Komunikaty PR

Sposób na piękne włosy. Poznaj metodę OMO z aplikacją OnlyBio!

2022-07-20  |  01:00
Biuro prasowe

Metoda OMO to rytuał, który wprowadza pielęgnację włosów na wyższy poziom i przynosi spektakularne efekty. Pod tym skrótem kryją się słowa: odżywka-mycie-odżywka, co oznacza, że ta metoda opiera się o minimum trzy produkty, w którym kluczową rolę, obok szamponu, odgrywają aż dwie odżywki. OMO to także sekret pięknego wyglądu i doskonałej kondycji włosów prawdziwych włosomaniaczek. Warto wziąć z nich przykład i wprowadzić tę metodę do swojej rutyny pielęgnacyjnej! Jak zacząć przygodę z OMO? Jaki powinien być pierwszy krok i kolejne etapy w planie pielęgnacyjnym? Jak dobrać produkty? Odpowiedzi na te i inne nurtujące Cię pytania w zakresie świadomej pielęgnacji włosów znajdziesz w nowej, innowacyjnej aplikacji mobilnej OnlyBio Stories!

Kluczem do właściwej pielęgnacji włosów jest pełna odpowiedź na ich wszystkie potrzeby. Metoda OMO jest tutaj niezawodna! To rytuał mycia włosów, który zapewni ich optymalne odżywienie, nawilżenie i gładkość, a zarazem nie uszkodzi włosów. Jak to wygląda w praktyce? W pierwszym etapie OMO - w zależności od kondycji włosów - nakładamy na włosy poniżej uszu odżywkę proteinową bądź humektantową. Następnie, kiedy odżywka w dalszym ciągu jest na włosach, delikatnie, bez zbędnego tarcia należy umyć skórę głowy. Po spłukaniu czas na nałożenie drugiej odżywki na włosy. Kluczowe jest jednak to, żeby nie nakładać tej samej odżywki przed i po myciu. Co jeszcze warto wiedzieć?

Równowaga PEH dla pięknych włosów

Niezwykle istotna dla pięknych włosów jest także równowaga składnikowa. Dla zdrowego wzrostu włosy potrzebują kompletu składników odżywczych: protein, emolinetów i humektantów (PEH), których balans wygładzi włos, domknie łuskę czy wydobędzie skręt. Pielęgnacja oparta na równowadze PEH pozostawia włosy w idealnej kondycji - efekt to błyszczące, sypkie, miękkie i elastyczne, wyglądają zdrowo, nie kruszą się i nie łamią.

OnlyBio Stories, czyli OMO bez tajemnic

Pielęgnacja włosów metodą OMO sprawia, że włosy dają z siebie wszystko, co najlepsze, a z czasem robią się mniej wymagające. Warto więc wprowadzić ją do swojej rutyny pielęgnacyjnej. Metoda OMO nie jest trudna w zastosowaniu, ale jest kilka kwestii, na które warto zwrócić uwagę. Aby dawała jak najlepsze efekty, warto sięgnąć po wsparcie, oparte na indywidualnym podejściu! Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę ze świadomą pielęgnacją włosów i chcesz wiedzieć więcej o metodzie OMO i nie tylko, skorzystaj z eksperckiej pomocy. Znajdziesz ją w pierwszej na polskim rynku beauty bezpłatnej aplikacji mobilnej, która umożliwia zbudowanie swojego spersonalizowanego programu pielęgnacji włosów - OnlyBio Stories. Tutaj nie tylko poznasz podstawy OMO, dowiesz się, jak poprawnie myć włosy tą metodą, czy jaką wybrać do niej odżywkę, ale i wiele więcej. To aplikacja, która umożliwia również stworzenie indywidualnego planu pielęgnacji włosów na każdy dzień. Taki plan, opracowany z najwyższą starannością, w którym żaden produkt nie pojawia się przypadkowo, pomoże właściwie zadbać o skórę głowy, włosy i osiągnąć cele pielęgnacyjne.

Aplikacja do pobrania dostępna jest w Google Play oraz App Store.

https://play.google.com/store/apps/details?id=life.onlybio.stories

https://apps.apple.com/us/app/onlybio-stories/id1625287081?platform=iphone

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Uroda Maść Rokitnikowa Biuro prasowe
2024-12-31 | 11:10

Maść Rokitnikowa

Działanie MAŚCI ROKITNIKOWEJ związane jest z naturalnymi właściwościami ekstraktu z rokitnika, nagietka lekarskiego, alantoiny, panthenolu (prowitaminy B5) oraz leczniczej wody mineralnej:
Uroda Efekt wow przed „wielkim wyjściem”
2024-12-30 | 10:10

Efekt wow przed „wielkim wyjściem”

Grudzień i styczeń to czas, kiedy szczególnie zależy nam na tym, by błyszczeć. Święta, noc sylwestrowa i upragnione, karnawałowe szaleństwa, które czekają nas już za
Uroda Moc witaminy C dla pięknej skóry zimą
2024-12-30 | 08:00

Moc witaminy C dla pięknej skóry zimą

Jednym z kluczowych zimowych problemów skóry jest utrata blasku, świeżości i witalności. To właśnie teraz najwyraźniej dostrzegamy zmęczenie i szarość cery. Kosmetolodzy

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Film

Joanna Kurowska: Żaden polski aktor nie dostał miliona dolarów za film. Gramy równie dobrze jak amerykańscy, a jesteśmy niedoceniani i hejtowani

Artystka nie ma żadnych wątpliwości – polska branża filmowa wymaga natychmiastowego uzdrowienia. Konieczne jest wprowadzenie gruntownych zmian po to, aby zapewnić aktorom lepsze warunki pracy, odpowiednie wynagrodzenie i wsparcie w sytuacjach kryzysowych. Joanna Kurowska zauważa, że honoraria w polskim kinie są rażąco niskie i chociażby w stosunku do zarobków amerykańskich gwiazd dysproporcja jest ogromna. Dla przykładu żaden polski aktor nie otrzymał jeszcze miliona dolarów za rolę, podczas gdy w USA takie kwoty są standardem.

Ochrona środowiska

Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić

Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).

Problemy społeczne

W Polsce rośnie liczba wykrywanych chorób przenoszonych drogą płciową. Coraz większa świadomość i możliwość testowania

Światowa Organizacja Zdrowia podaje, że na świecie codziennie odnotowuje się ponad milion nowych zakażeń chorób uleczalnych przenoszonych drogą płciową (STI). W rzeczywistości może ich być nawet wielokrotnie więcej. W Polsce tylko w 2023 roku wykryto ponad 5 tys. przypadków kiły, chlamydii i rzeżączki. Ze względu na tę samą drogę transmisji zakażenia choroby te często ze sobą współwystępują, a zakażenie jedną z nich zwiększa znacząco ryzyko zakażenia HIV.