ToTuart zadebiutował na warszawskich Bielanach!
Galeria Młociny, czyli najnowocześniejszy obiekt handlowy w Warszawie znany z licznych, nieszablonowych inicjatyw przygotowanych z myślą o odwiedzających ponownie urozmaica bogatą już ofertę zakupową. Tym razem na Bielanach zadebiutowały dzieła niezwykle utalentowanych artystów! Swoje drzwi dla klientów warszawskiego centrum handlowego otworzyła właśnie galeria sztuki współczesnej ToTuart.
O tym, że Galeria Młociny to nie tylko miejsce handlu, lecz przede wszystkim życia społecznego nie trzeba nikogo przekonywać. Industrialna strefa gastronomiczna oferująca smaki z przeróżnych zakątków globu, zielony taras z ładnym widokiem na stolicę, słynne Dechy, na których odbywają się kultowe potańcówki, liczne warsztaty, koncerty i zajęcia sportowe to zaledwie nieliczne z niespodzianek przygotowanych z myślą o odwiedzających. Jak się okazuje, powodów do odwiedzin wciąż przybywa, a na Bielanach zadebiutowała właśnie galeria sztuki współczesnej! Show room ToTuart znajdujący się na pierwszym piętrze centrum handlowego oferuje dzieła niezwykle utalentowanych artystów. W przestrzeni udostępniane są obrazy, rzeźby, ceramika, grafiki, rysunki oraz fotografie. Sztuka na Bielanach z pewnością jeszcze bardziej urozmaici bogatą już ofertę zakupową obiektu! I to w wyjątkowym, artystycznym stylu!
– Galeria Młociny niezmiennie pozostaje miejscem różnorodnej oferty zakupowej, usługowej i rozrywkowej. To właśnie tu zadebiutowały takie marki jak Primark, Modivo czy Bazar Miejski – pierwszy w Polsce second-hand znajdujący się w centrum handlowym. Cieszymy się z każdego debiutu i jesteśmy dumni, że nieustannie poszerzamy grono najemców, oferując naszym klientom bogaty wachlarz usług pod jednym dachem. Niewątpliwie galeria sztuki ToTuart to wspaniałe urozmaicenie oferty naszego obiektu i kolejny powód, by na zakupy wybrać się właśnie do Galerii Młociny – mówi Kamila Kiersikowska, Dyrektor Galerii Młociny.
Galeria ToTuart współpracuje zarówno z młodymi, obiecującymi artystami, jak i twórcami o ugruntowanej pozycji takimi jak Edward Dwurnik, Oskar Zięta oraz Rafał Olbiński, oferując sztukę kolekcjonerską oraz dekoracyjną. Coś dla siebie znajdą tu zarówno kolekcjonerzy dzieł i osoby szukające prezentu lub wartościowego obrazu do salonu, jak i wszyscy ci, którzy pragną stworzyć wyjątkowy klimat w swoim domu i na co dzień otaczać się pięknem. Osoby, które nie mają jeszcze doświadczenia w budowaniu kolekcji, mogą liczyć na wsparcie i pomoc w decyzji wykwalifikowanych doradców, którzy udzielą na miejscu odpowiedzi na wszelkie pytania i przedstawią aktualną ofertę, by na podstawie wytycznych pomóc dokonać satysfakcjonującego wyboru. Co więcej, ToTuart oferuje również m.in. specjalne programy współpracy z architektami wnętrz oraz dekoratorami, darmowe wizualizacje prac artystów we wnętrzach klientów, wypożyczanie dzieł sztuki, przygotowanie dedykowanych, unikalnych suwenirów biznesowych, a także doradztwo inwestycyjne w zakresie zakupu i obrotu dziełami sztuki.
Więcej informacji na temat konceptu, a także ciekawostki ze świata sztuki i designu znajdziemy na stronie www.totuart.com.

Akcje promocyjne oraz nagrody, które zdobywają klienta i napędzają sprzedaż. Jak zdobyć serca konsumentów? Najnowszy raport!

Od polowania na promocje, po zakupy w łazience: zaskakujące zwyczaje zakupowe Polaków w badaniu Dni Wiosennych Okazji Amazon.pl

iPhone 16 – wszystko, co warto wiedzieć o nowej serii
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Problemy społeczne

37 proc. Ukraińców nie wie, jak zaszczepić dziecko w Polsce. Potrzebna większa edukacja w tym zakresie
Choć trzech na czterech uchodźców z Ukrainy darzy polski system ochrony zdrowia dużym zaufaniem, to 21 proc. z nich ma problem z zaufaniem do samych szczepień. To dlatego wiele ukraińskich mam podejmuje decyzję o nieszczepieniu dziecka. Dużym wyzwaniem jest więc zwiększanie ich świadomości na temat korzyści płynących ze szczepień dla zdrowia jednostek i całej populacji, a także wyjaśnianie wątpliwości związanych z ewentualnymi skutkami ubocznymi. Tę rolę edukacyjną musi wziąć na siebie polski personel systemu ochrony zdrowia.
Problemy społeczne
Muzea pomagają walczyć ze stereotypami i uprzedzeniami. To ważne dla zmieniającego się rynku pracy

Według NEMO, Sieci Europejskich Organizacji Muzealnych, społeczna rola muzeów wykracza daleko poza ich tradycyjne funkcje. W coraz bardziej spolaryzowanym świecie muzea mogą odgrywać kluczową rolę w promowaniu dialogu i spójności społecznej, zachęcać do dyskusji, mogą też pełnić rolę ośrodków integracji społecznej. Dzięki przybliżaniu obcych kultur mogą też zmienić spojrzenie na rynek pracy.
Żywienie
Sylwia Bomba: Nigdy nie stosowałam ozempicu. Dla mnie zdrowie jest ważniejsze niż efekt wizualny

Celebrytka uważa, że leków typu Ozempic nie powinno się stosować jako złotych środków na odchudzanie. Bo choć pozwalają one w dość krótkim czasie pozbyć się zbędnych kilogramów, to odbywa się to kosztem zdrowia. Aby więc bezpiecznie i trwale zredukować masę ciała, trzeba przede wszystkim zmodyfikować dietę i prowadzić aktywny styl życia. To długi, ale wart starania proces. Ze swojego doświadczenia Sylwia Bomba wie, że nie ma jednej cudownej tabletki, dzięki której bez żadnego wysiłku uzyskamy wymarzony rozmiar S.