Komunikaty PR

Świadome opalanie. To będzie modne tego lata!

2023-05-30  |  01:00
Biuro prasowe

Moda na opaloną skórę trwa cały czas, jednak warto podkreślić, że z roku na rok wzrasta świadomość zasad bezpiecznego opalania się. Coraz więcej zwracamy uwagę na to jak powinno się opalać, aby nie narażać skóry na szkodliwe działanie promieni słonecznych. Zastanawiamy się jakich kosmetyków używać, aby wzmocnić ochronę i zapewnić jej bezpieczeństwo. A jeśli czasami przechodzi Ci przez głowę myśl, że może lepsze będą wakacje bez opalania, odrzuć ją szybko! Z niczego nie musisz rezygnować. Mamy na to zdrowe rozwiązanie.

 

Piękna, naturalna opalenizna – bez nadmiernej ekspozycji na słońce

Marka Mohani stworzyła naturalny Balsam marchewkowy (40,90zł), który przyspiesza opalanie dzięki unikalnej formule opartej na składnikach pochodzenia roślinnego. Ten wyjątkowy balsam to idealne rozwiązanie dla osób, które pragną uzyskać piękną, złocistą opaleniznę bez nadmiernej ekspozycji na słońce.

Balsam Marchewkowy z kolekcji Dziki Ogród zawiera wyciąg z nasion marchwi, który wzbogaciliśmy dodatkową porcją beta-karotenu z jej korzenia. To cenna dawka karotenoidów, które nasz organizm przekształca w witaminę A – skuteczny antyoksydant, nie bez powodu zwany „witaminą młodości”. Witamina A neutralizuje powstawanie wolnych rodników, spowalniając procesy starzenia się skóry. 

Beta-karoten naturalnie wspomaga proces opalania, nadając skórze piękny, promienny koloryt. Ma również właściwości regulujące wydzielanie sebum, dzięki czemu balsam sprawdzi się dobrze w pielęgnacji skóry zmagającej się z trądzikiem oraz przetłuszczającej się.

Masło shea zadba o kondycję skóry i utrzymanie właściwego poziomu nawilżenia, dzięki czemu wspaniale sprawdzi się w pielęgnacji skóry suchej, odwodnionej i dojrzałej. Dodatkowo ukoi i zregeneruje skórę po opalaniu. Sprawdzi się do każdego rodzaju skóry, także na co dzień.

Jak stosować balsam marchewkowy?

Nanieś na osuszoną skórę ciała i twarzy i delikatnie rozprowadź. Poczuj, jak Twoja skóra staje się nawilżona i aksamitna.

Produkty są dostępne w sklepie online: https://mohani.pl/  

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Uroda Frezarka do paznokci – inwestycja, która się opłaca? Biuro prasowe
2024-07-02 | 11:00

Frezarka do paznokci – inwestycja, która się opłaca?

Frezarka do paznokci to nieodzowne urządzenie dla każdego, kto pragnie profesjonalnie dbać o swoje paznokcie, zarówno w salonie, jak i w domu. Jeśli jesteś
Uroda Kąpielowe SPA w centrum gorącego lata
2024-06-27 | 11:00

Kąpielowe SPA w centrum gorącego lata

O czym marzysz podczas gorącego lata? Oczywiście – o orzeźwieniu i chwilach relaksu. Beauty-eksperci wskazują, że duet idealny w upalne dni to relaksująca, chłodna kąpiel i
Uroda Wygrana z potem? Innowacje w służbie świeżości
2024-06-27 | 01:00

Wygrana z potem? Innowacje w służbie świeżości

W 2023 r. Polacy przeznaczyli średnio ponad 409 zł na kosmetyki do higieny osobistej – w tym antyperspiranty. Rynek produktów deo prężnie się rozwija: w ciągu najbliższych 3

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Teatr

Ochrona środowiska

Rośnie liczba producentów ekologicznych zarówno w Polsce, jak i innych krajach Unii. Wciąż jednak jest to ułamek produkcji rolnej

Rolnictwo i hodowla zwierząt to jedna z głównych przyczyn wycinki lasów na świecie, utraty bioróżnorodności i największy emitent metanu. Sektor ten pochłania ogromne zasoby wody i odpowiada w dużym stopniu za zanieczyszczenie gleby. Ekspansja rolnictwa przyczynia się więc do zmian klimatu, a jednocześnie sektor boleśnie odczuwa ich skutki, co odbija się na produkcji rolnej. Zdaniem naukowców transformacja ekologiczna rolnictwa jest dziś koniecznością w walce z postępującymi niekorzystnymi zmianami klimatycznymi.

Ochrona środowiska

Radykalne formy protestów klimatycznych mogą mieć wpływ na spadek poparcia społecznego dla działań na rzecz klimatu. Najmniej akceptowalne blokady dróg czy niszczenie obrazów

Aktywiści klimatyczni coraz częściej wykorzystują pokojowe nieposłuszeństwo obywatelskie, aby podnieść ekologiczną świadomość społeczeństwa. Badania przeprowadzone przez naukowców z Uniwersytetu George’a Masona wykazały, że niektóre z ich działań, jak np. marsze i protesty okupacyjne, są postrzegane jako bardziej akceptowalne niż na przykład blokady dróg czy niszczenie obrazów. To sugeruje, że forma protestu może więc wpłynąć na to, jak bardzo ludzie popierają postulaty głoszone przez protestujących, ale wymaga to dalszych badań.