Komunikaty PR

Domowe spa z jesienną ofertą Super-Pharm

2021-09-27  |  12:00
Biuro prasowe

Lato dobiegło końca. To fakt, z którym niestety trudno się pogodzić. I chociaż wrzesień rozpieszcza nas dużą dawką słońca, z utęsknieniem wracamy do długich, ciepłych wieczorów oraz upalnych dni, kiedy krem z filtrem, kapelusz wraz z butelką wody były niezastąpionym trio każdego wyjścia. Jednak zamiast pustych westchnień i melancholii, Super-Pharm zachęca, by jesień przywitać z entuzjazmem oraz pozytywną energią, ciesząc się chwilą relaksu w zaciszu domowego spa.

 

Ciepła kąpiel przy świecach, ulubiona książka i kubek aromatycznej herbaty – to idealny przepis na celebrację jesiennych wieczorów. Dla większego odprężenia, do kąpieli warto dodać musującą sól Yesha, która nie tylko odżywi, ale również ukoi zmęczoną, napiętą skórę. Równie przyjemne poczucie troskliwej pielęgnacji zapewni puder do kąpieli Hagi. Naturalna kompozycja składników z bławatkiem poprawia kondycję skóry, działa odprężająco i oczyszczająco. I tak pięknie wygląda!

 

Początek jesieni to również dobry czas, by zadbać o kondycję włosów. Po wakacjach w pełnym słońcu, a także kąpielach w słonej wodzie mogą być one mocno wysuszone i osłabione, dlatego warto sięgnąć po kosmetyki, które poradzą sobie z takimi wyzwaniami. Jeśli puszące się, matowe oraz pozbawione blasku włosy to problemy, które brzmią znajomo, świetnym wyborem będzie szampon nawilżający Sukin. Silnie nawilżające masło Shea, ekstrakt z kokosa oraz olejek oliwny pomogą wzmocnić, nawilżyć, a nawet odbudować strukturę włosa. Aby zadbać o ich kompleksową pielęgnację, należy pójść krok dalej i skorzystać z odżywki. Dobra wiadomość dla wszystkich zabieganych – świetnie sprawdzi się odżywka bez spłukiwania Sukin. To lekka formuła w sprayu wzbogacona o ekstrakty ze skrzypu polnego, łopianu i pokrzywy, która pozostawi włosy zdrowe, zregenerowane i odżywione.

 

Jednak po wakacjach nie tylko włosy potrzebują regeneracji – specjalna troska należy się również skórze twarzy. Niestety nadmierna ekspozycja na słońcu może przyczynić się do wysuszenia cery, zmniejszając jej elastyczności oraz jędrność. Rozwiązaniem tych problemów może być regularne stosowanie organicznego hydrolatu Ala z róży damasceńskiej, zapewniającego nawilżenie, wygładzenie, regenerację, a także ochronę przed szkodliwym działaniem wolnych rodników i czynników zewnętrznych. Autorką marki Ala jest słynna modelka Kasia Struss, która łącząc zdobyte w podróżach obserwacje różnorodnego podejścia do pielęgnacji, stworzyła kosmetyki stanowiące uniwersalną bazę dla codziennej pielęgnacji skóry.

 

Na naszą uwagę zasługuje szczególnie wrażliwy obszar skóry pod oczami. Świeżego wyglądu nadadzą mu hydrożelowe, nawilżające płatki SO.KI z 24-karatowym złotem, kofeiną, kolagenem i kwasem hialuronowym.

 

Na koniec warto pamiętać o klasycznych chusteczkach higienicznych w nowej odsłonie – bambusowych chusteczkach Life – to absolutny must-have w każdej jesiennej torebce. Skoro już mowa o torebce, to wszystkie kosmetyki na powakacyjne spa zmieszczą się w materiałową ekotorbę dostępną w każdej drogerii stacjonarnej. Oprócz prostego designu z jubileuszową grafiką Super-Pharm torba spełnia też dodatkowe zadanie – klienci posiadający ją mają możliwość skorzystania z rabatów oraz dodatkowych promocji, które zmieniają się co 2 tygodnie, zgodnie z rytmem gazetek promocyjnych Super-Pharm. Zachęcamy, by śledzić komunikację marki – oferowane promocje są wyjątkowo korzystne i dostępne tylko dla posiadaczek Super-Torby.

 

Wszystkie produkty dostępne są na w drogeriach stacjonarnych oraz w sklepie online. Ze szczegółami wrześniowych promocji można zapoznać się pod linkiem:

  • Folder kosmetyczny https://www.superpharm.pl/gazetki/zachwyt-przynosi-jesien
  • Gazetka promocyjna https://www.superpharm.pl/gazetki/regeneracja-w-superstylu
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Uroda Jak pielęgnować skórę muśniętą słońcem? Biuro prasowe
2024-07-05 | 10:00

Jak pielęgnować skórę muśniętą słońcem?

Słońce jest synonimem lata, wakacji i relaksu. Gorące promienie relaksują, wprawiają nas w dobry nastrój... i nadają naszej skórze delikatnego blasku,
Uroda Co warto wiedzieć o bakuchiolu?
2024-07-05 | 09:00

Co warto wiedzieć o bakuchiolu?

Bakuchiol to roślinny król kosmetycznej multifunkjonalności. Działa przeciwzmarszczkowo, ujędrniająco, nawilżająco oraz antyoksydacyjnie. Wykorzystanie bakuchiolu
Uroda Frezarka do paznokci – inwestycja, która się opłaca?
2024-07-05 | 08:00

Frezarka do paznokci – inwestycja, która się opłaca?

Frezarka do paznokci to nieodzowne urządzenie dla każdego, kto pragnie profesjonalnie dbać o swoje paznokcie, zarówno w salonie, jak i w domu. Jeśli jesteś

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Konsument

Media

Robert El Gendy: Jestem śpiochem i przychodzę do studia w ostatniej chwili. Raz nie obudziłem się na czas i dopiero telefon z redakcji postawił mnie na nogi

Prezenter „Pytania na śniadanie” zaznacza, że lubi sobie pospać, dlatego prowadzenie porannego programu to dla niego prawdziwe wyzwanie. Musi się bowiem sporo natrudzić, by być w studiu telewizyjnym na czas. Zazwyczaj nie udaje mu się jednak obudzić wraz z dźwiękiem pierwszego budzika i zdarzyło się, że z głębokiego snu wyrwał go dopiero telefon od produkcji „Pytania na śniadanie”.

Problemy społeczne

Ukraińcy mają podobne problemy związane z ochroną zdrowia, co Polacy. Problemem jest długi czas oczekiwania na wizytę i wysokie koszty leków

Długi czas oczekiwania, wysokie koszty leczenia i zakupu leków – to największe bariery w dostępie do opieki zdrowotnej, z jakimi mierzą się uchodźcy z Ukrainy w Polsce – wynika z raportu GUS i WHO. – Problemy stają się coraz bardziej podobne do tych charakterystycznych dla całego systemu ochrony zdrowia. Mniej mają charakter nagły, który był charakterystyczny dla okresu tuż po wybuchu wojny – wskazuje dr Dominik Rozkrut, prezes Głównego Urzędu Statystycznego. Większość przypadków, z powodu których Ukraińcy potrzebują pomocy lekarza, to ostre schorzenia. Co czwarty leczy się z powodu choroby przewlekłej. Wyzwaniem pozostają szczepienia ukraińskich dzieci: wskaźnik wyszczepienia rośnie, ale jest poniżej poziomu wśród polskich dzieci.