Komunikaty PR

Rozświetlona, promienna cera w środku zimy? Tak, to możliwe.

2020-01-21  |  01:00
Biuro prasowe
Kontakt
Monika Brzezińska
Com&Media

Bagatela 11, lok. 18
00-585 Warszawa
monika.brzezinska@com-and.media.pl
606 386 683
https://com-and-media.pl/

Początek roku to trudny czas dla naszej skóry, która często zalicza w tym okresie spadek formy. Szara, zmęczona, matowa, pozbawiona blasku… - tak wiele z nas opisuje swoją cerę zimą. Duży wpływ na jej słabą kondycję mają czynniki zewnętrzne i wewnętrzne takie jak: sezon grzewczy wpływający na wysuszenie jej zewnętrznych warstw oraz uboższa w wodę dieta odwadniająca cały organizm. Jak dodać swojej skórze wiosennego blasku w środku zimy? Podpowiadamy!

 

Początek roku to trudny czas dla naszej skóry, ale też idealna okazja na realizację postanowień. Z pewnością nie raz obiecywałyście sobie, że będziecie dbać o odpowiednie nawodnienie organizmu, licząc na to, że w efekt będzie widoczny „na własnej skórze”. To prawda - pielęgnowanie skóry od wewnątrz  poprzez picie odpowiedniej ilości wody sprawia, że skóra jest miękka, elastyczna i pełna blasku. Niestety zimą,, mimo usilnych starań, taka „pielęgnacja” może nie wystarczać. W celu osiągnięcia spektakularnych efektów warto „podkręcić” moc wody dodatkiem odpowiednich aminokwasów oraz poddać się zabiegom dogłębnie nawilżającym skórę.

Gdy domowa pielęgnacja to za mało…

Z pomocą przychodzi Sunekos®, który przyniesie ukojenie nawet najbardziej „zmęczonej” skórze. Sunekos® to zabieg, wykorzystujący technikę mezoterapii, dogłębnie nawilżający, opóźniający proces starzenia oraz redukujący jego pierwsze oznaki. Jest to system regeneracji macierzy pozakomórkowej stosowany w procesie biogenezy skóry. Co to oznacza? Kwas hialuronowy zawarty w produkcie stymuluje fibroblasty do produkcji nowych włókien białkowych, takich jak kolagen i elastyna. Do syntezy niezbędne są właściwe aminokwasy (Glicyna, L-Prolina, L-Lizyna, L-alanina, L-Walina, L-Leucyna), które są głównymi substancjami aktywnymi produktu. Siła Sunekos® tkwi zatem w jego unikalnym, chronionym patentem składzie, który odróżnia go od innych produktów tego typu.

Jak wygląda procedura Sunekos®?

Sunekos® to zabiegi wykonywane w najlepszych gabinetach medycyny estetycznej. Pierwszym krokiem Holistycznej Biostymulacji Sunekos jest wykonanie profesjonalnego peelingu Sunekos Trophic Peeling. Produkt wspomaga dokładne oczyszczanie mieszków włosowych poprzez usunięcie zaskórników, pozbywa się nadmiaru sebum i zrogowaciałego naskórka. Zawiera w składzie kwas glikolowy o wysokim stężeniu (60%). Drugi krok to główna część zabiegu – podanie odpowiednio dobranego preparatu przy pomocy iniekcji.

Do dyspozycji mamy dwie linie produktu – Sunekos® 200 i Sunekos® 1200. Pierwsza z nich dedykowana jest młodszym Pacjentom, u których zmarszczki są jeszcze niewidoczne lub są mało widoczne. Druga polecana jest Pacjentom nieco starszym, zmagającym się z widocznymi zmarszczkami i bruzdami. W niektórych przypadkach łączy się obydwie procedury – wszystko zależy od stanu i potrzeb skóry, zabiegi planowane są indywidualnie podczas konsultacji lekarskiej. Sunekos® to preparaty łączące kwas hialuronowy i aminokwasy a więc najlepszy koktajl odżywiający i nawilżający, jaki można zaserwować skórze szczególnie zimą!

Postanowienie noworoczne - nawadnianie

Co ciekawe – zabieg nie musi, a wręcz nie powinien kończyć się w momencie opuszczenia gabinetu. Z myślą o potrzebach Pacjentów, Sunekos® ma w ofercie również suplement diety – Nutrakos Aminoshots. To saszetki do picia bezpośrednio lub rozpuszczania w wodzie, odżywiające cały organizm, w tym skórę, włosy i paznokcie. Nutrakos Aminoshots stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny, regeneruje tkankę łączną, poprawia elastyczność i kondycję skóry. Rutynę codziennego picia wody wzbogaconej właściwie wyselekcjonowanymi aminokwasami warto dołączyć do swoich noworocznych postanowień – nie tylko skóra, ale cały organizm z pewnością będą nam wdzięczne!

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Com&Media
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Uroda 3 mity o kosmetykach naturalnych, w które nie warto wierzyć Biuro prasowe
2025-06-09 | 08:40

3 mity o kosmetykach naturalnych, w które nie warto wierzyć

Kosmetyki naturalne cieszą się rosnącą popularnością, ale wokół nich narosło wiele mitów, które mogą wprowadzać w błąd. Oto trzy powszechne przekonania,
Uroda Rituals Cosmetics przekracza próg 2 miliardów euro przychodu
2025-01-30 | 15:30

Rituals Cosmetics przekracza próg 2 miliardów euro przychodu

W 2024 roku marka Rituals osiągnęła przychody w wysokości 2,1 miliarda euro, notując organiczny wzrost o 21% we wszystkich kanałach sprzedaży i krajach. Fundamentami
Uroda 4 skuteczne sposoby, dzięki którym spowolnisz starzenie się skóry
2025-01-28 | 12:00

4 skuteczne sposoby, dzięki którym spowolnisz starzenie się skóry

Z wiekiem kondycja skóry słabnie, a jej pielęgnacja niesie ze sobą nieco więcej wyzwań. Chociaż starzenie się jest procesem naturalnym i niemożliwym do zatrzymania, istnieją

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Psychologia

Bartłomiej Nowosielski: Kluczowe w leczeniu otyłości jest odpowiednie nastawienie psychiczne. Otoczenie nie zawsze jest wyrozumiałe i empatyczne

Aktor przyznaje, że osoby otyłe z powodu swojego wyglądu często przez otoczenie są odrzucane, marginalizowane i hejtowane. Brak akceptacji i zrozumienia wynika między innymi z tego, że nie brakuje tych, którzy myślą stereotypami i ich zdaniem dodatkowe kilogramy są wynikiem złego odżywiania i lenistwa. Bartłomiej Nowosielski tłumaczy, że otyłość jest chorobą przewlekłą, która wymaga leczenia. By terapia była skuteczna, potrzeba silnej woli i wielu wyrzeczeń. Dla niego w chwilach zwątpienia niezwykle ważne jest również wsparcie ze strony bliskich.

Problemy społeczne

Hejt w sieci dotyka coraz więcej dzieci w wieku szkolnym. Rzadko mówią o tym dorosłym

Coraz większa grupa dzieci zaczyna korzystać z internetu już w wieku siedmiu–ośmiu​ lat – wynika z raportu NASK „Nastolatki 3.0”. Wtedy też stykają się po raz pierwszy z hejtem, którego jest coraz więcej w mediach społecznościowych. Według raportu NASK ponad 2/3 młodych internautów uważa, że mowa nienawiści jest największym problemem w sieci. Co więcej, dzieci rzadko mówią o takich incydentach dorosłym, dlatego tym istotniejsze są narzędzia technologiczne służące ochronie najmłodszych.

Prawo

Kobietobójstwo jest typem przestępstwa niedookreślonym przez polskie prawo. Świadomość na ten temat jest wciąż zbyt mała

Brakuje usystematyzowanych danych na temat skali problemu, jakim jest kobietobójstwo – wskazuje organizacja Femicide in Poland. U źródeł problemu leży brak uspójnienia baz danych prowadzonych przez poszczególne organy państwowe. Organizacja pracuje nad narzędziami, które pozwolą je zgromadzić w jednym miejscu i udostępnić w formie interaktywnej mapy. Jej przedstawicielka wskazuje również na inne fundamentalne obszary do poprawy. To w szczególności egzekwowanie istniejącego prawa i intensyfikacja działań na rzecz edukacji.

Nasza strona używa cookies między innymi w celu gromadzenia statystyk oraz prawidłowego funkcjonowania serwisu. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przegladarki oznacza, że ciasteczka będa zapisywane na Twoim urządzeniu. Pamietaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Kliknij tutaj aby zamknąć