Komunikaty PR

Gdy tracisz nadzieję na jędrną skórę, wypróbuj ten zabieg!

2020-11-25  |  01:00
Biuro prasowe

Jędrna i sprężysta skóra wydaje się być oczywistością – do czasu! W pewnym momencie, na skutek wielu zróżnicowanych czynników, traci swoją elastyczność. Zazwyczaj stan ten zauważamy dopiero wtedy, kiedy w określonych partiach ciała, skóra zaczyna nieestetycznie obwisać. Co robić, gdy zmiany w strukturze i wyglądzie skóry zaczynają nam przeszkadzać? Czy jest na ten stan jakiś sposób? Wyjaśniamy! 

Jędrność skóry – co na nią wpływa? 

To, jak wygląda nasza skóra w dużej mierze jest zdefiniowane przez naszą genetykę oraz choroby, które przechodzimy (np. zaburzenia hormonalne, cukrzyca), nie bez znaczenia pozostaje również styl życia jaki prowadzimy. Dla prawidłowego wyglądu i kondycji skóry, kluczowa będzie też dieta. To właśnie dzięki niej jesteśmy w stanie dostarczyć organizmowi odpowiednich składników budulcowych (do tworzenia białek budujących włókna kolagenowe). Wahania wagi również spowodują, że struktura skóry zostanie uszkodzona. Dlatego bez właściwie zbilansowanej diety, jej kondycja będzie wyraźnie gorsza. W jędrności skóry dużą rolę będzie też odgrywał czas – wraz z wiekiem fibroblasty zaczynają produkować mniejszą ilość kolagenu, zauważamy wtedy spadek napięcia i wiotkość. Wszystkie te czynniki, mogą powodować, że twoja skóra staje się mniej sprężysta i jędrna. Co robić, aby temu przeciwdziałać?

Zacznij działać jak najszybciej! 

Tak naprawdę im wcześniej zaczniesz działać tym lepiej. Odpowiednia dieta, aktywność fizyczna i właściwa pielęgnacja będą kluczowe dla pięknego wyglądu twojej skóry. Ale gdy to nie wystarcza, to sekretnym rozwiązaniem skutecznie poprawiającym stan skóry, będzie zabieg Sunekos Body. Jest to preparat przeznaczony do iniekcji, który regeneruje macierz pozakomórkową ECM. Swoją skuteczność zawdzięcza kompozycji niskiej gęstości kwasu hialuronowego oraz opatentowanej sekwencji 6 aminokwasów HY6AA (Glicyna, L-prolina, L-lizyna, L-leucyna, L-alanina, L-walina), które pobudzają fibroblasty do produkcji nowego kolagenu oraz elastyny. Sunekos Body, który został zaprojektowany, w ten sposób, aby osiągać jak najlepsze rezultaty w trudnych obszarach ciała jak: ramiona, brzuch, obszary nad kolanami czy wewnętrzna strona ud. Wszystko dzięki specjalnemu składowi, który umożliwia aminokwasom dotrzeć do odpowiednich komórek skóry w celu ich stymulacji, a dzięki temu bioregeneracji skóry.

Efekty, na które czekałaś!

Sunekos Body jest preparatem skutecznie przywracającym utraconą elastyczność i jędrność skóry. Sprawia, że staje się ona bardziej napięta. Redukuje wiotkości pojawiające się w problematycznych częściach ciała, dla których dieta i ćwiczenia to za mało. Jest to więc zabieg, który szczególnie służy osobom zauważającym wiotkość skóry w okolicy ramion (która pojawia się np. na skutek szybkiego chudnięcia) lub też kobietom, które po porodzie zauważają, że brzuch stracił swoją jędrność. Będzie też dobrym rozwiązaniem dla Pań, które dostrzegły, że wraz z następującym procesem starzenia, nad kolanami pojawiła się nieestetyczna wiotkość. Jeśli któryś z tych problemów, trapi też Ciebie, Sunekos Body będzie na niego rozwiązaniem! 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Uroda Maść Rokitnikowa Biuro prasowe
2024-12-31 | 11:10

Maść Rokitnikowa

Działanie MAŚCI ROKITNIKOWEJ związane jest z naturalnymi właściwościami ekstraktu z rokitnika, nagietka lekarskiego, alantoiny, panthenolu (prowitaminy B5) oraz leczniczej wody mineralnej:
Uroda Efekt wow przed „wielkim wyjściem”
2024-12-30 | 10:10

Efekt wow przed „wielkim wyjściem”

Grudzień i styczeń to czas, kiedy szczególnie zależy nam na tym, by błyszczeć. Święta, noc sylwestrowa i upragnione, karnawałowe szaleństwa, które czekają nas już za
Uroda Moc witaminy C dla pięknej skóry zimą
2024-12-30 | 08:00

Moc witaminy C dla pięknej skóry zimą

Jednym z kluczowych zimowych problemów skóry jest utrata blasku, świeżości i witalności. To właśnie teraz najwyraźniej dostrzegamy zmęczenie i szarość cery. Kosmetolodzy

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Film

Joanna Kurowska: Żaden polski aktor nie dostał miliona dolarów za film. Gramy równie dobrze jak amerykańscy, a jesteśmy niedoceniani i hejtowani

Artystka nie ma żadnych wątpliwości – polska branża filmowa wymaga natychmiastowego uzdrowienia. Konieczne jest wprowadzenie gruntownych zmian po to, aby zapewnić aktorom lepsze warunki pracy, odpowiednie wynagrodzenie i wsparcie w sytuacjach kryzysowych. Joanna Kurowska zauważa, że honoraria w polskim kinie są rażąco niskie i chociażby w stosunku do zarobków amerykańskich gwiazd dysproporcja jest ogromna. Dla przykładu żaden polski aktor nie otrzymał jeszcze miliona dolarów za rolę, podczas gdy w USA takie kwoty są standardem.

Ochrona środowiska

Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić

Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).

Problemy społeczne

W Polsce rośnie liczba wykrywanych chorób przenoszonych drogą płciową. Coraz większa świadomość i możliwość testowania

Światowa Organizacja Zdrowia podaje, że na świecie codziennie odnotowuje się ponad milion nowych zakażeń chorób uleczalnych przenoszonych drogą płciową (STI). W rzeczywistości może ich być nawet wielokrotnie więcej. W Polsce tylko w 2023 roku wykryto ponad 5 tys. przypadków kiły, chlamydii i rzeżączki. Ze względu na tę samą drogę transmisji zakażenia choroby te często ze sobą współwystępują, a zakażenie jedną z nich zwiększa znacząco ryzyko zakażenia HIV.