Komunikaty PR

Ekocuda online już po raz 7! Wiosenny powiew kosmetycznych nowości

2021-04-20  |  11:55
Biuro prasowe

Z uwagi na trwającą pandemię, targi odbędą się w przestrzeni online. Organizatorzy jak zawsze zadbali o to, by uczestnicy otrzymali nie tylko najświeższe nowości rynkowe i najlepsze produkty, ale również dużą dawkę wiedzy od ekspertów. Podczas weekendowego wydarzenia (24-25 kwietnia) swoje produkty przedstawi ponad 100 marek, nie zabraknie również specjalnych promocji oraz edukacji!

Wiosna to wyjątkowy czas, kiedy natura budzi się do życia. Żegnamy zimę, a witamy nową energię! To także doskonały moment, by zadbać o swoje ciało i przygotować się na nadchodzące ciepłe dni. Kosmetyki naturalne, których szeroką paletę zaprezentują wystawcy podczas 7. już odsłony targów Ekocuda online, będą w tej odnowie bardzo pomocne.

Od początku istnienia targów Ekocuda, czyli już od ponad 4 lat, wiosenna edycja jest zawsze wyjątkowa. Zarówno producenci, dystrybutorzy, jak i miłośnicy kosmetyków z niecierpliwością czekają na ten ekocudny weekend. Formuła online sprawia, że każdy, bez względu na miejsce zamieszkania, może uczestniczyć w naszym wydarzeniu. – mówi Zuzanna Mierzejewska, organizatorka targów i właścicielka marki Ekocuda. Dodaje: Niezmiennie ważny jest dla nas aspekt edukacyjny, dlatego również targi online wzbogacone są o wykłady specjalistów z branży. Podczas najbliższej edycji, tradycyjnie już odbędzie się Tydzień ekspercki, w ramach którego uczestnicy będą mogli wziąć udział w live’ach na Instagramie oraz zdobyć wiedzę o ekokosmetykach od ekspertów. Liczba uczestników, którzy biorą udział w tych wydarzeniach potwierdza nam, że członkowie społeczności chcą poszerzać swoją wiedzę z zakresu świadomej pielęgnacji i potrzebują profesjonalnego doradztwa.

Siłą Ekocudów są przede wszystkim naturalne i wysokiej jakości produkty. Oprócz marek, które regularnie obecne są na targach (niektóre od 1. edycji z 2016 roku), pojawią się również nowości, czyli marki debiutujące ze swoją ofertą. Nie zabraknie także kosmetycznych premier i promocyjnych cen! Obok naturalnych kosmetyków pielęgnacyjnych, dostępne będą też najlepsze produkty do makijażu oraz ekologiczne i naturalne akcesoria.

Pełna lista wystawców, a także harmonogram spotkań live z ekspertami pojawią się na stronie www.ekocuda.com/targi-online/ na tydzień przed targami. W kalendarzu warto więc zapisać nie tylko 24 i 25 kwietnia, ale także zarezerwować kilka dni na edukacyjny Tydzień ekspercki!

 

Więcej informacji:

www.ekocuda.com
www.facebook.com/ekocudacom
www.instagram.com/ekocuda
www.linkedin.com/company/ekocuda.comekoci

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Uroda Dni Lifestyle w Super-Pharm Biuro prasowe
2021-05-07 | 07:00

Dni Lifestyle w Super-Pharm

Właśnie rozpoczęła się kolejna edycja zakupowego szaleństwa w drogeriach Super-Pharm - Dni LifeStyle! Przez najbliższe 5 dni, do 10 maja 2021 roku ulubione kosmetyki, perfumy oraz produkty
Uroda Marka Silcare nagrodzona w konkursie HI BEST BEAUTY BUYS ’21 – LIPS
2021-05-07 | 01:00

Marka Silcare nagrodzona w konkursie HI BEST BEAUTY BUYS ’21 – LIPS

Silcare ma kolejny powód do radości! Nasz naturalny pomarańczowy peeling do ust z serii Quin So Sweet and Natural podbił serca konsumentów i zwyciężył w kategorii „Best
Uroda Ochrona i pielęgnacja w jednym od TEOXANE! Poznaj Advanced Perfecting Shield
2021-05-05 | 18:10

Ochrona i pielęgnacja w jednym od TEOXANE! Poznaj Advanced Perfecting Shield

Advanced Perfecting Shield SPF30 (50 ml) od Teoxane Ten zawierający przeciwutleniacze preparat chroniący skórę w środowisku miejskim to idealne rozwiązanie zapewniające

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Gwiazdy

Iwona Węgrowska: Bardzo chciałabym ważyć 50 kg. Mam jednak problem z zatrzymywaniem się wody w organizmie i często nawet jak mało jem, to wyglądam jak balon

Wokalistka postanowiła wykorzystać ostatnie tygodnie na to, żeby zadbać o formę, zrzucić kilka zbędnych kilogramów i z gracją zaprezentować się na plaży w kostiumie kąpielowym. Założyła sobie, że chce osiągnąć wagę 50 kg. Dlatego też stosuje oczyszczającą dietę dr Dąbrowskiej i całkowicie zrezygnowała z jedzenia mięsa. Piosenkarka przyznaje też, że niezwykle uciążliwe jest dla niej zatrzymywanie się wody w organizmie. Przez to czuje się bardzo niekomfortowo.

Media

Piotr Gruszka: Cierpliwość przydała się w programie „Power Couple”. Pierwszy raz byliśmy tak długo bez dzieci i to był dla nas test

Nowy program TVN „Power Couple” był sprawdzianem zaufania dla par, które wzięły w nim udział. Uczestnicy, aby potwierdzić siłę związku, wykonują ciekawe, a niekiedy czasami nawet ekstremalne zadania. Wśród par, które walczą w pierwszej edycji show, znaleźli się siatkarz Piotr Gruszka wraz z żoną Aleksandrą Szettel-Gruszką. Małżeństwo bardzo dobrze się bawiło na planie programu. Sportowiec zaznacza, że dzięki trudnym konkurencjom jeszcze lepiej poznał swoją żonę i docenił jej wytrwałość.

Robotyka i SI

Sztuczna inteligencja rewolucjonizuje futbol. Analizuje mecz i zagrania zawodników oraz pozwala opracować strategię pod konkretnego przeciwnika

Według szacunków 30–35 proc. bramek podczas meczów piłki nożnej pada w wyniku stałych fragmentów gry. Dogłębna analiza działań ma kluczowe znaczenie, aby móc je maksymalnie zoptymalizować, a tym samym uzyskać przewagę nad rywalami. Dzięki sztucznej inteligencji można łatwo zanalizować wybrane fragmenty gry poszczególnych zawodników czy sprawdzić taktykę. Kamery wspierane przez SI pozwalają mierzyć prędkość podań, rotację piłki czy śledzić pozycje zawodników. Co równie ważne, sztuczna inteligencja może przewidywać szanse powodzenia dla różnych taktyk gry. Takie rozwiązania są już dostępne w polskiej piłce.