Komunikaty PR

KLORANE szampon suchy na bazie ekstraktu z pokrzywy

2020-04-29  |  01:00
Biuro prasowe
Kontakt
**
PR

............
............ .............
kontakt|konceptpr.pl| |kontakt|konceptpr.pl
+ 48 600 48 44 44
konceptpr.pl/

Wprowadzenie na rynek w 1971 r. przez francuskie Laboratorium KLORANE pierwszego suchego szamponu oznaczało prawdziwą rewolucję. Z myślą o potrzebach aktywnych kobiet stworzyli produkt, który gwarantuje natychmiastowy efekt oczyszczonych włosów, bez konieczności ich mycia i suszenia. Co 9 sekund sprzedaje się na świecie suchy szampon Klorane.

Seria z pokrzywą jest specjalnie dedykowana włosom przetłuszczającym się. Pokrzywa została wybrana ze względu na bogactwo skopoleptyny, związku policyklicznego, wykazującego właściwości regulujące wydzielanie sebum. Głęboko oczyszcza tłustą skórę głowy, pozostawiając ją czystą i świeżą w ciągu kilku minut.

Szampon suchy na bazie ekstraktu z pokrzywy + wersja dla włosów ciemnych.

Oczyszczone włosy, bez konieczności mycia i suszenia. Suchy szampon pomaga również dodaje objętości. Efekt: czyste, nietłuste włosy bez nadmiaru sebum, objętość i perfecyjne dopasowanie koloru.

Unikalne połączenie składników aktywnych: 3 wysokochłonne pudry naturalnego pochodzenia:

1) krzemionka minerał, strukturą przypominający gąbkę, przez co wykazuje dużą chłonność.

2) skrobia kukurydziana i ryżowa  -  pokrewieństwo z lipidami powoduje bardzo dużą chłonność, a dzięki odmiennym gęstościom zapewniają optymalny rozkład formuły i ułatwiają jej usuwanie.

3) beta cyklodekstryna - cząsteczka cukru, zapewniająca wielką moc odtłuszczającą, która usuwa nadmiar sebum.

Jeśli preferujesz kosmetyki na bazie roślinnej, które są efektywne, a zarazem nieszkodliwe dla środowiska, marka Klorane na pewno cię usatysfakcjonuje.

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: PR
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Uroda Frezarka do paznokci – inwestycja, która się opłaca? Biuro prasowe
2024-07-02 | 11:00

Frezarka do paznokci – inwestycja, która się opłaca?

Frezarka do paznokci to nieodzowne urządzenie dla każdego, kto pragnie profesjonalnie dbać o swoje paznokcie, zarówno w salonie, jak i w domu. Jeśli jesteś
Uroda Kąpielowe SPA w centrum gorącego lata
2024-06-27 | 11:00

Kąpielowe SPA w centrum gorącego lata

O czym marzysz podczas gorącego lata? Oczywiście – o orzeźwieniu i chwilach relaksu. Beauty-eksperci wskazują, że duet idealny w upalne dni to relaksująca, chłodna kąpiel i
Uroda Wygrana z potem? Innowacje w służbie świeżości
2024-06-27 | 01:00

Wygrana z potem? Innowacje w służbie świeżości

W 2023 r. Polacy przeznaczyli średnio ponad 409 zł na kosmetyki do higieny osobistej – w tym antyperspiranty. Rynek produktów deo prężnie się rozwija: w ciągu najbliższych 3

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Teatr

Ochrona środowiska

Rośnie liczba producentów ekologicznych zarówno w Polsce, jak i innych krajach Unii. Wciąż jednak jest to ułamek produkcji rolnej

Rolnictwo i hodowla zwierząt to jedna z głównych przyczyn wycinki lasów na świecie, utraty bioróżnorodności i największy emitent metanu. Sektor ten pochłania ogromne zasoby wody i odpowiada w dużym stopniu za zanieczyszczenie gleby. Ekspansja rolnictwa przyczynia się więc do zmian klimatu, a jednocześnie sektor boleśnie odczuwa ich skutki, co odbija się na produkcji rolnej. Zdaniem naukowców transformacja ekologiczna rolnictwa jest dziś koniecznością w walce z postępującymi niekorzystnymi zmianami klimatycznymi.

Ochrona środowiska

Radykalne formy protestów klimatycznych mogą mieć wpływ na spadek poparcia społecznego dla działań na rzecz klimatu. Najmniej akceptowalne blokady dróg czy niszczenie obrazów

Aktywiści klimatyczni coraz częściej wykorzystują pokojowe nieposłuszeństwo obywatelskie, aby podnieść ekologiczną świadomość społeczeństwa. Badania przeprowadzone przez naukowców z Uniwersytetu George’a Masona wykazały, że niektóre z ich działań, jak np. marsze i protesty okupacyjne, są postrzegane jako bardziej akceptowalne niż na przykład blokady dróg czy niszczenie obrazów. To sugeruje, że forma protestu może więc wpłynąć na to, jak bardzo ludzie popierają postulaty głoszone przez protestujących, ale wymaga to dalszych badań.