Komunikaty PR

Receptury Babuszki Agafii, czyli ziołowe kosmetyki prosto z Syberii

2021-04-27  |  01:00
Biuro prasowe
Kontakt

Agnieszka Kamila Nieroda
Talk&More Group

Ogrodnicza 5b
03-605 Warszawa
a.nieroda|talkandmore.pl| |a.nieroda|talkandmore.pl
606290505
www.talkandmore.pl

Syberyjska tajga kryje w sobie niesamowite skarby natury! Wyróżnia się nieskazitelnym powietrzem, krystalicznie czystą wodą i malowniczymi łąkami, pełnymi dzikich roślin. To właśnie na terenach bezkresnej tajgi wychowała się zielarka, Agafia Jermakowa, która o tamtejszych roślinach wie wszystko. Jej bezcenna wiedza i doświadczenie, w połączeniu z nauką i technologią, zaowocowała stworzeniem unikatowej marki Receptury Babuszki Agafii, oferującej ziołowe kosmetyki do pielęgnacji włosów, ciała i twarzy. Produkty marki bazują na cennych i unikalnych roślinach pochodzących z tych wciąż nieodkrytych terenów.

Kosmetyki Babuszki Agafii są przygotowywane na bazie ziół, roślinnych olejów i ekstraktów, w oparciu o receptury mające dobroczynny wpływ na skórę i włosy, co potwierdza wykorzystywanie ich przez kolejne pokolenia. Cenne zioła rodem z Syberii charakteryzuje moc leczniczych właściwości, a kosmetyki tworzone z ich wykorzystaniem są skuteczne, a przede wszystkim produkowane zgodnie z naturą. Poznaj ich naturalną moc!

W nowej, naturalnej, wegańskiej i certyfikowanej linii znajdziemy aż 17 produktów, które pozwolą kompleksowo zadbać o piękny i zdrowy wygląd włosów i ciała. Ich formuły opierają się na odżywczych, dobroczynnie działających na skórę i włosy kompozycjach składników aktywnych prosto z syberyjskiej tajgi. W ich składach znajdują się dobroczynne ekstrakty z ziół i owoców, syberyjskie oleje, wzbogacone kompleksem witamin. Linia posiada certyfikat BDIH Cosmos Natural, Vegan Society, a w każdym z produktów znajduje się aż 98% składników pochodzenia naturalnego. Wszystkie opakowania produktów z tej linii nadają się do recyclingu, a wegańskie receptury pozbawione są sztucznych barwników i substancji zapachowych.

W serii do pielęgnacji włosów znajdują się trzy naturalne szampony, trzy odżywki oraz dwie maski. Każdy kosmetyk wyróżnia unikalna formuła oparta na kompozycji syberyjskich ziół o różnych właściwościach, pozwalających odpowiedzieć na zróżnicowane potrzeby włosów i dobranie własnego rytuału pielęgnacyjnego. W certyfikowanej linii Babuszki Agafii znajdują się produkty adresowane do zniszczonych, wypadających i pozbawionych objętości włosów.

Produkty Babuszki Agafii pozwalają zatroszczyć się także o dobrą kondycję wymagającej skóry dłoni i stóp. W naturalnej linii wegańskich kosmetyków do ciała znajdują się trzy kremy do rąk o właściwościach, odżywczych, a także odmładzających. Do codziennej pielęgnacji stóp Babuszka Agafia oferuje dwa nowe kremy – o działaniu zmiękczającym, a także przeciwdziałający zmęczeniu. Kompleksowość naturalnej linii do pielęgnacji ciała dopełniają trzy ziołowe żele pod prysznic i mydło do rąk o właściwościach antybakteryjnych.

Produkty marki Receptury Babuszki Agafii są dostępne w drogeriach Natura – stacjonarnie i online oraz drogeriach internetowych: NatiNati oraz Siberica.com.pl.

 

Receptury Babuszki Agafii to marka, która słynie z ziołowych, skutecznych kosmetyków. Roślinne receptury przekazywane z pokolenia na pokolenie są tworzone na podstawie przepisów syberyjskiej zielarki Agafii Jermakowej, której wiedza na temat odpowiedniego dobierania naturalnych ziół jest wyjątkowo popularna. Stąd też kosmetyki są skuteczne, a przede wszystkim produkowane zgodnie z naturą. Kosmetyki Babuszki Agafii to przede wszystkim ekstrakty z roślin uprawianych w dziewiczych obszarach syberyjskiej tajgi - miejscu zamieszkania Babuszki Agafii.  Nic nie zastąpi tradycyjnych, ziołowych kompozycji, dlatego są one podstawą w kosmetykach marki. Szata graficzna nawiązuje do kultury ziołolecznictwa i motywów florystycznych. W ziołowym portfolio marki znajdziemy także kosmetyki naturalne, wegańskie i odpowiednie dla osób posiadających skórę wrażliwą. Pielęgnacja Babuszki Agafii to prawdziwa inspiracja, która otwiera kolejne pokolenia na wiedzę jak czerpać z natury w życiu codziennym.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Talk&More Group
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Uroda Frezarka do paznokci – inwestycja, która się opłaca? Biuro prasowe
2024-07-02 | 11:00

Frezarka do paznokci – inwestycja, która się opłaca?

Frezarka do paznokci to nieodzowne urządzenie dla każdego, kto pragnie profesjonalnie dbać o swoje paznokcie, zarówno w salonie, jak i w domu. Jeśli jesteś
Uroda Kąpielowe SPA w centrum gorącego lata
2024-06-27 | 11:00

Kąpielowe SPA w centrum gorącego lata

O czym marzysz podczas gorącego lata? Oczywiście – o orzeźwieniu i chwilach relaksu. Beauty-eksperci wskazują, że duet idealny w upalne dni to relaksująca, chłodna kąpiel i
Uroda Wygrana z potem? Innowacje w służbie świeżości
2024-06-27 | 01:00

Wygrana z potem? Innowacje w służbie świeżości

W 2023 r. Polacy przeznaczyli średnio ponad 409 zł na kosmetyki do higieny osobistej – w tym antyperspiranty. Rynek produktów deo prężnie się rozwija: w ciągu najbliższych 3

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Teatr

Ochrona środowiska

Rośnie liczba producentów ekologicznych zarówno w Polsce, jak i innych krajach Unii. Wciąż jednak jest to ułamek produkcji rolnej

Rolnictwo i hodowla zwierząt to jedna z głównych przyczyn wycinki lasów na świecie, utraty bioróżnorodności i największy emitent metanu. Sektor ten pochłania ogromne zasoby wody i odpowiada w dużym stopniu za zanieczyszczenie gleby. Ekspansja rolnictwa przyczynia się więc do zmian klimatu, a jednocześnie sektor boleśnie odczuwa ich skutki, co odbija się na produkcji rolnej. Zdaniem naukowców transformacja ekologiczna rolnictwa jest dziś koniecznością w walce z postępującymi niekorzystnymi zmianami klimatycznymi.

Ochrona środowiska

Radykalne formy protestów klimatycznych mogą mieć wpływ na spadek poparcia społecznego dla działań na rzecz klimatu. Najmniej akceptowalne blokady dróg czy niszczenie obrazów

Aktywiści klimatyczni coraz częściej wykorzystują pokojowe nieposłuszeństwo obywatelskie, aby podnieść ekologiczną świadomość społeczeństwa. Badania przeprowadzone przez naukowców z Uniwersytetu George’a Masona wykazały, że niektóre z ich działań, jak np. marsze i protesty okupacyjne, są postrzegane jako bardziej akceptowalne niż na przykład blokady dróg czy niszczenie obrazów. To sugeruje, że forma protestu może więc wpłynąć na to, jak bardzo ludzie popierają postulaty głoszone przez protestujących, ale wymaga to dalszych badań.