państw jest także Polska, która od lipca wprowadziła nowy model bezpłatnej diagnostyki i opieki dla pacjentek z tą chorobą oznaczającą dla nich życie z chronicznym bólem. Podczas ubiegłotygodniowej debaty w Parlamencie Europejskim europosłowie wezwali Komisję Europejską do większej inicjatywy na forum unijnym: opracowania strategii walki z endometriozą i skierowania większych środków na badania nad tą chorobą.