Komunikaty PR

Idealne wakacyjne trio!

2022-09-16  |  11:15

Wyjazdowa pielęgnacja

Będąc w podróży często ogranicza nas rozmiar bagażu i korzystamy z hotelowych kosmetyków, takich jak szampon czy mydło w kostce. Jednak ich skład często jest tajemnicą i są to produkty w typie „dla wszystkich”. Skóra i włosy mają różne potrzeby w zależności od wielu czynników, ale łączy je odświeżenie i nawilżenie. Jak wybrać te odpowiednie?

 

Co spakować ze sobą?

Po całodziennym wylegiwaniu się na plaży pierwsze, co robimy to szybki prysznic dla ukojenia skóry po słonecznej kąpieli i zmycia resztek kremu SPF czy piasku. Warto wybrać żel pod prysznic, który nie tylko odświeży i dokładnie oczyści, ale także nawilży skórę po długim dniu, złagodzi podrażnienia i ograniczy przeznaskórkową utratę wody. DuoLife Beauty Care Aloes Shower Gel spisze się idealnie, a jego cytrusowo – kwiatowy zapach odpręży zmysły.

Dobry szampon nie powinien zawierać SLS, SLeS czy silikonów, które są obciążające dla włosów. Jest to szczególnie ważne, ponieważ woda może być „twarda” i dodatkowo zanieczyszczać je. Natomiast ważne jest, aby oprócz podstawowej funkcji oczyszczania zapewniał włosom cenne składniki odżywcze. Taki właśnie jest DuoLife Beauty Care Aloes Daily Shampoo. Naturalne ekstrakty wzmacniają strukturę włosa i odświeżają, a ocet jabłkowy niesamowicie nabłyszcza i wygładza, co ułatwia rozczesywanie – szczególnie po basenowej wodzie, która jest chlorowana.

Skóra dłoni jest szczególnie narażona na wszelkie uszkodzenia – to nimi dotykamy wszystkiego czy  witamy się z innymi. Dlatego warto zadbać o ich czystość razem z DuoLife Beauty Care Aloes Liquid Hand Soap! Nie jest to zwykłe mydło – posiada właściwości balsamu, dzięki czemu skutecznie nawilży i wzmocni barierę ochronną dłoni.

 

Poznaj dobroczynne właściwości aloesu razem z linią DuoLife Beauty Care Aloes i spędź urlop z dobrą pielęgnacją! Naturalny i przemyślany skład to coś, czego potrzebujesz w walizce, ale także w codziennej rutynie dbania o siebie!

Więcej informacji znajdziesz na: www.myduolife.com

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Uroda Jak pielęgnować skórę muśniętą słońcem? Biuro prasowe
2024-07-05 | 10:00

Jak pielęgnować skórę muśniętą słońcem?

Słońce jest synonimem lata, wakacji i relaksu. Gorące promienie relaksują, wprawiają nas w dobry nastrój... i nadają naszej skórze delikatnego blasku,
Uroda Co warto wiedzieć o bakuchiolu?
2024-07-05 | 09:00

Co warto wiedzieć o bakuchiolu?

Bakuchiol to roślinny król kosmetycznej multifunkjonalności. Działa przeciwzmarszczkowo, ujędrniająco, nawilżająco oraz antyoksydacyjnie. Wykorzystanie bakuchiolu
Uroda Frezarka do paznokci – inwestycja, która się opłaca?
2024-07-05 | 08:00

Frezarka do paznokci – inwestycja, która się opłaca?

Frezarka do paznokci to nieodzowne urządzenie dla każdego, kto pragnie profesjonalnie dbać o swoje paznokcie, zarówno w salonie, jak i w domu. Jeśli jesteś

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Konsument

Media

Robert El Gendy: Jestem śpiochem i przychodzę do studia w ostatniej chwili. Raz nie obudziłem się na czas i dopiero telefon z redakcji postawił mnie na nogi

Prezenter „Pytania na śniadanie” zaznacza, że lubi sobie pospać, dlatego prowadzenie porannego programu to dla niego prawdziwe wyzwanie. Musi się bowiem sporo natrudzić, by być w studiu telewizyjnym na czas. Zazwyczaj nie udaje mu się jednak obudzić wraz z dźwiękiem pierwszego budzika i zdarzyło się, że z głębokiego snu wyrwał go dopiero telefon od produkcji „Pytania na śniadanie”.

Problemy społeczne

Ukraińcy mają podobne problemy związane z ochroną zdrowia, co Polacy. Problemem jest długi czas oczekiwania na wizytę i wysokie koszty leków

Długi czas oczekiwania, wysokie koszty leczenia i zakupu leków – to największe bariery w dostępie do opieki zdrowotnej, z jakimi mierzą się uchodźcy z Ukrainy w Polsce – wynika z raportu GUS i WHO. – Problemy stają się coraz bardziej podobne do tych charakterystycznych dla całego systemu ochrony zdrowia. Mniej mają charakter nagły, który był charakterystyczny dla okresu tuż po wybuchu wojny – wskazuje dr Dominik Rozkrut, prezes Głównego Urzędu Statystycznego. Większość przypadków, z powodu których Ukraińcy potrzebują pomocy lekarza, to ostre schorzenia. Co czwarty leczy się z powodu choroby przewlekłej. Wyzwaniem pozostają szczepienia ukraińskich dzieci: wskaźnik wyszczepienia rośnie, ale jest poniżej poziomu wśród polskich dzieci.