GALENIC AQUA URBAN - ochronna mgiełka przeciw zanieczyszczeniom
PR
............
............ .............
kontakt|konceptpr.pl| |kontakt|konceptpr.pl
+ 48 600 48 44 44
konceptpr.pl/
Młodość i piękno na dłużej, dla każdej kobiety, bez względu na wiek i rodzaj skóry.
Skuteczna i niewidoczna pielęgnacja, która ochroni skórę przed szkodliwym działaniem zanieczyszczeń i promieni UV (przedwczesne starzenie, przebarwienia, ziemista, bardziej wrażliwa, odwodniona skóra). Niewidoczna, wysoka, multi-ochrona przed zanieczyszczeniami, wolnymi rodnikami i promieniami UV, zamknięta w delikatnej formule zapewniającej niezauważalne wykończenie, idealnej przed nałożeniem makijażu, a po aplikacji produktów do codziennej pielęgnacji. Teraz, codzienna ochrona Twojej skóry staje się prawdziwą przyjemnością!
SKUTECZNY DUET AKTYWNYCH SKŁADNIKÓW OCHRONNYCH
1. Ekstrakt z mniszka lekarskiego
Mimo zgiełku ulic, pędzących samochodów i unoszących się spalin, mniszek lekarski wciąż ma siłę, aby rozkwitnąć. Wysławiony przez naukowców, działa silnie detoksykująco, a jego opór na zanieczyszczenia zwrócił uwagę Twórców formuł Galénic. Ten naturalny składnik, pochodzący ze zrównoważonych upraw, a stosowany na skórę, staje się idealną tarczą ochronną przed szkodliwymi następstwami miejskiego życia, zapewniając wolniejsze starzenie, promienną cerę i ogólną poprawę kondycji skóry.
2. Filtry UVA/UVB
Aby stworzyć formułę zapewniającą optymalną ochronę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych, Twórcy formuł Aqua Urban wybrali skuteczne filtry UVA i UVB, pomagające w zachowaniu młodej i pięknej skóry na dłużej. Ochronna mgiełka przed zanieczyszczeniami - ekspresowa ochrona, nawilżenie i świeżość! Podręczny charakter ochronnej mgiełki pozwala na korzystanie z jej działania i cudownej świeżości w ciągu dnia, gdziekolwiek jesteśmy. W jednym kroku nawilża, odświeża i utrwala makijaż. Zapewnia ochronę przed zanieczyszczeniami odpowiedzialnymi za przedwczesne starzenie się i odwodnienie skóry. Delikatna mgiełka pokrywa skórę niewidzialna, lekką warstwą ochronną, idealną dla codziennego stosowania, również na makijaż.
Idealny rytuał na każdy dzień: zamknij oczy i spryskaj twarz, szyję i dekolt, trzymając buteleczkę w odległości ok. 20 cm. Pozostaw do wyschnięcia. Powtarzaj kilka raz w ciągu dnia: po wykonaniu makijażu, by go utrwalić oraz gdy jesteś w ciągłym ruchu (w pociągu, autobusie), spacerując, odpoczywając na tarasie, podczas uprawiania sportu czy w biurze - zawsze, gdy Twoja skóra potrzebuje ochrony, nawilżenia i świeżości.
Maść Rokitnikowa
Efekt wow przed „wielkim wyjściem”
Moc witaminy C dla pięknej skóry zimą
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Muzyka
Krystian Ochman: Uwielbiam musicale i bardzo chciałbym wrócić na taką scenę. Nigdy nie grałem w polskim musicalu, ale mógłbym spróbować
Zwycięzca 11. edycji programu „The Voice of Poland” podkreśla, że ma duży sentyment do amerykańskich musicali. W kilku muzycznych spektaklach już zagrał i nie wyklucza powrotu na scenę właśnie w takiej roli. Krystian Ochman zaznacza, że wolałby się zmierzyć z jakimś testem w języku angielskim, ale polski projekt też byłby dla niego ciekawym wyzwaniem.
Regionalne – Mazowieckie
Większe bezpieczeństwo przechowywanych w magazynach dzieł sztuki. Muzeum Narodowe w Warszawie przeniesie je do nowego budynku
Kupiony ze wsparciem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego budynek przy ulicy Puławskiej będzie służył Muzeum Narodowemu w Warszawie jako magazyn wielkogabarytowych dzieł sztuki. To tu jeszcze w tym roku mają trafić zbiory z magazynu w Tarczynie, który według opinii NIK nie spełnia niezbędnych norm technicznych. W ciągu dwóch–trzech lat w nowym budynku powstanie także przestrzeń wystawiennicza dla kolekcji mebli i wzornictwa należących do MNW.
Problemy społeczne
Czas oczekiwania na usługi opieki długoterminowej jest zbyt długi. Pacjenci i ich rodziny gubią się w skomplikowanym systemie
Zarządzanie opieką długoterminową w Polsce funkcjonuje w rozbiciu na dwa sektory: ochrony zdrowia i pomocy społecznej. Brak koordynacji między nimi powoduje, że opieka jest udzielana fragmentarycznie i nie zawsze efektywnie – wynika z raportu Banku Światowego. Co roku tego typu usług potrzebuje co najmniej pół miliona osób, a czas oczekiwania na nie jest zbyt długi. To efekt m.in. niedofinansowania sektora i braku kadr.