Komunikaty PR

Poznaj moc zabiegów z plazmą azotową! Sprawdź, jakie daje efekty!

2021-02-16  |  01:00
Biuro prasowe

Wybierając się do gabinetu na zabieg z zakresu estetyki, zależy Ci przede wszystkim na bezpieczeństwie i skuteczności? To właściwe podeście! Kiedy dodatkowo chcesz za wszelką cenę uniknąć zabiegów chirurgicznych, na rzecz mniej inwazyjnych procedur, warto rozważyć zabieg plazmą azotową! Poznaj jej doskonałe właściwości i zobacz, jakie efekty osiągniesz dzięki zabiegowi PLASMAWAVE® oraz PLASMAPEEL®!

Znasz już plazmę azotową w estetyce?

Czym tak właściwie jest plazma azotowa? I jak działa? Energia plazmowa jest czwartym stanem skupienia. Na jej bazie powstała technologia zastosowana w urządzeniu Intraject. Technologia ta wykorzystuje azot, który znajduje się w powietrzu, poddając go obróbce radiofrekwencji i wybijając z jądra atomu tego pierwiastka elektrony, które tworzą energię plazmową. Energa ta wykazuje powinowactwo do wody. Kiedy wykorzystujemy ją, aby działać punktowo na skórę, sprawiamy, że część skóry odparowuje, a część energii dostaje się po wodzie do głębszych jej struktur. Stąd prosta droga do zagęszczenia skóry, stymulacji do powstawania nowego kolagenu i elastyny, a w konsekwencji młodszego wyglądu. 

Poznaj zabieg PLASMAWAVE® i PLASMAPEEL® 

PLASMAWAVE® to inaczej mikroablacja plazmowa służąca do regeneracji skóry za pomocą plazmy. Jest to jedna z technologii urządzenia Intraject. Jak dokładnie działa? Energia plazmowa generuje minimalny efekt termiczny na tkankę̨. Zabieg powoduje powstanie na powierzchni skóry suchej błony, która po kilku dniach się złuszcza. Energia cieplna jest równomiernie pochłaniana przez skórę, tworząc odpowiednie warunki do wzrostu dla nowego kolagenu, który ma dobroczynne działanie dla napięcia i regeneracji skóry. 

Z kolei PLASMAPEEL® emituje łuk elektryczny, który usuwa górną warstwę skóry, indukując delikatną karbonizację tkanki naskórka, i w efekcie przywracając naturalną elastyczność skóry. Tego typu procedura powoduje mocny peeling naskórka, w konsekwencji zauważamy odmłodzenie skóry. Zabieg sprawdza się świetnie w celu redukcji blizn oraz rozstępów.

Czy zabiegi plazmą azotową są dla mnie? 

PLASMAWAVE® to to jedyny protokół skierowany i opatentowany do pracy na delikatnej i cienkiej skórze wokół oczu, w tym na powiece ruchomej, dlatego też stał się przede wszystkim świetną alternatywą dla chirurgicznej plastyki powiek. Jeśli zatem nie chcesz przechodzić uciążliwej rekonwalescencji lub nie możesz pozwolić sobie na operację, tego typu procedura będzie dla ciebie doskonałym wyjściem. Po zabiegu powieki staną się bardziej uniesione, gdyż skóra ulegnie zagęszczeniu, do tego zmarszczki jak np. kurze łapki mogą zostać spłycone, gdyż plazma azotowa doskonale sprawdza się również w ich niwelowaniu. Odmłodzona skóra wokół oczu to zdecydowanie młodszy wygląd całej twarzy. Możesz być spokojna, jest to zabieg całkowicie bezpieczny, ponieważ dzięki zaawansowanej technologii wykorzystanej w głowicy PLASMAWAVE® działanie na skórę jest punktowe, przewidywalne, a wachlarz zakresu energii, który możemy ustawić jest szeroki i indywidualnie dobrany do pacjenta.

Jeśli natomiast zależy Ci na efekcie mocnego peelingu skóry i złuszczenia naskórka – zabiegu polecanego szczególnie teraz, w okresie zimowym to postaw na PLASMAPEEL®. Peeling azotowy wykonywany jest specjalną końcówka w postaci rollera z 540 igłami, które emitują energię plazmy azotowej prowadząc do wyrównania kolorytu, zdecydowanego odświeżenia naskórka, a także usuwania blizn i rozstępów. Jeśli chcesz na wiosnę „obudzić” się z nową skórą – już teraz wybierz się na peeling plazmowy! 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Uroda Frezarka do paznokci – inwestycja, która się opłaca? Biuro prasowe
2024-07-02 | 11:00

Frezarka do paznokci – inwestycja, która się opłaca?

Frezarka do paznokci to nieodzowne urządzenie dla każdego, kto pragnie profesjonalnie dbać o swoje paznokcie, zarówno w salonie, jak i w domu. Jeśli jesteś
Uroda Kąpielowe SPA w centrum gorącego lata
2024-06-27 | 11:00

Kąpielowe SPA w centrum gorącego lata

O czym marzysz podczas gorącego lata? Oczywiście – o orzeźwieniu i chwilach relaksu. Beauty-eksperci wskazują, że duet idealny w upalne dni to relaksująca, chłodna kąpiel i
Uroda Wygrana z potem? Innowacje w służbie świeżości
2024-06-27 | 01:00

Wygrana z potem? Innowacje w służbie świeżości

W 2023 r. Polacy przeznaczyli średnio ponad 409 zł na kosmetyki do higieny osobistej – w tym antyperspiranty. Rynek produktów deo prężnie się rozwija: w ciągu najbliższych 3

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Teatr

Ochrona środowiska

Rośnie liczba producentów ekologicznych zarówno w Polsce, jak i innych krajach Unii. Wciąż jednak jest to ułamek produkcji rolnej

Rolnictwo i hodowla zwierząt to jedna z głównych przyczyn wycinki lasów na świecie, utraty bioróżnorodności i największy emitent metanu. Sektor ten pochłania ogromne zasoby wody i odpowiada w dużym stopniu za zanieczyszczenie gleby. Ekspansja rolnictwa przyczynia się więc do zmian klimatu, a jednocześnie sektor boleśnie odczuwa ich skutki, co odbija się na produkcji rolnej. Zdaniem naukowców transformacja ekologiczna rolnictwa jest dziś koniecznością w walce z postępującymi niekorzystnymi zmianami klimatycznymi.

Ochrona środowiska

Radykalne formy protestów klimatycznych mogą mieć wpływ na spadek poparcia społecznego dla działań na rzecz klimatu. Najmniej akceptowalne blokady dróg czy niszczenie obrazów

Aktywiści klimatyczni coraz częściej wykorzystują pokojowe nieposłuszeństwo obywatelskie, aby podnieść ekologiczną świadomość społeczeństwa. Badania przeprowadzone przez naukowców z Uniwersytetu George’a Masona wykazały, że niektóre z ich działań, jak np. marsze i protesty okupacyjne, są postrzegane jako bardziej akceptowalne niż na przykład blokady dróg czy niszczenie obrazów. To sugeruje, że forma protestu może więc wpłynąć na to, jak bardzo ludzie popierają postulaty głoszone przez protestujących, ale wymaga to dalszych badań.