Zapach tak wyjątkowy jak Ty

Perfumy Eve Privé zostały zaprojektowane tak, by harmonijnie łączyć się ze skórą, podkreślając Twoją osobistą aurę kobiecości i indywidualności. Twórczyni zapachu – Nathalie Lorson – wykorzystała w nich technologię cząsteczki białego piżma (SORBETTOLIDE®), która wchodzi w reakcję ze skórą, tworząc Twój unikalny i niepowtarzalny zapach.
Zaczynając pracę nad nowym zapachem, zawsze szukam inspiracji w ludziach i miejscach. Tworząc Eve Privé, oparłam się na nowej wizji intymności, siły i wyrażania siebie. Chciałam stworzyć zapach, który sprawi, że kobieta poczuje się komfortowo sama ze sobą. Uwielbiam sposób, w jaki te perfumy podkreślają indywidualność każdej kobiety – mówi twórczyni zapachu Nathalie Lorson, Firmenich Master Perfumer.
Kompozycję perfum otwierają świeże i soczyste nuty jabłka i malin. W nutach serca znajdziemy subtelny, a zarazem wyczuwalny aromat płatków jaśminu, przeplecionych ekskluzywnym akordem białego piżma, który stapia się ze skórą. Dopełnieniem kompozycji są nuty słodkiej wanilii i drzewa cedrowego, które wzmacniają długotrwały efekt perfum. Możesz być pewna, że te perfumy będą Cię otulać przez cały dzień.

3 mity o kosmetykach naturalnych, w które nie warto wierzyć

Rituals Cosmetics przekracza próg 2 miliardów euro przychodu

4 skuteczne sposoby, dzięki którym spowolnisz starzenie się skóry
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Motoryzacja

Qczaj: Na drogach szybkiego ruchu lubię mocniej wcisnąć pedał gazu. Niebawem planuję też zrobić prawo jazdy na motocykl
Trener podkreśla, że decyzja o zrobieniu prawa jazdy była jedną z najlepszych w jego życiu. Teraz, kiedy odpowiedni dokument ma już w kieszeni, z ogromną przyjemnością wsiada za kierownicę i mknie przed siebie. Najbardziej lubi drogi szybkiego ruchu, bo tam może mocniej wcisnąć pedał gazu. W innych okolicznościach jednak jeździ z dużą rozwagą, dostosowując prędkość do warunków panujących na jezdni. Qczaj zdradza też, że kolejnym krokiem będzie kurs na prawo jazdy na motocykl.
Edukacja
Uczelnie zaczynają wspólnie walczyć ze zjawiskiem mobbingu i dyskryminacji. Ruszają badania nad skalą problemu

Szkoły wyższe chcą aktywniej walczyć ze zjawiskiem mobbingu i dyskryminacji zarówno wobec pracowników, jak i studentów. W ramach projektu Bezpieczna Uczelnia będą się wymieniać dobrymi praktykami w zakresie polityki antymobbingowej. Zostaną przeprowadzone także badania na temat obecnej sytuacji w środowisku akademickim. Dotychczasowe badania prowadzone przez Fundację Science Watch Polska wskazują, że mobbing to dość powszechne zjawisko na uczelniach, które przybiera charakterystyczne dla środowiska formy.
Edukacja
Polki coraz bardziej świadomie podchodzą do profilaktyki nowotworów piersi. Wciąż jednak blisko połowa się nie bada

Profilaktyka raka piersi przestaje być dla Polek źródłem lęku i tematem tabu. Coraz częściej motywacją do wykonania badań jest odpowiedzialność za siebie i bliskich – wynika z najnowszego badania Maison & Partners dla Henkel Polska. 36 proc. kobiet jako motywację wskazało rekomendacje lekarskie, a 30 proc. – potrzebę dbania o swój organizm. Mimo że około 40 proc. kobiet w wieku 20–60 lat bada się regularnie, wykonując badania palpacyjne czy USG, podobny odsetek nie bada się wcale, a co piąta deklaruje, że w ogóle nie interesuje się tym tematem.