Komunikaty PR

Świadome opalanie. To będzie modne tego lata!

2023-05-30  |  01:00
Biuro prasowe

Moda na opaloną skórę trwa cały czas, jednak warto podkreślić, że z roku na rok wzrasta świadomość zasad bezpiecznego opalania się. Coraz więcej zwracamy uwagę na to jak powinno się opalać, aby nie narażać skóry na szkodliwe działanie promieni słonecznych. Zastanawiamy się jakich kosmetyków używać, aby wzmocnić ochronę i zapewnić jej bezpieczeństwo. A jeśli czasami przechodzi Ci przez głowę myśl, że może lepsze będą wakacje bez opalania, odrzuć ją szybko! Z niczego nie musisz rezygnować. Mamy na to zdrowe rozwiązanie.

 

Piękna, naturalna opalenizna – bez nadmiernej ekspozycji na słońce

Marka Mohani stworzyła naturalny Balsam marchewkowy (40,90zł), który przyspiesza opalanie dzięki unikalnej formule opartej na składnikach pochodzenia roślinnego. Ten wyjątkowy balsam to idealne rozwiązanie dla osób, które pragną uzyskać piękną, złocistą opaleniznę bez nadmiernej ekspozycji na słońce.

Balsam Marchewkowy z kolekcji Dziki Ogród zawiera wyciąg z nasion marchwi, który wzbogaciliśmy dodatkową porcją beta-karotenu z jej korzenia. To cenna dawka karotenoidów, które nasz organizm przekształca w witaminę A – skuteczny antyoksydant, nie bez powodu zwany „witaminą młodości”. Witamina A neutralizuje powstawanie wolnych rodników, spowalniając procesy starzenia się skóry. 

Beta-karoten naturalnie wspomaga proces opalania, nadając skórze piękny, promienny koloryt. Ma również właściwości regulujące wydzielanie sebum, dzięki czemu balsam sprawdzi się dobrze w pielęgnacji skóry zmagającej się z trądzikiem oraz przetłuszczającej się.

Masło shea zadba o kondycję skóry i utrzymanie właściwego poziomu nawilżenia, dzięki czemu wspaniale sprawdzi się w pielęgnacji skóry suchej, odwodnionej i dojrzałej. Dodatkowo ukoi i zregeneruje skórę po opalaniu. Sprawdzi się do każdego rodzaju skóry, także na co dzień.

Jak stosować balsam marchewkowy?

Nanieś na osuszoną skórę ciała i twarzy i delikatnie rozprowadź. Poczuj, jak Twoja skóra staje się nawilżona i aksamitna.

Produkty są dostępne w sklepie online: https://mohani.pl/  

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Uroda Maść Rokitnikowa Biuro prasowe
2024-12-31 | 11:10

Maść Rokitnikowa

Działanie MAŚCI ROKITNIKOWEJ związane jest z naturalnymi właściwościami ekstraktu z rokitnika, nagietka lekarskiego, alantoiny, panthenolu (prowitaminy B5) oraz leczniczej wody mineralnej:
Uroda Efekt wow przed „wielkim wyjściem”
2024-12-30 | 10:10

Efekt wow przed „wielkim wyjściem”

Grudzień i styczeń to czas, kiedy szczególnie zależy nam na tym, by błyszczeć. Święta, noc sylwestrowa i upragnione, karnawałowe szaleństwa, które czekają nas już za
Uroda Moc witaminy C dla pięknej skóry zimą
2024-12-30 | 08:00

Moc witaminy C dla pięknej skóry zimą

Jednym z kluczowych zimowych problemów skóry jest utrata blasku, świeżości i witalności. To właśnie teraz najwyraźniej dostrzegamy zmęczenie i szarość cery. Kosmetolodzy

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Film

Joanna Kurowska: Żaden polski aktor nie dostał miliona dolarów za film. Gramy równie dobrze jak amerykańscy, a jesteśmy niedoceniani i hejtowani

Artystka nie ma żadnych wątpliwości – polska branża filmowa wymaga natychmiastowego uzdrowienia. Konieczne jest wprowadzenie gruntownych zmian po to, aby zapewnić aktorom lepsze warunki pracy, odpowiednie wynagrodzenie i wsparcie w sytuacjach kryzysowych. Joanna Kurowska zauważa, że honoraria w polskim kinie są rażąco niskie i chociażby w stosunku do zarobków amerykańskich gwiazd dysproporcja jest ogromna. Dla przykładu żaden polski aktor nie otrzymał jeszcze miliona dolarów za rolę, podczas gdy w USA takie kwoty są standardem.

Ochrona środowiska

Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić

Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).

Problemy społeczne

W Polsce rośnie liczba wykrywanych chorób przenoszonych drogą płciową. Coraz większa świadomość i możliwość testowania

Światowa Organizacja Zdrowia podaje, że na świecie codziennie odnotowuje się ponad milion nowych zakażeń chorób uleczalnych przenoszonych drogą płciową (STI). W rzeczywistości może ich być nawet wielokrotnie więcej. W Polsce tylko w 2023 roku wykryto ponad 5 tys. przypadków kiły, chlamydii i rzeżączki. Ze względu na tę samą drogę transmisji zakażenia choroby te często ze sobą współwystępują, a zakażenie jedną z nich zwiększa znacząco ryzyko zakażenia HIV.