Davines The Restless Circle – maska przeciw łamaniu się włosów
Rodzina masek Davines The Circle Chronicles powiększa się o propozycję dla aktywnych kobiet, których włosy wykazują tendencję do łamania się. Bazujący na ekstrakcie z nasion chia produkt zabezpiecza strukturę włosów, ułatwia rozczesywanie i zapewnia elastyczność.
Davines The Circle Chronicles to linia masek dostosowanych do konkretnych potrzeb włosów i skóry głowy. Produkty oryginalnie zapakowane w poręczne saszetki różnią się od siebie zapachem i kolorem, ale mają wspólny mianownik: natychmiastowe działanie kosmetyczne. Z myślą o kobietach prowadzących intensywny tryb życia, których włosy narażone są na uszkodzenia, Davines stworzył dyskretną maskę The Restless Circle.
Produkt bazuje na ekstrakcie z nasion chia, źródle aminokwasów, antyoksydantów oraz minerałów (miedzi, cynku, żelaza). Zapobiega łamaniu się włosów, chroniąc ich strukturę przed uszkodzeniami mechanicznymi powodowanymi przez akcesoria takie jak wsuwki, gumki czy opaski. Dodatkowo ułatwia rozczesywanie, zwiększa objętość i nadaje elastyczność włosom obciążonym przez aktywny styl życia. Maskę o niewidocznej konsystencji z powodzeniem można stosować o każdej porze dnia: przed siłownią, podczas gotowania lub spaceru z przyjaciółką. Zabieg pielęgnacyjny z The Restless Circle wpisuje się w codzienną rutynę wielozadaniowych, wiecznie zabieganych kobiet.
Maskę należy równomiernie nałożyć na suche włosy, pozwolić jej działać 15 minut, a następnie spłukać wodą i użyć szamponu. Aby zwiększyć siłę działania produktu, można go pozostawić na włosach na całą noc.
Davines The Restless Circle
Maska przeciw łamaniu się włosów
- Zapobiega łamaniu się włosów, chroniąc ich strukturę przed uszkodzeniami mechanicznymi powodowanymi przez akcesoria takie jak wsuwki, gumki czy opaski
- Ułatwia rozczesywanie, zwiększa objętość i nadaje elastyczność włosom obciążonym przez aktywny tryb życia
- Bogata w ekstrakt nasion chia, źródło aminokwasów, antyoksydantów oraz minerałów (miedzi, cynku, żelaza)
Pojemność: 50 ml
Sugerowana cena: 36 zł
Dostępność: salony fryzjerskie

3 mity o kosmetykach naturalnych, w które nie warto wierzyć

Rituals Cosmetics przekracza próg 2 miliardów euro przychodu

4 skuteczne sposoby, dzięki którym spowolnisz starzenie się skóry
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Media

Dorota Szelągowska: Tęsknię za Darkiem „Stolarzem” przed kamerą. Ale mamy ze sobą kontakt i będziemy razem robić jakieś rzeczy youtube’owe
Prezenterka zaznacza, że wraz z ostatnim klapsem na planie zdjęciowym programu, który wcześniej realizowała z Darkiem „Stolarzem”, nie zakończyła się ich znajomość. Nadal utrzymują ze sobą kontakt i planują kolejne wspólne przedsięwzięcia. Dorota Szelągowska uważa, że każdy powinien maksymalnie wykorzystywać swój potencjał, dlatego nie można siedzieć bezczynnie, tylko trzeba podejmować nowe wyzwania, korzystać z dostępnych propozycji i szans. Teraz co prawda obydwoje pracują dla konkurencyjnych stacji, ale nie rywalizują ze sobą, tylko nadal się wspierają.
Prawo
Unia Europejska wzmacnia ochronę najmłodszych. Parlament Europejski chce, by test praw dziecka był nowym standardem w legislacji

Parlament Europejski chciałby tzw. testu praw dziecka dla każdego aktu prawnego wychodzącego z Komisji Europejskiej. – Każda nowa legislacja Unii Europejskiej powinna być sprawdzana pod kątem wpływu na prawa dziecka – zapowiada Ewa Kopacz, wiceprzewodnicząca PE. Jak podkreśla, głos dzieci jest coraz lepiej słyszalny w UE i jej różnych politykach. Same dzieci wskazują na ważne dla siebie kwestie, którymi UE powinna się zajmować. Wśród nich są wyzwania w obszarze cyfrowym i edukacyjnym.
Robotyka i SI
Za 90 proc. wypadków drogowych odpowiada człowiek. Rozwój autonomicznych pojazdów może to ryzyko ograniczyć

Z analiz Polskiego Obserwatorium Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego ITS wynika, że w ok. 90 proc. wypadków drogowych decydującą rolę odgrywa czynnik ludzki. Dzięki inteligentnym pojazdom liczba wypadków może się zmniejszyć o ok. 30 proc. Stopniowe udoskonalanie czujników i algorytmów ma kluczowe znaczenia dla poprawy bezpieczeństwa na drogach. Obecnie samochody osiągają drugi i trzeci poziom autonomii w sześciostopniowej skali SAE.