Korekta nosa bez operacji plastycznej? To możliwe!
Nos to najbardziej wyeksponowany element twarzy, dlatego często to na niego zwracamy uwagę na pierwszy rzut oka. Niekiedy bywa tak, że z powodu zbyt spiczastego zakończenia lub garbu sprawia on swojemu właścicielowi nie lada kompleksy. Czy da się uniknąć operacji plastycznej, jednocześnie poprawiając jego wygląd? Zdecydowanie tak!
Kształt oraz ogólny wygląd nosa jest dość istotny, zarówno dla kobiet, ale także dla mężczyzn, ponieważ stanowi główny element twarzy i nadaje jej szczególnego wyrazu i charakteru. Jeśli jednak natura sprawiła, że jest on niesymetryczny lub nieproporcjonalny, za bardzo spiczasty, ma zadarty czubek lub garb, może to powodować dyskomfort, a także wizualne kompleksy. Można jednak zaradzić temu korektą całkowicie bezpieczną i co najważniejsze, bezoperacyjną.
– Wiele osób, które ma problem z wyglądem swojego nosa, martwi się, że będzie zmuszona wykonać korektę chirurgiczną, która wiąże się z wysokimi kosztami, operacją, bardzo długim czasem rekonwalescencji, bólem podczas, a także po zabiegu lub nieodwracalnymi zmianami. Na szczęście nie jest to jedyna metoda na korektę nosa. Dzięki medycynie estetycznej oraz wypełniaczom na bazie naturalnego kwasu hialuronowego można w kilka minut i bezoperacyjnie pozbyć się wszelkich defektów – mówi lek. medycyny estetycznej Agnieszka Drożniak-Konstanty z Kliniki VESUNA.
Kwas hialuronowy to naturalny składnik, który występuje w ludzkim organizmie. Idealnie nadaje się on jako wypełniacz przy wielu zabiegach medycyny estetycznej, w tym także korekcie nosa. Jest niezastąpiony w celu skorygowania wzgórka (tzw. garbu) na nosie, przywrócenia mu symetrii, zmiany proporcji jego wierzchołka, optycznego zmniejszenia lub zwiększenia nosa, dopasowania odpowiednio do wymiarów całej twarzy lub też przywrócenia jego całej powierzchni właściwych proporcji.
Wystarczy zaledwie 15 minut, aby nos wyglądał jak nowy! Po wypełnieniu odpowiednich partii nosa kwasem hialuronowym oraz jego modelowaniu nie trzeba odbyć żadnego okresu rekonwalescencji, jak w przypadku operacji chirurgicznej. Efekt zabiegu widać od razu po jego wykonaniu, a utrzymuje się on nawet do 12 miesięcy.

Rituals Cosmetics przekracza próg 2 miliardów euro przychodu

4 skuteczne sposoby, dzięki którym spowolnisz starzenie się skóry

Maść Rokitnikowa
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Muzyka

Zespół Kombii: W tym roku świętujemy 50-lecie naszej współpracy. Jesteśmy nadal w tym zawodzie z miłości do muzyki i do naszych fanów
Grzegorz Skawiński i Waldemar Tkaczyk na co dzień mieszkają w Trójmieście, niedaleko Opery Leśnej. W całej swojej karierze muzycy zespołu Kombii zagrali w sopockim amfiteatrze kilkadziesiąt razy, ale jak zaznaczają – przed każdym kolejnym występem towarzyszą im duże emocje. W tym roku świętują 50-lecie współpracy, a podczas Polsat Hit Festiwal będzie można ich usłyszeć w koncercie „Gdzie się podziały tamte prywatki”.
Media
Przygotowania do Polsat Hit Festiwal trwają cały rok. To olbrzymie przedsięwzięcie logistyczne

Już dziś wieczorem w Operze Leśnej w Sopocie startuje Polsat Hit Festiwal. Maciej Rock, jeden z prowadzących to wydarzenie, podkreśla, że w przygotowanie takiego projektu angażują się setki osób, którym powierzone są określone zadania. By w stu procentach zrealizować założony scenariusz, trzeba włożyć wiele wysiłku, bo przy tak prestiżowej imprezie nie ma miejsca na przypadek. Prezenter nie urywa, że mimo wieloletniego doświadczenia zawodowego, przed wyjściem na scenę towarzyszy mu stres.
Polityka
Kampania prezydencka na ostatniej prostej. Temat ochrony zdrowia na drugim planie

Zdaniem przedstawicieli Naczelnej Izby Lekarskiej temat ochrony zdrowia w kampanii prezydenckiej, prowadzonej przed I turą wyborów, zszedł na dalszy plan. Kandydaci na najwyższy urząd w Polsce nie podawali – poza tematem składki zdrowotnej – w tym obszarze konkretów, a skupili się na kampanijnych ogólnikach i zapewnieniach. Zabrakło poruszenia wielu ważnych kwestii dotyczących m.in. przyszłości zawodów medycznych, kształcenia lekarzy, walki z agresją wobec medyków czy pomysłów na skrócenie kolejek do specjalistów i poprawy finansowania.