Komunikaty PR

Tikkurila: bogate oblicza bieli

2021-03-22  |  14:30
Biuro prasowe
Kontakt
Kinga Szkutnik
Practum Consulting

Bukowińska 22/107
02-703 Warszawa
kinga.szkutnik|practum.pl| |kinga.szkutnik|practum.pl
609884480
www.practum.pl

Biel, czyli najbardziej ponadczasowa i uniwersalna barwa ścian, zachwyca lekkością i subtelnym urokiem. Dzięki swoim rozświetlającym właściwościom potrafi optycznie powiększyć nawet niewielką przestrzeń, harmonijnie współgrając z dodatkami w każdym stylu. Szeroka paleta kolorów off-white farby Tikkurila Optiva White daje możliwość wyboru delikatnych odcieni bieli, by z pozoru uniwersalnym ścianom dodać wyjątkowości i jak najlepiej wyeksponować kryjące się w naszych pomieszczeniach piękno.              

Delikatna, chłodna tonacja złamanej bieli Breeze z pewnością spodoba się osobom poszukującym wewnętrznego wyciszenia i równowagi. Taka barwa zadziała kojąco na wzrok, dzięki czemu dobrze sprawdzi się pokoju przeznaczonym do codziennego relaksu i odpoczynku. By jeszcze bardziej podkreślić klasykę aranżacji, możemy zdecydować się na stolik kawowy w stylu retro oraz wygodną kanapę w jasnym kolorze.

Odcień Lychee z kolekcji Tikkurila Optiva White to cieplejsza odsłona tradycyjnej bieli. Płynący z niego urok i lekkość będą pozytywnie wpływać na nasze samopoczucie, zapewniając pogodny początek dnia. Jeśli chcemy pokusić się o modny efekt kontrastu, sięgnijmy po kuchenne szafki w głębokich, ciemnych barwach – ten kolorystyczny akcent pozwoli zaznaczyć nowoczesne oblicze  pomieszczenia, dodatkowo wydobywając pastelowe nuty zawarte w kolorze ścian.

Jak wprowadzić do łazienki więcej naturalnego blasku? Wystarczy pomalować ją na świetlisty kolor Pearl. Ten kojarzący się z czystością i świeżością odcień zgrabnie skomponuje się z elementami w kolorze drewna, takimi jak podbudowa umywalki lub podłoga. Aranżacyjną swobodę pomieszczeniu nadadzą ciekawe dekoracje w postaci artystycznych zdjęć i wiszących lamp.

 

Więcej pomysłów na wnętrza skąpane w bieli można znaleźć na stronie: https://tikkurila.pl/wnetrza-w-tonacjach-bieli

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Practum Consulting
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Łóżka kontynentalne - przegląd najpopularniejszych modeli Biuro prasowe
2025-02-04 | 15:00

Łóżka kontynentalne - przegląd najpopularniejszych modeli

Pod lupę bierzemy łóżka kontynentalne, które najczęściej zamawiają ludzie w naszym regionie, a także w całym kraju. Przyglądamy się im z uwagą. Wymieniamy
Dom Proste przyjemności na zimowe wieczory
2024-12-30 | 15:40

Proste przyjemności na zimowe wieczory

Zima to idealna pora na spędzanie długich wieczorów w domu w „przytulny” sposób. Wygodne ubranie, pyszny rozgrzewający napój, nieskomplikowana rozrywka - to
Dom Sylwester poza domem? Sprawdź, czy twój dom jest przygotowany na włamanie
2024-12-27 | 01:00

Sylwester poza domem? Sprawdź, czy twój dom jest przygotowany na włamanie

Zbliża się Sylwester – czas zabawy, podróży i odpoczynku. Jednak podczas naszej nieobecności dom i posesja mogą stać się łatwym celem dla złodziei. Jak skutecznie

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Media

Konsument

Młodzież w Polsce sięga po alkohol rzadziej niż 20 lat temu. Obniża się zwłaszcza spożycie piwa

Alkohol staje się coraz mniej popularny wśród młodzieży, przede wszystkim w grupie wiekowej 15–16 lat, ale pozytywne zmiany widoczne są również w grupie 17- i 18-latków – wynika z badania ESPAD z 2024 roku przedstawionego niedawno podczas konferencji w Sejmie. Mniej nastolatków niż 20 lat temu przyznaje się do zakupu alkoholu i tych, którzy oceniają, że jest on łatwy do zdobycia. Wciąż jednak na wysokim poziomie utrzymuje się odsetek młodzieży, która pije w sposób ryzykowny. Ministerstwo Zdrowia zapowiada działania ograniczające sprzedaż alkoholu.

IT i technologie

Sztuczna inteligencja dużym wsparciem w diagnostyce. Może być szczególnie cenna w chorobach rzadkich

Już nie tylko usprawnianie analizy badań obrazowych, ale i na przykład typowanie celów terapeutycznych w chorobach rzadkich to pola, na których w medycynie sprawdza się sztuczna inteligencja. Różne technologie zasilane SI wykorzystuje prawie 80 proc. podmiotów leczniczych, a inwestycja w nie zwraca się średnio w ciągu 14 miesięcy. Wraz z pokoleniową wymianą kadr widać też coraz większe otwieranie się lekarzy na korzystanie z narzędzi sztucznej inteligencji.