W Atrium Biała #maszokazje na zniżkę każdego dnia!
Atrium Biała stawia na wygodę klientów i oferuje stały dostęp do informacji ułatwiających im zapolowanie na promocję. #maszokazje to program, dzięki któremu kupujący zyskują bieżący wgląd do oferty handlowej, dostosowanej do ich potrzeb. Z programu kuponowego białostoczanie mogą korzystać już od 4 kwietnia.
Atrium Biała to nowoczesne centrum handlowo-usługowe, położone w bliskiej odległości od ścisłego centrum miasta i skupiające 100 sklepów oraz usług pod jednym dachem. Dużym ułatwieniem dla klientów w dotarciu do oferty ulubionych marek, jest klub kuponowy #maszokazje – proponujący im wiele okazji w jednym miejscu i każdego dnia. Korzyściami oferowanymi przez niego kupujący mogą cieszyć się od początku kwietnia.
Dzięki #maszokazje użytkownicy zyskują dostęp do unikalnych ofert i okazji zakupowych, dostępnych wyłącznie w sklepach Atrium Biała. Jego członkowie na bieżąco otrzymują informacje o rabatach oraz akcjach specjalnych, a także możliwość skorzystania z promocji i zniżek sezonowych wraz z okresem ich obowiązywania. Jako pierwsi otrzymują powiadomienie o wydarzeniach czy nawet zmienionych godzinach funkcjonowania galerii.
Do programu może dołączyć każda osoba w dowolnej chwili. Aby przystąpić do niego wystarczy wejść na stronę https://atrium-biala.pl/maszokazje/, wypełnić formularz i utworzyć hasło umożliwiające dostęp do stałej oferty. Dla osób zapisujących się do projektu przygotowano ofertę specjalną w postaci szeregu zniżek i ofert specjalnych.
- #maszokazje to wygodne rozwiązanie dla osób planujących zakupy w Atrium Biała, skoncentrowane na ich potrzebach zakupowych i oczekiwaniach. Dlatego zachęcamy do przyłączenia się do klubu. Dzięki niemu klienci mogą korzystać z unikatowych ofert specjalnych, obowiązujących w sklepach galerii, a także być na bieżąco z interesującymi nowinkami. #maszokazje zapewnia im stały dostęp do najnowszych promocji oraz akcji kuponowych organizowanych przez najemców- mówi Justyna Doroszkiewicz, dyrektor Atrium Biała.
Więcej informacji na temat programu #maszokazje oraz jego regulamin znajduje się na stronie https://atrium-biala.pl/maszokazje/.

MediaMarkt i bp łączą siły: Za zakupy w MediaMarkt dostajesz bon na paliwo lub kawę

Burgerowy fenomen nie zwalnia – ponad 30% wzrostu zamówień burgerów w aplikacji Glovo

Aloha w dostawie! Lilo i Stich wracają – a z nimi na fali poké bowle
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Media

Maciej Pertkiewicz: Darek „Stolarz” szukał swojej drogi zawodowej i znalazł ją w Polsacie. Jest on dla programu bardzo cenną postacią
Architekt zaznacza, że praca przy realizacji programu „Nasz nowy dom” to dla niego nie tylko ciekawe doświadczenie zawodowe, ale także możliwość spotkania na swojej drodze różnych fachowców. Jedną z takich niezwykle zdolnych i kreatywnych osób jest niewątpliwie Darek „Stolarz”, który niedawno dołączył do popularnego formatu Polsatu. Maciej Pertkiewicz już dostrzega plusy tej współpracy i wierzy, że przed nimi jeszcze wiele nietuzinkowych projektów.
Handel
Polski e-commerce rośnie w siłę. Konsumentów przyciągają przede wszystkim promocje

Rynek e-commerce w Polsce jest już wart ok. 152 mld zł. Rośnie zarówno częstotliwość zakupów, jak i średnia wartość koszyka – wynika z raportu Strategy&. Polacy doceniają wygodę zakupów przez internet, szybką dostawę i łatwy zwrot. Coraz częściej zwracają też uwagę na cenę i chętnie korzystają z promocji. To właśnie ten trend wykorzystuje Amazon.pl, organizując co roku festiwal z okazji Prime Day. W tym roku zaplanowano go po raz pierwszy aż na cztery dni: 8–11 lipca, a nie dwa jak w poprzednich latach.
Problemy społeczne
Do 2029 roku rynek pracy skurczy się o milion pracowników. Przedsiębiorcy wskazują, jak zaktywizować cztery wykluczone dotąd zawodowo grupy [DEPESZA]

W latach 2020–2029 zmiana struktury społecznej doprowadzi do skurczenia się rynku pracy aż o milion pracowników. Trend ten wymusi na pracodawcach konieczność podejmowania konkretnych działań zmierzających do aktywizacji pomijanych dotąd grup społecznych. – Inkluzywność to nie tylko kwestia etyczna, to strategiczna odpowiedź na kryzys demograficzny i niedobór siły roboczej – wskazuje Związek Przedsiębiorców i Pracodawców.