Ujędrnienie i napięcie skóry dla wymagających – NOWOŚĆ w terapiach łączonych
To, czego pacjenci klinik medycyny estetycznej najczęściej poszukują to nieinwazyjne zabiegi, które dają szybkie i widoczne rezultaty! Bez konieczności korzystania z chirurgii plastycznej i przechodzenia długiej rekonwalescencji. Takie małoinwazyjne ujędrnienie, lifting i redukcja tkanki tłuszczowej podczas jednego zabiegu jest możliwe, dzięki zabiegowi Endolift. A jeśli połączymy go z terapią Linerase - osiągniemy spektakularne rezultaty. To skojarzenie zabiegów działa ze zdwojoną mocą! Zobacz dlaczego?
Nieinwazyjnie i skutecznie!
Upływający czas sprawa, że skóra traci swoją teksturę i napięcie. Staje się bardziej wiotka. Dla wielu osób jest to poważny problem estetyczny, ale nie zawsze mają odwagę skorzystać z zabiegu w gabinecie. Boją się uciążliwej rekonwalescencji. Istnieją jednak zabiegi, które dają doskonałe efekty – nie musisz korzyść z bolesnej i inwazyjnej chirurgii plastycznej.
Efekty już po jednym zabiegu, od razu po wyjściu z gabinetu? Tak to możliwe! Tak działa jeden z popularniejszych zabiegów liftingujących i ujędrniających – Endolift! I nic dziwnego, że zyskał taką popularność, jego efekty są znakomite! Jak działa?
Jak działa Endolift?
Endolift to nowoczesna terapia laserowa falą o długości 1470 nm. Jest to długość fali mająca największe powinowactwo do wody i do tłuszczu. Idealnie sprawdza się w likwidacji wiotkości skóry, poprawie owalu twarzy, wymodelowaniu konturu żuchwy, likwidacji tzw. chomików lub drugiego podbródka. Ale z drugiej strony pomoże zlikwidować niechcianą tkankę tłuszczową np. z okolic nad kolanami czy na udach, jest to więc doskonały zabieg modelujący. Laser niszczy tkankę tłuszczową oraz jednocześnie stymuluje wytwarzanie kolagenu. W konsekwencji skóra na obszarze zabiegowym staje się bardziej napięta i jędrna. Zabieg jest także mocno polecany szczupłym osobom, które zauważają upływ czasu i nie czują się z nim komfortowo. Co więcej, jako jeden z nielicznych sprawdza się w jednym z najtrudniejszych obszarów twarzy, czyli okolicy oka.
Zdwojone efekty dla wymagających
Jeśli zależy Ci na dodatkowym pogłębieniu efektów zabiegowych połącz zabieg Endolift z terapią atelokolagenem Linerase, wyjątkowym preparatem, tworzącym optymalne warunki do odbudowy skóry właściwej i zawartych w niej włókien kolagenowych, co jeszcze bardziej zmobilizuje skórę do regeneracji. Linerase to laureat „Pereł Dermatologii Estetycznej” przeznaczony nawet do najdelikatniejszych okolic twarzy i całego ciała. Jak działa? Biostymulacja kolagenem Linerase, odbywa się w formie zbliżonej do mezoterapii i idealnie wpasowuje się w protokół regeneracji włókien kolagenowych, skutecznie stymulując ich produkcję, powodując napięcie, poprawę gęstości, sprężystości i ogólnej kondycji skóry. Zabieg działa ujędrniająco oraz przyczynia się do odbudowy skóry, dlatego stanowi tak doskonałe uzupełnienie zabiegu Endolift, przyspieszając oraz wzmacniając jego rezultaty. Procedura ta jest nowością wśród terapii łączonych i można z niej skorzystać w wybranych gabinetach medycyny estetycznej.
Maść Rokitnikowa
Efekt wow przed „wielkim wyjściem”
Moc witaminy C dla pięknej skóry zimą
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Film
Joanna Kurowska: Żaden polski aktor nie dostał miliona dolarów za film. Gramy równie dobrze jak amerykańscy, a jesteśmy niedoceniani i hejtowani
Artystka nie ma żadnych wątpliwości – polska branża filmowa wymaga natychmiastowego uzdrowienia. Konieczne jest wprowadzenie gruntownych zmian po to, aby zapewnić aktorom lepsze warunki pracy, odpowiednie wynagrodzenie i wsparcie w sytuacjach kryzysowych. Joanna Kurowska zauważa, że honoraria w polskim kinie są rażąco niskie i chociażby w stosunku do zarobków amerykańskich gwiazd dysproporcja jest ogromna. Dla przykładu żaden polski aktor nie otrzymał jeszcze miliona dolarów za rolę, podczas gdy w USA takie kwoty są standardem.
Ochrona środowiska
Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić
Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).
Problemy społeczne
W Polsce rośnie liczba wykrywanych chorób przenoszonych drogą płciową. Coraz większa świadomość i możliwość testowania
Światowa Organizacja Zdrowia podaje, że na świecie codziennie odnotowuje się ponad milion nowych zakażeń chorób uleczalnych przenoszonych drogą płciową (STI). W rzeczywistości może ich być nawet wielokrotnie więcej. W Polsce tylko w 2023 roku wykryto ponad 5 tys. przypadków kiły, chlamydii i rzeżączki. Ze względu na tę samą drogę transmisji zakażenia choroby te często ze sobą współwystępują, a zakażenie jedną z nich zwiększa znacząco ryzyko zakażenia HIV.