Komunikaty PR

Polana – Piękno, które masz w naturze

2020-10-19  |  07:00
Biuro prasowe

Natura to znany od lat, niezawodny sprzymierzeniec w dbaniu o dobre samopoczucie i urodę. Coraz częściej zwracamy się do niej poszukując skutecznych, ale i bezpiecznych sposobów dbania o swój wygląd. Marka Polana to innowacyjne, holistyczne podejście do pielęgnacji skóry, oparte na dobroczynnych właściwościach naturalnych składników. Polana to piękno, które masz w naturze.

Polana to nowe podejście do dbania o piękny wygląd. Dzięki swojej wiedzy, doświadczeniu i pasji do natury „Herbapol-Lublin” S.A. stworzył innowacyjny koncept dwukierunkowej pielęgnacji, z którym możesz troszczyć się o urodę nie tylko od zewnątrz, ale i od wewnątrz organizmu. Główną rolę w produktach marki gra czerwona koniczyna, zwana rośliną kobiet. Choć wygląda niepozornie, skrywa w sobie moc składników aktywnych, a dzięki unikalnemu połączeniu z innymi ekstraktami roślinnymi wspiera kobiety w trosce o kondycję i piękno skóry oraz zapewnia odmłodzony i promienny wygląd. Bogata w dobroczynne izoflawony w naturalny sposób redukuje negatywne skutki promieniowania UV i działania wolnych rodników – wpływa na sprężystość skóry, wyrównuje jej koloryt, uelastycznia oraz zmniejsza wysuszenie naskórka.

Marka Polana to trzy programy naturalnej pielęgnacji: nawilżanie z chabrem bławatkiem, rewitalizacja ze stokrotką, a także odmładzanie z ekstraktem z maku lekarskiego. Każdy z nich to oparte na naturalnych składnikach kosmetyki, wśród których znajdują się m.in.: kremy do twarzy i pod oczy, olejki, sera, a także płyn micelarny i mgiełka do twarzy. Działanie produktów uzupełniają suplementy diety, bogate w wyciągi roślinne, witaminy i składniki mineralne, połączone z kwasem hialuronowym, koenzymem Q10 lub kolagenem.

Linia Nawilżanie została stworzona dla każdego typu skóry, ze wskazaniem cery suchej ale i naczynkowej oraz tłustej i problematycznej – gdzie zapewnienie odpowiedniego poziomu nawilżenia jest ważne, aby zmniejszyć ilość wydzielanego sebum. Siła czerwonej koniczyny została połączona z ekstraktem chabra bławatka – dla przywrócenia zdrowej kondycji skóry. Działanie tych dwóch roślin wspierają: babka lancetowata, ekstrakt z kwiatu słonecznika, len oraz owies.

Linia Rewitalizacja jest rekomendowana dla skóry zmęczonej, o osłabionej kondycji, silnie narażonej na negatywne działanie zewnętrzne zanieczyszczeń powietrza – smogu, promieniowania UV, ale również stresu czy nieprawidłowej diety. Połączenie regenerującej stokrotki i kocanki z siłą czerwonej koniczyny wzmacnia skórę, zapobiega utracie jej nawilżenia i elastyczności. Poprawia koloryt i rozświetlenie skóry nadając jej zdrowego wyglądu. Wśród składników aktywnych znajdziemy również wyciąg z malwy, czarnuszki oraz łopianu.

Linia Odmładzanie jest przeznaczona dla skóry dojrzałej, z oznakami utraty elastyczności i widocznymi zmarszczkami. Receptury oparte na maku lekarskim i sile czerwonej koniczyny widocznie poprawiają wygładzenie i ujędrnienie skóry. Ich działanie wspiera wyciąg z melisy, ostropestu, jeżówki elektrycznej oraz z zapewniającego rozświetlenie i blask krokusa.

Działanie naturalnych kosmetyków Polana wspierają suplementy diety, będące uzupełnieniem programów pielęgnacji. Dostępne w postaci saszetek do rozpuszczenia w wodzie w trzech smakach: gruszki, maliny i czarnej porzeczki, pielęgnują skórę od wewnątrz, dbając o jej wygląd i kondycję.

Po więcej informacji na temat marki Polana, konceptu dwukierunkowej pielęgnacji oraz całego portfolio zapraszamy na: www.herbapol-polana.com.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Uroda Frezarka do paznokci – inwestycja, która się opłaca? Biuro prasowe
2024-07-02 | 11:00

Frezarka do paznokci – inwestycja, która się opłaca?

Frezarka do paznokci to nieodzowne urządzenie dla każdego, kto pragnie profesjonalnie dbać o swoje paznokcie, zarówno w salonie, jak i w domu. Jeśli jesteś
Uroda Kąpielowe SPA w centrum gorącego lata
2024-06-27 | 11:00

Kąpielowe SPA w centrum gorącego lata

O czym marzysz podczas gorącego lata? Oczywiście – o orzeźwieniu i chwilach relaksu. Beauty-eksperci wskazują, że duet idealny w upalne dni to relaksująca, chłodna kąpiel i
Uroda Wygrana z potem? Innowacje w służbie świeżości
2024-06-27 | 01:00

Wygrana z potem? Innowacje w służbie świeżości

W 2023 r. Polacy przeznaczyli średnio ponad 409 zł na kosmetyki do higieny osobistej – w tym antyperspiranty. Rynek produktów deo prężnie się rozwija: w ciągu najbliższych 3

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Teatr

Ochrona środowiska

Rośnie liczba producentów ekologicznych zarówno w Polsce, jak i innych krajach Unii. Wciąż jednak jest to ułamek produkcji rolnej

Rolnictwo i hodowla zwierząt to jedna z głównych przyczyn wycinki lasów na świecie, utraty bioróżnorodności i największy emitent metanu. Sektor ten pochłania ogromne zasoby wody i odpowiada w dużym stopniu za zanieczyszczenie gleby. Ekspansja rolnictwa przyczynia się więc do zmian klimatu, a jednocześnie sektor boleśnie odczuwa ich skutki, co odbija się na produkcji rolnej. Zdaniem naukowców transformacja ekologiczna rolnictwa jest dziś koniecznością w walce z postępującymi niekorzystnymi zmianami klimatycznymi.

Ochrona środowiska

Radykalne formy protestów klimatycznych mogą mieć wpływ na spadek poparcia społecznego dla działań na rzecz klimatu. Najmniej akceptowalne blokady dróg czy niszczenie obrazów

Aktywiści klimatyczni coraz częściej wykorzystują pokojowe nieposłuszeństwo obywatelskie, aby podnieść ekologiczną świadomość społeczeństwa. Badania przeprowadzone przez naukowców z Uniwersytetu George’a Masona wykazały, że niektóre z ich działań, jak np. marsze i protesty okupacyjne, są postrzegane jako bardziej akceptowalne niż na przykład blokady dróg czy niszczenie obrazów. To sugeruje, że forma protestu może więc wpłynąć na to, jak bardzo ludzie popierają postulaty głoszone przez protestujących, ale wymaga to dalszych badań.