Komunikaty PR

Poznaj moc zabiegów z plazmą azotową! Sprawdź, jakie daje efekty!

2021-02-16  |  01:00
Biuro prasowe

Wybierając się do gabinetu na zabieg z zakresu estetyki, zależy Ci przede wszystkim na bezpieczeństwie i skuteczności? To właściwe podeście! Kiedy dodatkowo chcesz za wszelką cenę uniknąć zabiegów chirurgicznych, na rzecz mniej inwazyjnych procedur, warto rozważyć zabieg plazmą azotową! Poznaj jej doskonałe właściwości i zobacz, jakie efekty osiągniesz dzięki zabiegowi PLASMAWAVE® oraz PLASMAPEEL®!

Znasz już plazmę azotową w estetyce?

Czym tak właściwie jest plazma azotowa? I jak działa? Energia plazmowa jest czwartym stanem skupienia. Na jej bazie powstała technologia zastosowana w urządzeniu Intraject. Technologia ta wykorzystuje azot, który znajduje się w powietrzu, poddając go obróbce radiofrekwencji i wybijając z jądra atomu tego pierwiastka elektrony, które tworzą energię plazmową. Energa ta wykazuje powinowactwo do wody. Kiedy wykorzystujemy ją, aby działać punktowo na skórę, sprawiamy, że część skóry odparowuje, a część energii dostaje się po wodzie do głębszych jej struktur. Stąd prosta droga do zagęszczenia skóry, stymulacji do powstawania nowego kolagenu i elastyny, a w konsekwencji młodszego wyglądu. 

Poznaj zabieg PLASMAWAVE® i PLASMAPEEL® 

PLASMAWAVE® to inaczej mikroablacja plazmowa służąca do regeneracji skóry za pomocą plazmy. Jest to jedna z technologii urządzenia Intraject. Jak dokładnie działa? Energia plazmowa generuje minimalny efekt termiczny na tkankę̨. Zabieg powoduje powstanie na powierzchni skóry suchej błony, która po kilku dniach się złuszcza. Energia cieplna jest równomiernie pochłaniana przez skórę, tworząc odpowiednie warunki do wzrostu dla nowego kolagenu, który ma dobroczynne działanie dla napięcia i regeneracji skóry. 

Z kolei PLASMAPEEL® emituje łuk elektryczny, który usuwa górną warstwę skóry, indukując delikatną karbonizację tkanki naskórka, i w efekcie przywracając naturalną elastyczność skóry. Tego typu procedura powoduje mocny peeling naskórka, w konsekwencji zauważamy odmłodzenie skóry. Zabieg sprawdza się świetnie w celu redukcji blizn oraz rozstępów.

Czy zabiegi plazmą azotową są dla mnie? 

PLASMAWAVE® to to jedyny protokół skierowany i opatentowany do pracy na delikatnej i cienkiej skórze wokół oczu, w tym na powiece ruchomej, dlatego też stał się przede wszystkim świetną alternatywą dla chirurgicznej plastyki powiek. Jeśli zatem nie chcesz przechodzić uciążliwej rekonwalescencji lub nie możesz pozwolić sobie na operację, tego typu procedura będzie dla ciebie doskonałym wyjściem. Po zabiegu powieki staną się bardziej uniesione, gdyż skóra ulegnie zagęszczeniu, do tego zmarszczki jak np. kurze łapki mogą zostać spłycone, gdyż plazma azotowa doskonale sprawdza się również w ich niwelowaniu. Odmłodzona skóra wokół oczu to zdecydowanie młodszy wygląd całej twarzy. Możesz być spokojna, jest to zabieg całkowicie bezpieczny, ponieważ dzięki zaawansowanej technologii wykorzystanej w głowicy PLASMAWAVE® działanie na skórę jest punktowe, przewidywalne, a wachlarz zakresu energii, który możemy ustawić jest szeroki i indywidualnie dobrany do pacjenta.

Jeśli natomiast zależy Ci na efekcie mocnego peelingu skóry i złuszczenia naskórka – zabiegu polecanego szczególnie teraz, w okresie zimowym to postaw na PLASMAPEEL®. Peeling azotowy wykonywany jest specjalną końcówka w postaci rollera z 540 igłami, które emitują energię plazmy azotowej prowadząc do wyrównania kolorytu, zdecydowanego odświeżenia naskórka, a także usuwania blizn i rozstępów. Jeśli chcesz na wiosnę „obudzić” się z nową skórą – już teraz wybierz się na peeling plazmowy! 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Uroda Maść Rokitnikowa Biuro prasowe
2024-12-31 | 11:10

Maść Rokitnikowa

Działanie MAŚCI ROKITNIKOWEJ związane jest z naturalnymi właściwościami ekstraktu z rokitnika, nagietka lekarskiego, alantoiny, panthenolu (prowitaminy B5) oraz leczniczej wody mineralnej:
Uroda Efekt wow przed „wielkim wyjściem”
2024-12-30 | 10:10

Efekt wow przed „wielkim wyjściem”

Grudzień i styczeń to czas, kiedy szczególnie zależy nam na tym, by błyszczeć. Święta, noc sylwestrowa i upragnione, karnawałowe szaleństwa, które czekają nas już za
Uroda Moc witaminy C dla pięknej skóry zimą
2024-12-30 | 08:00

Moc witaminy C dla pięknej skóry zimą

Jednym z kluczowych zimowych problemów skóry jest utrata blasku, świeżości i witalności. To właśnie teraz najwyraźniej dostrzegamy zmęczenie i szarość cery. Kosmetolodzy

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Film

Joanna Kurowska: Żaden polski aktor nie dostał miliona dolarów za film. Gramy równie dobrze jak amerykańscy, a jesteśmy niedoceniani i hejtowani

Artystka nie ma żadnych wątpliwości – polska branża filmowa wymaga natychmiastowego uzdrowienia. Konieczne jest wprowadzenie gruntownych zmian po to, aby zapewnić aktorom lepsze warunki pracy, odpowiednie wynagrodzenie i wsparcie w sytuacjach kryzysowych. Joanna Kurowska zauważa, że honoraria w polskim kinie są rażąco niskie i chociażby w stosunku do zarobków amerykańskich gwiazd dysproporcja jest ogromna. Dla przykładu żaden polski aktor nie otrzymał jeszcze miliona dolarów za rolę, podczas gdy w USA takie kwoty są standardem.

Ochrona środowiska

Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić

Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).

Problemy społeczne

W Polsce rośnie liczba wykrywanych chorób przenoszonych drogą płciową. Coraz większa świadomość i możliwość testowania

Światowa Organizacja Zdrowia podaje, że na świecie codziennie odnotowuje się ponad milion nowych zakażeń chorób uleczalnych przenoszonych drogą płciową (STI). W rzeczywistości może ich być nawet wielokrotnie więcej. W Polsce tylko w 2023 roku wykryto ponad 5 tys. przypadków kiły, chlamydii i rzeżączki. Ze względu na tę samą drogę transmisji zakażenia choroby te często ze sobą współwystępują, a zakażenie jedną z nich zwiększa znacząco ryzyko zakażenia HIV.