Komunikaty PR

Pożegnaj się z wiotką skórą na wiosnę!

2022-01-25  |  01:00
Biuro prasowe

Choć na sezon plażowy musimy jeszcze chwilę zaczekać to akcję ‘ujędrnianie ciała’ uważamy za rozpoczętą! Wiele z nas, jak co roku, postanowiło zadbać o ciało już teraz, aby wiosnę i lato przywitać zadbaną sylwetką i jędrną skórą. Niestety często luźna i wiotka skóra, która pojawia się w wyniku utraty wagi, przebytej ciąży czy po prostu wraz z wiekiem, jest oporna na diety, ćwiczenia, masaże, szczotkowania czy preparaty ujędrniające. Na szczęście pojawił się zabieg, który świetnie radzi sobie nawet w takich „beznadziejnych” przypadkach. Jak przywitać wiosnę jędrną skórą?

Problem wiotkiej skóry dotyka zarówno młodsze jak i dojrzałe osoby. Skóra wraz z upływem lat, w związku z coraz niższą ilością i produkcją kolagenu oraz elastyny, traci swoją sprężystość. To wtedy skóra ramion zaczyna obwisać tworząc tzw.  „pelikany”, a ta nad kolanami staje się luźna i zmarszczona. Z nadmiarem skóry zlokalizowanej w okolicy brzucha borykamy się natomiast często po znacznych wahaniach wagi np. po intensywnym procesie odchudzania lub przebytej ciąży. Dodatkowo wraz z wiekiem nasza skóra zaczyna również cierpieć na niedobory kwasu hialuronowego, który wiąże wodę i odpowiada ze jej głębokie nawilżenie. Im jest go mniej, tym skóra staje się bardziej sucha i wiotka. 

Działaj na źródło problemu

Kiedy skóry jest zbyt dużo, aby ‘domowymi’ sposobami przywrócić jej młodzieńczą sprężystość warto udać się do specjalisty – lekarza medycyny estetycznej i zapytać o Sunekos Body. Jest to zabieg przeznaczony dla osób, które borykają się z uporczywymi wiotkościami skóry, przynoszący pożądane efekty, nawet wtedy, kiedy wszystkie inne sposoby zawodzą. Sunekos Body doskonale radzi sobie z problemem, ponieważ działa na jego źródło – stymuluje fibroblasty w skórze.

Sekret działania

Preparat ten, podawany za pomocą iniekcji, zawiera niskiej gęstości kwas hialuronowy oraz opatentowaną sekwencję 6 aminokwasów odpowiednio dopasowanych do potrzeb skóry ciała: Glicynę, L-prolinę, L-lizynę, L-leucynę, L-alaninę i L-walinę, które pobudzają fibroblasty do produkcji nowego kolagenu i elastyny, co wpływa na poprawę elastyczności, sprężystości i jędrności skóry oraz napięcie w najbardziej problematycznych obszarach ciała.

Stworzony do skóry ciała

Składniki Sunekos Body połączone są w idealnych proporcjach, dostosowanych do składu płynu śródmiąższowego (a dokładnie jego poziomu elektrolitów) obszaru skóry, na który przeznaczony jest zabieg. Skład płynu śródmiąższowego różni się od siebie w zależności od obszaru ciała, dlatego formuła Sunekos Body została opracowana tak, aby osiągnąć najlepsze możliwe rezultaty na konkretnych obszarach ciała: ramionach, udach i brzuchu. 

Zdążysz przed wiosną

Wystarczy zaledwie od 30 do 60 minut w gabinecie, aby być o krok bliżej do swojej wymarzonej sylwetki. Jak wygląda sama procedura? Na samym początku w miejscu wykonywania zabiegu, skórę poddaje się znieczuleniu i oczyszczeniu. Następnie, po odpowiednim przygotowaniu preparatu, dokonuje się iniekcji. Dla uzyskania najlepszego efektu zaleca się wykonać serię 3-4 zabiegów w ciągu miesiąca (co ok. tydzień). W tym czasie aminokwasy mają szansę dotrzeć i stymulować odpowiednie komórki skóry, dochodzi do jej bioregeneracji. Skóra z czasem staje się wzmocniona, bardziej gęsta i elastyczna.

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Uroda Jak pielęgnować skórę muśniętą słońcem? Biuro prasowe
2024-07-05 | 10:00

Jak pielęgnować skórę muśniętą słońcem?

Słońce jest synonimem lata, wakacji i relaksu. Gorące promienie relaksują, wprawiają nas w dobry nastrój... i nadają naszej skórze delikatnego blasku,
Uroda Co warto wiedzieć o bakuchiolu?
2024-07-05 | 09:00

Co warto wiedzieć o bakuchiolu?

Bakuchiol to roślinny król kosmetycznej multifunkjonalności. Działa przeciwzmarszczkowo, ujędrniająco, nawilżająco oraz antyoksydacyjnie. Wykorzystanie bakuchiolu
Uroda Frezarka do paznokci – inwestycja, która się opłaca?
2024-07-05 | 08:00

Frezarka do paznokci – inwestycja, która się opłaca?

Frezarka do paznokci to nieodzowne urządzenie dla każdego, kto pragnie profesjonalnie dbać o swoje paznokcie, zarówno w salonie, jak i w domu. Jeśli jesteś

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Konsument

Media

Robert El Gendy: Jestem śpiochem i przychodzę do studia w ostatniej chwili. Raz nie obudziłem się na czas i dopiero telefon z redakcji postawił mnie na nogi

Prezenter „Pytania na śniadanie” zaznacza, że lubi sobie pospać, dlatego prowadzenie porannego programu to dla niego prawdziwe wyzwanie. Musi się bowiem sporo natrudzić, by być w studiu telewizyjnym na czas. Zazwyczaj nie udaje mu się jednak obudzić wraz z dźwiękiem pierwszego budzika i zdarzyło się, że z głębokiego snu wyrwał go dopiero telefon od produkcji „Pytania na śniadanie”.

Problemy społeczne

Ukraińcy mają podobne problemy związane z ochroną zdrowia, co Polacy. Problemem jest długi czas oczekiwania na wizytę i wysokie koszty leków

Długi czas oczekiwania, wysokie koszty leczenia i zakupu leków – to największe bariery w dostępie do opieki zdrowotnej, z jakimi mierzą się uchodźcy z Ukrainy w Polsce – wynika z raportu GUS i WHO. – Problemy stają się coraz bardziej podobne do tych charakterystycznych dla całego systemu ochrony zdrowia. Mniej mają charakter nagły, który był charakterystyczny dla okresu tuż po wybuchu wojny – wskazuje dr Dominik Rozkrut, prezes Głównego Urzędu Statystycznego. Większość przypadków, z powodu których Ukraińcy potrzebują pomocy lekarza, to ostre schorzenia. Co czwarty leczy się z powodu choroby przewlekłej. Wyzwaniem pozostają szczepienia ukraińskich dzieci: wskaźnik wyszczepienia rośnie, ale jest poniżej poziomu wśród polskich dzieci.