Komunikaty PR

Jak stworzyć karnawałowe fryzury w domowym zaciszu?

2021-01-11  |  16:00
Biuro prasowe
Do pobrania Mat.pras. ( 0.01 MB )

Jak stworzyć karnawałowe fryzury w domowym zaciszu?

Szalone karnawałowe fryzury i stroje zagościły w sercu popkultury lata temu. Przełom stycznia i lutego daje nam szansę na wypróbowanie skomplikowanych upięć, nieszablonowych makijaży i upust dla kreatywności. Chociaż tegoroczny karnawał spędzimy w bardziej kameralnym gronie, wciąż jest to pretekst do tworzenia i testowania niecodziennych stylizacji.

Mimo że tym razem zabawa karnawałowa wymaga od nas nieco więcej kombinowania, to nadal jest to radosny sposób spędzenia czasu z najbliższymi. Wystarczy w domowym zaciszu wygospodarować kilka metrów do tańca, puścić muzykę, bawić się doskonale i wyglądać zjawiskowo, w swojej karnawałowej stylizacji! Co więcej – nowe umiejętności przydadzą się, gdy świat wróci na stare tory, a my będziemy szykować się na festiwale i huczne imprezy.

Back to the 80’s

Wcieramy we włosy piankę do włosów kręconych. Następnie włosy dokładnie zaczesujemy do tyłu i po kolei, pasmo po paśmie zakręcamy włosy ściśle wokół lokówki – ważne by pasma były cienkie. Pamiętajcie, by lokówkę kierować pionowo od nasady włosów, zakręcając w ten sposób włosy, sprawimy, że loki będą bardziej sprężyste! Krok powtarzamy, aż całą fryzurę pokryją drobne loki. Całość dodatkowo delikatnie tapirujemy i podsuszamy, by nadać jeszcze większej objętości. Ostatnim krokiem będzie spryskanie afro dozą lakieru do włosów.

Kok samuraja

Tworzenie tej fryzury jest bardzo szybkie i proste. W pierwszej kolejności prostujemy włosy prostownicą i zbieramy z tyłu pasma, z których utworzymy niewielkiego koka na czubku głowy (dla osób z cieńszymi włosami sprawdzi się również wypełniacz do koków dostępny w praktycznie każdej drogerii). Pozostałe włosy puszczamy swobodnie wokół ramion – gotowe!

Fale z czerwonego dywanu

Na włosy nanosimy i wcieramy piankę, gdy częściowo się wchłonie, rozpoczynamy stylizację. Trwałe fale możemy stworzyć na dwa sposoby.

– Używając szczotki i suszarki – Na okrągłą szczotkę zawijamy pasmo po paśmie, zaczynając od nasady i wyciągając je ku górze (w ten sposób nadamy fryzurze objętości). Po podkręceniu i podniesieniu włosów sięgamy po lokówkę, na którą w poziomie zawijamy grubsze pasma włosów i bardzo powoli, delikatnie puszczamy. Opuszkami palców roztrzepiemy fryzurę i nadamy blasku, używając utrwalającego lakieru.

Używając stylizatora – Z pomocą lokówko-suszarki wykonamy powyższe kroki trochę szybciej i za pomocą jednego urządzenia. Najpierw zawijamy na głowicę pasmo po paśmie, jednocześnie susząc je i wyciągając ku górze. Następnie również przy pomocy stylizatora zawijamy grubsze pasma włosów, skręcając je w literę S ku dołowi.

Wszystkie wymienione w materiale fryzury wykonamy, wybierając produkty z najnowszej linii marki Remington – Hydraluxe, która łączy w sobie stylizację z pielęgnacją dając skuteczne, trwałe i zdrowe efekty. Zastosowana w produktach technologia wykorzystuje innowacyjne rozwiązanie uwalniające odżywkę Moisture Lock, która nadaje włosom blasku oraz poprawia ich stan. Funkcja regulacji temperatury sprawia, że stylizacja przestaje być dłużej zagrożeniem dla kondycji włosa, jednocześnie zapewniając trwałe i widowiskowe efekty!

Afro z lat 80 stworzymy używając lokówki CI89H1 i suszarki AC8901.

Kok samuraja stworzymy używając prostownicy S8901 i wypełniacza koka (dostępne m.in. w Hebe).

Fale z czerwonego dywanu stworzymy używając suszarki AC8901 oraz lokówki CI89H1 lub stylizatora, lokówko-suszarki AS8901.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Uroda Dieta a zdrowie jamy ustnej, czyli jakie produkty wspierają zdrowie naszych zębó Biuro prasowe
2024-04-22 | 10:48

Dieta a zdrowie jamy ustnej, czyli jakie produkty wspierają zdrowie naszych zębó

Mówi się „jesteś tym, co jesz” - to popularne powiedzenie nabiera jeszcze większego sensu, jeśli skupimy się na kondycji jamy ustnej. Ta część naszego organizmu jest
Uroda Czego potrzebują włosy kręcone?
2024-04-18 | 15:00

Czego potrzebują włosy kręcone?

Piękne, sprężyste i zdrowo wyglądające loki to beauty-marzenie nie tylko włosomaniaczek. By mogły olśniewać, włosy kręcone wymagają szczególnie troskliwej pielęgnacji. Eksperci
Uroda Menopauza nie jest chorobą
2024-04-17 | 01:00

Menopauza nie jest chorobą

Menopauza często traktowana jest jak choroba, głównie przez towarzyszące jej liczne objawy, które bywają bardzo nieprzyjemne. Do najczęstszych należą: uderzenia gorąca,

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Gwiazdy

Media

Wojciech „Łozo” Łozowski: Nazywam Małgosię Rozenek terminatorem. Ona jest niesamowicie ambitną i zdyscyplinowaną kobietą

Wokalista nie ukrywa, że z dużą przyjemnością stanął do rywalizacji z Małgorzatą Rozenek-Majdan w biathlonie. Szybko się jednak przekonał, że prezenterka nie będzie łatwym przeciwnikiem i trzeba nie lada wysiłku, by jej dorównać. A i sama konkurencja przysporzyła mu niemało problemów.

Finanse

Zwolnienia lekarskie w prywatnej opiece medycznej są ponad dwa razy krótsze niż w publicznej. Oszczędności dla gospodarki to ok. 25 mld zł

Stan zdrowia pracujących Polaków wpływa nie tylko na konkurencyjność firm i koszty ponoszone przez pracodawców, ale i na całą gospodarkę. Jednak zapewnienie dostępu do szybkiej i efektywnej opieki zdrowotnej może te koszty znacząco zmniejszyć. Podczas gdy średnia długość zwolnienia lekarskiego w publicznym systemie ochrony zdrowia wynosi 10 dni, w przypadku opieki prywatnej to już tylko 4,5 dnia – wynika z badania Medicover. Kilkukrotnie niższe są też koszty generowane przez poszczególne jednostki chorobowe, co pokazuje wyraźną przewagę prywatnej opieki. Zapewnienie dostępu do niej może ograniczyć ponoszone przez pracodawców koszty związane z prezenteizmem i absencjami chorobowymi w wysokości nawet 1,5 tys. zł na pracownika.