RENE FURTERER COMPLEXE 5 KONCENTRAT STYMULUJĄCY I REWITALIZUJĄCY DO SKÓRY GŁOWY
PR
............
............ .............
kontakt|konceptpr.pl| |kontakt|konceptpr.pl
+ 48 600 48 44 44
konceptpr.pl/
Kultowy kosmetyk René Furterer, stymulujący koncentrat roślinny z rozgrzewającymi olejkami eterycznymi teraz w nowym flakonie z aplikatorem do masażu! Wzrost mikrokrążenia jest prawie dwa razy większy w przypadku stosowania z końcówką masującą, niż bez końcówki.
Koncentrat z olejkami eterycznymi COMPLEXE 5 stosuje się jako pierwszy krok rytuale pielęgnacyjnym RENÉ FURTERER, aby przywrócić równowagę skóry głowy i uzyskać piękne, mocniejsze i zdrowe włosy.
Complexe 5 to specjalna kuracja wzmacniająca włosy u ich podstawy, czyli w cebulkach włosów. Już po jednej aplikacji włosy stają się piękniejsze. Complex 5 sprawia, że włosy staja się lśniące i bardziej odżywione, wzmocnione od nasady. Zawiera bardzo wysokie stężenie rozgrzewających olejków eterycznych, które poprawiają penetrację składników odżywczych i przyśpieszają rozszerzenie naczyń krwionośnych usprawniając mikrokrążenie - skoncentrowany olejek eteryczny z Lawendy uzyskiwany poprzez destylację, który od czasów starożytnych znany jest ze swoich pobudzających, antyseptycznych i relaksujących zalet, oraz olejek eteryczny pozyskiwany ze skórek słodkich pomarańczy, który posiada właściwości uspokajające, przeciwbakteryjne i stymulujące mikrocyrkulację. Complexe 5 jest podstawowym produktem, który przyczynia się do zdrowia skóry głowy i pięknych włosów. Stosowany jako pierwszy krok rytuału pielęgnacyjnego oczyszcza i przygotowuje skórę głowy poprzez uaktywnienie mikrocyrkulacji. Zwiększa przenikanie aktywnych składników kolejnych produktów do pielęgnacji włosów.
Stosowanie: zaleca się stosować z masażem, przed aplikacją innych produktów kosmetycznych. Pozostawić na 5- 10 minuta, a następnie przystąpić do mycia głowy. Complexe 5 może być stosowany samodzielnie bądź w połączeniu z dobranym indywidualnie rytuałem RENÉ FURTERER

3 mity o kosmetykach naturalnych, w które nie warto wierzyć

Rituals Cosmetics przekracza próg 2 miliardów euro przychodu

4 skuteczne sposoby, dzięki którym spowolnisz starzenie się skóry
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Media

Dorota Szelągowska: Tęsknię za Darkiem „Stolarzem” przed kamerą. Ale mamy ze sobą kontakt i będziemy razem robić jakieś rzeczy youtube’owe
Prezenterka zaznacza, że wraz z ostatnim klapsem na planie zdjęciowym programu, który wcześniej realizowała z Darkiem „Stolarzem”, nie zakończyła się ich znajomość. Nadal utrzymują ze sobą kontakt i planują kolejne wspólne przedsięwzięcia. Dorota Szelągowska uważa, że każdy powinien maksymalnie wykorzystywać swój potencjał, dlatego nie można siedzieć bezczynnie, tylko trzeba podejmować nowe wyzwania, korzystać z dostępnych propozycji i szans. Teraz co prawda obydwoje pracują dla konkurencyjnych stacji, ale nie rywalizują ze sobą, tylko nadal się wspierają.
Prawo
Unia Europejska wzmacnia ochronę najmłodszych. Parlament Europejski chce, by test praw dziecka był nowym standardem w legislacji

Parlament Europejski chciałby tzw. testu praw dziecka dla każdego aktu prawnego wychodzącego z Komisji Europejskiej. – Każda nowa legislacja Unii Europejskiej powinna być sprawdzana pod kątem wpływu na prawa dziecka – zapowiada Ewa Kopacz, wiceprzewodnicząca PE. Jak podkreśla, głos dzieci jest coraz lepiej słyszalny w UE i jej różnych politykach. Same dzieci wskazują na ważne dla siebie kwestie, którymi UE powinna się zajmować. Wśród nich są wyzwania w obszarze cyfrowym i edukacyjnym.
Robotyka i SI
Za 90 proc. wypadków drogowych odpowiada człowiek. Rozwój autonomicznych pojazdów może to ryzyko ograniczyć

Z analiz Polskiego Obserwatorium Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego ITS wynika, że w ok. 90 proc. wypadków drogowych decydującą rolę odgrywa czynnik ludzki. Dzięki inteligentnym pojazdom liczba wypadków może się zmniejszyć o ok. 30 proc. Stopniowe udoskonalanie czujników i algorytmów ma kluczowe znaczenia dla poprawy bezpieczeństwa na drogach. Obecnie samochody osiągają drugi i trzeci poziom autonomii w sześciostopniowej skali SAE.