Innowacyjne olejki do demakijażu z formułą OIL-TO-MILK od NIVEA
Innowacyjne olejki do demakijażu z formułą OIL-TO-MILK od NIVEA
Olejek czy mleczko? Oto jest pytanie, a jedno pewne – to przełomowe odkrycie wśród olejków do demakijażu. Sięgnij po nowe olejki oczyszczające NIVEA z rewolucyjną formułą OIL-TO-MILK, które w kontakcie z wodą zmieniają się w… mleczko!
Produkty w dwóch wariantach do skóry suchej i wrażliwej skutecznie, ale niezwykle delikatnie usuwają zanieczyszczenia, sebum, a nawet wodoodporny makijaż, zapewniając uczucie czystej, miękkiej i jedwabiście gładkiej skóry.
Gotowa na niezwykłą przemianę?
W zależności od potrzeb wybierz: Odżywczy Olejek Oczyszczający do cery suchej lub Łagodzący Olejek Oczyszczający do cery wrażliwej
Skuteczne działanie mleczka oraz olejków do demakijażu znane są kobietom na całym świecie.
A gdyby tak połączyć oba składniki uzyskując jeszcze bardziej spektakularne właściwości oczyszczające? Łagodzący Olejek Oczyszczający i Odżywczy Olejek Oczyszczający z wyjątkową formułą OIL-TO-MILK wzbogacone są naturalnymi olejkami, które pod wpływem wody zmieniają się w mleczną konsystencję. Olejek nałożony na suchą skórę twarzy i delikatnie wmasowany usuwa wszelkie pozostałości pozostawiając skórę czystą i jedwabiście gładką. Co ważne, dzięki nowoczesnej formule łatwo się zmywają – wyłącznie za pomocą wody i bez użycia wacików.
Nowość w dwóch wariantach – z olejkiem z pestek winogron dla skóry wrażliwej lub olejkiem makadamia stworzony z myślą o cerze suchej – można stosować w zależności od potrzeb. Stosowane rano delikatnie odświeżają, natomiast wieczorem skutecznie oczyszczają.
Przemiana formuły i…BUTELKI!
Opakowania nowych olejków oczyszczających NIVEA są wykonane w 25% z PET pochodzącego z recyklingu. Butelki mogą również zostać w pełni poddane recyklingowi po użyciu, by stać się źródłem kolejnego cyklu produkcyjnego.
Odżywczy Olejek Oczyszczający z naturalnym olejkiem makadamia
Łagodzący Olejek Oczyszczający z naturalnym olejkiem z pestek winogron
- Efektywnie usuwa nawet wodoodporny makijaż,
- Głęboko i delikatnie oczyszcza, nie wysuszając skóry.
- Nie podrażnia, nie niszczy bariery hydrolipidowej,
- Do stosowania 2 razy dziennie
29,99 zł / 150 ml
Rekomendowana cena detaliczna
Kontakt prasowy:
Beata Pałczyńska
Partner of Promotion
b.palczynska@partnersi.com.pl
M: +48 512 308 555
Katarzyna Bogucka
NIVEA Polska
Katarzyna.Bogucka@Beiersdorf.com
M: +48 695 150 013

3 mity o kosmetykach naturalnych, w które nie warto wierzyć

Rituals Cosmetics przekracza próg 2 miliardów euro przychodu

4 skuteczne sposoby, dzięki którym spowolnisz starzenie się skóry
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Media

Dorota Szelągowska: Tęsknię za Darkiem „Stolarzem” przed kamerą. Ale mamy ze sobą kontakt i będziemy razem robić jakieś rzeczy youtube’owe
Prezenterka zaznacza, że wraz z ostatnim klapsem na planie zdjęciowym programu, który wcześniej realizowała z Darkiem „Stolarzem”, nie zakończyła się ich znajomość. Nadal utrzymują ze sobą kontakt i planują kolejne wspólne przedsięwzięcia. Dorota Szelągowska uważa, że każdy powinien maksymalnie wykorzystywać swój potencjał, dlatego nie można siedzieć bezczynnie, tylko trzeba podejmować nowe wyzwania, korzystać z dostępnych propozycji i szans. Teraz co prawda obydwoje pracują dla konkurencyjnych stacji, ale nie rywalizują ze sobą, tylko nadal się wspierają.
Prawo
Unia Europejska wzmacnia ochronę najmłodszych. Parlament Europejski chce, by test praw dziecka był nowym standardem w legislacji

Parlament Europejski chciałby tzw. testu praw dziecka dla każdego aktu prawnego wychodzącego z Komisji Europejskiej. – Każda nowa legislacja Unii Europejskiej powinna być sprawdzana pod kątem wpływu na prawa dziecka – zapowiada Ewa Kopacz, wiceprzewodnicząca PE. Jak podkreśla, głos dzieci jest coraz lepiej słyszalny w UE i jej różnych politykach. Same dzieci wskazują na ważne dla siebie kwestie, którymi UE powinna się zajmować. Wśród nich są wyzwania w obszarze cyfrowym i edukacyjnym.
Robotyka i SI
Za 90 proc. wypadków drogowych odpowiada człowiek. Rozwój autonomicznych pojazdów może to ryzyko ograniczyć

Z analiz Polskiego Obserwatorium Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego ITS wynika, że w ok. 90 proc. wypadków drogowych decydującą rolę odgrywa czynnik ludzki. Dzięki inteligentnym pojazdom liczba wypadków może się zmniejszyć o ok. 30 proc. Stopniowe udoskonalanie czujników i algorytmów ma kluczowe znaczenia dla poprawy bezpieczeństwa na drogach. Obecnie samochody osiągają drugi i trzeci poziom autonomii w sześciostopniowej skali SAE.