Naturalna pielęgnacja czułych miejsc z YOPE
Trzeba się podmywać – to oczywiste. Czy wiesz, że trzeba również pielęgnować miejsca intymne? Ten rytuał zmienia jakość życia.
Uprawiamy sport, nosimy opinającą bieliznę i obcisłe spodnie, depilujemy okolice intymne, jeździmy na rowerze, jesteśmy aktywne seksualne – cokolwiek robimy, chcemy czuć się dobrze we własnym ciele, to nic złego. Mamy prawo o nim decydować, mamy dowolność ubierania się, ozdabiania, depilowania, dbania o nie. YOPE zwiększa poczucie kobiecej do-wolności i komfortu, proponując kosmetyki do pielęgnacji intymnej. Pomogą Ci zadbać o siebie kompleksowo. Stworzyły je kobiety (z laboratorium YOPE) dla kobiet. I dobrze wiedzą, czego nam potrzeba. Czego? Oleju!
Olejek na co dzień
Kiedyś kobiety w przypadku dyskomfortu w miejscach intymnych wcierały sobie w nie olej z wiesiołka, który nawilżał skórę i koił ją oraz olej z ogórecznika – przyspieszał gojenie. Teraz najlepsze oleje roślinne są w olejku YOPE do pielęgnacji miejsc intymnych Czuły dotyk. Używaj go codziennie, po umyciu/podmyciu się. Nie dopuszcza do przesuszenia skóry w miejscach intymnych ani do podrażnień, wzmacnia barierę hydrolipidową, zapewnia poślizg i warstwę ochronną. Olejek jest oczywiście przetestowany ginekologicznie, a jego pH jest dostosowane do pH pochwy.
I tu ciekawostka: olejek Czuły dotyk YOPE do pielęgnacji miejsc intymnych można używać na wiele sposobów - koi podrażnienia po goleniu pach i nóg, zapobiega wrastaniu włosków (bo zmiękcza skórę), można nim również masować okolice intymne przed porodem. Latem skutecznie zapobiega otarciom na udach - polecamy go też dla Panów!
A na kłopoty serum
Jesteś wyjątkowo aktywna? Czujesz dyskomfort po depilacji? Masz otarcia? A może jesteś osłabiona, po antybiotykach, sterydach, przeciwtrądzikowej izotretinoinie… W tym czasie dodatkowo kilka razy dziennie używaj ultralekkie serum do pielęgnacji okolic intymnych Delikatne ukojenie. Błyskawicznie się wchłania, chłodzi i koi podrażnienia. Oooo, jak przyjemnie... Tak działają różowy aloes, skwalan i masło cupuaҫu. Algi i ekstrakt z ostropestu wspomagają regenerację, a probiotyki przywracają równowagę bakteryjną na skórze. Na zdrowie
Maść Rokitnikowa
Efekt wow przed „wielkim wyjściem”
Moc witaminy C dla pięknej skóry zimą
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Film
Joanna Kurowska: Żaden polski aktor nie dostał miliona dolarów za film. Gramy równie dobrze jak amerykańscy, a jesteśmy niedoceniani i hejtowani
Artystka nie ma żadnych wątpliwości – polska branża filmowa wymaga natychmiastowego uzdrowienia. Konieczne jest wprowadzenie gruntownych zmian po to, aby zapewnić aktorom lepsze warunki pracy, odpowiednie wynagrodzenie i wsparcie w sytuacjach kryzysowych. Joanna Kurowska zauważa, że honoraria w polskim kinie są rażąco niskie i chociażby w stosunku do zarobków amerykańskich gwiazd dysproporcja jest ogromna. Dla przykładu żaden polski aktor nie otrzymał jeszcze miliona dolarów za rolę, podczas gdy w USA takie kwoty są standardem.
Ochrona środowiska
Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić
Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).
Problemy społeczne
W Polsce rośnie liczba wykrywanych chorób przenoszonych drogą płciową. Coraz większa świadomość i możliwość testowania
Światowa Organizacja Zdrowia podaje, że na świecie codziennie odnotowuje się ponad milion nowych zakażeń chorób uleczalnych przenoszonych drogą płciową (STI). W rzeczywistości może ich być nawet wielokrotnie więcej. W Polsce tylko w 2023 roku wykryto ponad 5 tys. przypadków kiły, chlamydii i rzeżączki. Ze względu na tę samą drogę transmisji zakażenia choroby te często ze sobą współwystępują, a zakażenie jedną z nich zwiększa znacząco ryzyko zakażenia HIV.