Naturalna pielęgnacja czułych miejsc z YOPE
Trzeba się podmywać – to oczywiste. Czy wiesz, że trzeba również pielęgnować miejsca intymne? Ten rytuał zmienia jakość życia.
Uprawiamy sport, nosimy opinającą bieliznę i obcisłe spodnie, depilujemy okolice intymne, jeździmy na rowerze, jesteśmy aktywne seksualne – cokolwiek robimy, chcemy czuć się dobrze we własnym ciele, to nic złego. Mamy prawo o nim decydować, mamy dowolność ubierania się, ozdabiania, depilowania, dbania o nie. YOPE zwiększa poczucie kobiecej do-wolności i komfortu, proponując kosmetyki do pielęgnacji intymnej. Pomogą Ci zadbać o siebie kompleksowo. Stworzyły je kobiety (z laboratorium YOPE) dla kobiet. I dobrze wiedzą, czego nam potrzeba. Czego? Oleju!
Olejek na co dzień
Kiedyś kobiety w przypadku dyskomfortu w miejscach intymnych wcierały sobie w nie olej z wiesiołka, który nawilżał skórę i koił ją oraz olej z ogórecznika – przyspieszał gojenie. Teraz najlepsze oleje roślinne są w olejku YOPE do pielęgnacji miejsc intymnych Czuły dotyk. Używaj go codziennie, po umyciu/podmyciu się. Nie dopuszcza do przesuszenia skóry w miejscach intymnych ani do podrażnień, wzmacnia barierę hydrolipidową, zapewnia poślizg i warstwę ochronną. Olejek jest oczywiście przetestowany ginekologicznie, a jego pH jest dostosowane do pH pochwy.
I tu ciekawostka: olejek Czuły dotyk YOPE do pielęgnacji miejsc intymnych można używać na wiele sposobów - koi podrażnienia po goleniu pach i nóg, zapobiega wrastaniu włosków (bo zmiękcza skórę), można nim również masować okolice intymne przed porodem. Latem skutecznie zapobiega otarciom na udach - polecamy go też dla Panów!
A na kłopoty serum
Jesteś wyjątkowo aktywna? Czujesz dyskomfort po depilacji? Masz otarcia? A może jesteś osłabiona, po antybiotykach, sterydach, przeciwtrądzikowej izotretinoinie… W tym czasie dodatkowo kilka razy dziennie używaj ultralekkie serum do pielęgnacji okolic intymnych Delikatne ukojenie. Błyskawicznie się wchłania, chłodzi i koi podrażnienia. Oooo, jak przyjemnie... Tak działają różowy aloes, skwalan i masło cupuaҫu. Algi i ekstrakt z ostropestu wspomagają regenerację, a probiotyki przywracają równowagę bakteryjną na skórze. Na zdrowie

3 mity o kosmetykach naturalnych, w które nie warto wierzyć

Rituals Cosmetics przekracza próg 2 miliardów euro przychodu

4 skuteczne sposoby, dzięki którym spowolnisz starzenie się skóry
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Podróże

Beata Pawlikowska: Babia Góra to jest teraz moje ulubione miejsce w Polsce. Jest w niej coś magicznego, więc marzę o tym, żeby tam wrócić
Podróżniczka przyznaje, że majowa wyprawa na Babią Górę mimo kiepskiej pogody okazała się niezwykle ekscytującą przygodą. W prognozach na ten dzień miało być 20 stopni ciepła i dużo słońca, natomiast kiedy wyszła na szlak, padał deszcz, deszcz ze śniegiem i grad, a termometry pokazywały zaledwie kilka stopni powyżej zera. Beata Pawlikowska cieszy się jednak, że nie zniechęciła się taką aurą, bo ta wędrówka zadziałała na nią niezwykle kojąco.
Ochrona środowiska
Przebywanie w lesie pozytywnie wpływa na zdrowie. Kąpiele leśne stają się coraz popularniejsze

Zażywanie kąpieli leśnych ma pozytywne oddziaływanie na zdrowie człowieka, zarówno w aspekcie psychicznym, jak i w zakresie wzmacniania układu odpornościowego. Badania naukowe wykazały między innymi, że taka forma odpoczynku przyczynia się do zwiększenia produkcji i aktywności podstawowych komórek układu immunologicznego, spełniających ważną rolę w walce z wirusami i nowotworami. Polacy coraz lepiej zdają sobie sprawę z tego dobroczynnego wpływu, dlatego rośnie popularność kąpieli leśnych.
Podróże
Dorota Gardias: Jeżeli w wakacje chcemy mieszkać w luksusowym hotelu, korzystać ze SPA i jeść na mieście, to na pewno będzie drogo. Za niewielkie pieniądze również można się świetnie bawić

Pogodynka przyznaje, że bardzo ceni sobie czas spędzony z bliskimi, kontakt z naturą i zdrowy styl życia. Poza tym jest lokalną patriotką, dlatego też tegoroczny urlop postanowiła spędzić w swoich rodzinnych stronach – na Roztoczu, by jeszcze bardziej poznać tę niezwykle urokliwą część Polski. Dorota Gardias uważa, że można dobrze się bawić, korzystać z atrakcji i przywieźć z wyjazdu wiele niezapomnianych wrażeń, nie wydając na to majątku. Tym razem zaplanowała spływy kajakowe, jazdę konno, rowerowe wyprawy oraz podążanie śladami historii. Gdyby trzeba było spać pod namiotem, nie miałaby nic przeciwko.