Komunikaty PR

Pożegnaj się z wiotką skórą na wiosnę!

2022-01-25  |  01:00
Biuro prasowe

Choć na sezon plażowy musimy jeszcze chwilę zaczekać to akcję ‘ujędrnianie ciała’ uważamy za rozpoczętą! Wiele z nas, jak co roku, postanowiło zadbać o ciało już teraz, aby wiosnę i lato przywitać zadbaną sylwetką i jędrną skórą. Niestety często luźna i wiotka skóra, która pojawia się w wyniku utraty wagi, przebytej ciąży czy po prostu wraz z wiekiem, jest oporna na diety, ćwiczenia, masaże, szczotkowania czy preparaty ujędrniające. Na szczęście pojawił się zabieg, który świetnie radzi sobie nawet w takich „beznadziejnych” przypadkach. Jak przywitać wiosnę jędrną skórą?

Problem wiotkiej skóry dotyka zarówno młodsze jak i dojrzałe osoby. Skóra wraz z upływem lat, w związku z coraz niższą ilością i produkcją kolagenu oraz elastyny, traci swoją sprężystość. To wtedy skóra ramion zaczyna obwisać tworząc tzw.  „pelikany”, a ta nad kolanami staje się luźna i zmarszczona. Z nadmiarem skóry zlokalizowanej w okolicy brzucha borykamy się natomiast często po znacznych wahaniach wagi np. po intensywnym procesie odchudzania lub przebytej ciąży. Dodatkowo wraz z wiekiem nasza skóra zaczyna również cierpieć na niedobory kwasu hialuronowego, który wiąże wodę i odpowiada ze jej głębokie nawilżenie. Im jest go mniej, tym skóra staje się bardziej sucha i wiotka. 

Działaj na źródło problemu

Kiedy skóry jest zbyt dużo, aby ‘domowymi’ sposobami przywrócić jej młodzieńczą sprężystość warto udać się do specjalisty – lekarza medycyny estetycznej i zapytać o Sunekos Body. Jest to zabieg przeznaczony dla osób, które borykają się z uporczywymi wiotkościami skóry, przynoszący pożądane efekty, nawet wtedy, kiedy wszystkie inne sposoby zawodzą. Sunekos Body doskonale radzi sobie z problemem, ponieważ działa na jego źródło – stymuluje fibroblasty w skórze.

Sekret działania

Preparat ten, podawany za pomocą iniekcji, zawiera niskiej gęstości kwas hialuronowy oraz opatentowaną sekwencję 6 aminokwasów odpowiednio dopasowanych do potrzeb skóry ciała: Glicynę, L-prolinę, L-lizynę, L-leucynę, L-alaninę i L-walinę, które pobudzają fibroblasty do produkcji nowego kolagenu i elastyny, co wpływa na poprawę elastyczności, sprężystości i jędrności skóry oraz napięcie w najbardziej problematycznych obszarach ciała.

Stworzony do skóry ciała

Składniki Sunekos Body połączone są w idealnych proporcjach, dostosowanych do składu płynu śródmiąższowego (a dokładnie jego poziomu elektrolitów) obszaru skóry, na który przeznaczony jest zabieg. Skład płynu śródmiąższowego różni się od siebie w zależności od obszaru ciała, dlatego formuła Sunekos Body została opracowana tak, aby osiągnąć najlepsze możliwe rezultaty na konkretnych obszarach ciała: ramionach, udach i brzuchu. 

Zdążysz przed wiosną

Wystarczy zaledwie od 30 do 60 minut w gabinecie, aby być o krok bliżej do swojej wymarzonej sylwetki. Jak wygląda sama procedura? Na samym początku w miejscu wykonywania zabiegu, skórę poddaje się znieczuleniu i oczyszczeniu. Następnie, po odpowiednim przygotowaniu preparatu, dokonuje się iniekcji. Dla uzyskania najlepszego efektu zaleca się wykonać serię 3-4 zabiegów w ciągu miesiąca (co ok. tydzień). W tym czasie aminokwasy mają szansę dotrzeć i stymulować odpowiednie komórki skóry, dochodzi do jej bioregeneracji. Skóra z czasem staje się wzmocniona, bardziej gęsta i elastyczna.

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Uroda Maść Rokitnikowa Biuro prasowe
2024-12-31 | 11:10

Maść Rokitnikowa

Działanie MAŚCI ROKITNIKOWEJ związane jest z naturalnymi właściwościami ekstraktu z rokitnika, nagietka lekarskiego, alantoiny, panthenolu (prowitaminy B5) oraz leczniczej wody mineralnej:
Uroda Efekt wow przed „wielkim wyjściem”
2024-12-30 | 10:10

Efekt wow przed „wielkim wyjściem”

Grudzień i styczeń to czas, kiedy szczególnie zależy nam na tym, by błyszczeć. Święta, noc sylwestrowa i upragnione, karnawałowe szaleństwa, które czekają nas już za
Uroda Moc witaminy C dla pięknej skóry zimą
2024-12-30 | 08:00

Moc witaminy C dla pięknej skóry zimą

Jednym z kluczowych zimowych problemów skóry jest utrata blasku, świeżości i witalności. To właśnie teraz najwyraźniej dostrzegamy zmęczenie i szarość cery. Kosmetolodzy

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Film

Joanna Kurowska: Żaden polski aktor nie dostał miliona dolarów za film. Gramy równie dobrze jak amerykańscy, a jesteśmy niedoceniani i hejtowani

Artystka nie ma żadnych wątpliwości – polska branża filmowa wymaga natychmiastowego uzdrowienia. Konieczne jest wprowadzenie gruntownych zmian po to, aby zapewnić aktorom lepsze warunki pracy, odpowiednie wynagrodzenie i wsparcie w sytuacjach kryzysowych. Joanna Kurowska zauważa, że honoraria w polskim kinie są rażąco niskie i chociażby w stosunku do zarobków amerykańskich gwiazd dysproporcja jest ogromna. Dla przykładu żaden polski aktor nie otrzymał jeszcze miliona dolarów za rolę, podczas gdy w USA takie kwoty są standardem.

Ochrona środowiska

Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić

Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).

Problemy społeczne

W Polsce rośnie liczba wykrywanych chorób przenoszonych drogą płciową. Coraz większa świadomość i możliwość testowania

Światowa Organizacja Zdrowia podaje, że na świecie codziennie odnotowuje się ponad milion nowych zakażeń chorób uleczalnych przenoszonych drogą płciową (STI). W rzeczywistości może ich być nawet wielokrotnie więcej. W Polsce tylko w 2023 roku wykryto ponad 5 tys. przypadków kiły, chlamydii i rzeżączki. Ze względu na tę samą drogę transmisji zakażenia choroby te często ze sobą współwystępują, a zakażenie jedną z nich zwiększa znacząco ryzyko zakażenia HIV.