Nowość! ELGYDIUM Clinic Crossing Floss – innowacyjna nić dentystyczna
SIMEDIA
Czapli 57
02-703 Warszawa
k.cichocka|simedia.pl| |k.cichocka|simedia.pl
664049000
simedia.pl
Osoby noszące aparat ortodontyczny, korony zębowe czy implanty doskonale wiedzą, jakim wyzwaniem może być codzienna pielęgnacja jamy ustnej. Zdarza się, że tradycyjne metody stosowane w celu skutecznego doczyszczenia zębów mogą okazać się niewystarczające. A to w konsekwencji prowadzi do nagromadzenia się płytki nazębnej i powstania próchnicy oraz zwiększonego ryzyka rozwoju chorób dziąseł. W odpowiedzi na te potrzeby marka ELGYDIUM opracowała innowacyjną nić dentystyczną ELGYDIUM Clinic Crossing Floss, która ułatwi dbanie o piękny i zdrowy uśmiech osobom noszącym aparaty ortodontyczne lub uzupełnienia protetyczne.
Jak działa nowa nić ELGYDIUM Clinic Crossing Floss?
Nowa nić dentystyczna ma konstrukcję ułatwiającą dotarcie do trudno dostępnych miejsc. Dwa odcinki prowadzące o ścisłym splocie znacznie ułatwiają precyzyjne wsunięcie nici w problematyczne miejsca, na przykład przestrzenie wokół aparatów ortodontycznych, natomiast bawełniany element chłonny rozszerza się lub kurczy, dostosowując się w ten sposób do przestrzeni o różnej wielkości. Nić ELGYDIUM Clinic Crossing Floss sprawdzi się więc także w doczyszczeniu szerokich przestrzeni międzyzębowych.
Widoczna różnica dzięki czarnemu kolorowi
Kolejną zaletą nici ELGYDIUM Clinic Crossing Floss jest jej czarny kolor. Dzięki niemu usuwana płytka nazębna staje się bardziej widoczna. To ułatwia i pomaga lepiej kontrolować efektywność czyszczenia, co wpływa na skuteczniejsze usunięcie resztek i poprawę higieny jamy ustnej.
Dla kogo?
Nić dentystyczna ELGYDIUM Clinic Crossing Floss to produkt powstały z myślą o osobach z aparatami ortodontycznymi, koronami, mostami i implantami. Jest również skutecznym sposobem na oczyszczenie szerokich przestrzeni międzyzębowych.
ELGYDIUM Clinic Crossing Floss pomaga w pielęgnowaniu zdrowia jamy ustnej. Sprawdzi się zwłaszcza tam, gdzie tradycyjne szczotkowanie okazuje się niewystarczające. To idealny produkt dla tych pacjentów, których codzienne zabiegi higieniczne w trudno dostępnych miejscach jamy ustnej wymagają szczególnej precyzji i dbałości.
Profesjonalne produkty ELGYDIUM dostępne są w aptekach stacjonarnych i internetowych oraz w wybranych gabinetach stomatologicznych.

3 mity o kosmetykach naturalnych, w które nie warto wierzyć

Rituals Cosmetics przekracza próg 2 miliardów euro przychodu

4 skuteczne sposoby, dzięki którym spowolnisz starzenie się skóry
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Muzyka

Mika Urbaniak: Cały czas tworzę i mam w szufladzie dużo utworów. Teraz kończę moją nową płytę i mam nadzieję, że znowu sporo się będzie wokół mnie działo
Artystka pracuje właśnie nad nową płytą, która ma się ukazać jesienią. Będzie to piąty album w jej karierze i powrót po sześciu latach przerwy. Zwiastunem tego wydawnictwa jest singiel „Co masz na myśli?”. Mika Urbaniak zaznacza, że nowe kompozycje odzwierciedlają jej przemyślenia na temat miłości, siły, nadziei i odnajdywania siebie, a także pułapek przemysłu muzycznego, w którym – jej zdaniem, kobiety radzą sobie coraz lepiej i są bardziej pewne siebie. Jeśli natomiast chodzi o warstwę muzyczną tego krążka, to oprócz powrotu do hip-hopowych korzeni, będzie także można usłyszeć wpływy funku i popu.
Infrastruktura
Wzrost wynagrodzeń ekip budowlanych najmocniej wpływa na koszty budowy domu. Zainteresowanie inwestorów mimo to nieznacznie wzrasta

Budowa metra kwadratowego domu w Polsce kosztuje od 5,55 do 6 tys. zł w zależności od województwa – wynika z najnowszych analiz firmy Sekocenbud. Najdrożej jest w Warszawie, gdzie cena za metr kwadratowy domu przekroczyła już 6,2 tys. zł. Na przyrosty kosztów budowy domu wpływają zarówno drożejące materiały budowlane, jak i wyższe wynagrodzenia pracowników. Inwestorzy nie rezygnują jednak z budowy domów jednorodzinnych, co ma związek m.in. z wciąż wysokimi cenami mieszkań czy też obniżką stóp procentowych.
Farmacja
Endometrioza przez lata pozostawała lekceważonym problemem. Mimo że cierpi na nią 14 mln kobiet w Europie

Coraz więcej państw UE kompleksowo zaczyna się zajmować problemem endometriozy. W tej grupie państw jest także Polska, która od lipca wprowadziła nowy model bezpłatnej diagnostyki i opieki dla pacjentek z tą chorobą oznaczającą dla nich życie z chronicznym bólem. Podczas ubiegłotygodniowej debaty w Parlamencie Europejskim europosłowie wezwali Komisję Europejską do większej inicjatywy na forum unijnym: opracowania strategii walki z endometriozą i skierowania większych środków na badania nad tą chorobą.