Komunikaty PR

KolagenCito – u osób aktywnych na stawy, kręgosłup i...

2022-08-05  |  16:00

Na urazy stawów związane ze zbyt niskim poziomem kolagenu narażone są zwłaszcza osoby aktywnie uprawiające sport. Regularne korzystanie z siłowni, zajęć fitness czy bieganie to ogromny wysiłek nie tylko dla mięśni, ale również stawów. Mimo że sport to zdrowie, to bez odpowiedniej suplementacji kolagenu, stawy sportowców dużo szybciej ulegają degradacji, a niestety często jest tak, że zapominamy o tym, jak niezwykle ważną rolę odgrywają w naszym organizmie.

 

Każda osoba aktywna fizycznie, pragnąc zachować nie tylko zdrowie, ale również pełną sprawność musi zadbać o to, by stawy były przygotowane na te większe niż normalne obciążenia. Co ważne z roku na rok to wsparcie powinno być coraz większe, ponieważ poziom kolagenu w naszych organizmach po 26 roku życia w naturalny sposób spada wraz z wiekiem.

 

To wszystko nie oznacza jednak, że trzeba zrezygnować z aktywności fizycznej – wręcz przeciwnie – odpowiedni jej poziom jest bowiem gwarancją zachowania zdrowia i sił witalnych. W sytuacjach wzmożonego zapotrzebowania na kolagen z pomocą przychodzi jednak firma Reutter, która od ponad 100 lat specjalizuje się w produktach, które w naturalny sposób wspierają zdrowie i właśnie taki jest KolagenCito! Doświadczeni eksperci firmy Reutter dbają w szczegółach o najlepszy proces produkcyjny swoich produktów-to niemiecka jakość! Jest to wysokogatunkowy kolagen zamknięty w wygodnych do ssania miękkich pastylkach. KolagenCito w każdej pastylce zawiera aż 400 mg cennego kolagenu i ma także odpowiednio dobraną dawkę witaminy C, która wspiera proces odbudowy włókien kolagenowych. KolagenCito jest dobroczynny nawet dla zawodowych sportowców, których stawy każdego dnia muszą sobie radzić z ogromnymi obciążeniami.

 

Chcesz w pełni korzystać z aktywnego trybu życia – zadbaj o swoje stawy, szyję, kręgosłup z KolagenCito firmy Reutter. Do ładnej, wysportowanej figury staraj się mieć także aksamitną cerę, piękne włosy.

Dobroczynny KolagenCito znajdziesz w dobrej cenie w aptekach i sklepach medyczno-zielarskich. KolagenCito jest chroniony prawem patentowym na świecie.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Zdrowie Filary pielęgnacji skóry atopowej Biuro prasowe
2024-12-30 | 09:00

Filary pielęgnacji skóry atopowej

Atopowe Zapalenie Skóry jest przewlekłą chorobą cywilizacyjną. Do jej objawów należą przesuszenie skóry, zaczerwienienie, podrażnienie i dotkliwy świąd, które
Zdrowie Zimowe kontuzje – jak ich uniknąć? Porady ortopedy
2024-12-27 | 10:00

Zimowe kontuzje – jak ich uniknąć? Porady ortopedy

Zima to nie tylko czas śnieżnych przygód i zimowych sportów, ale niestety także okres zwiększonego ryzyka kontuzji. Śliskie nawierzchnie, nieodpowiednie przygotowanie
Zdrowie Prezbiopia – zaburzenie widzenia, które dotyka niemal każdego
2024-12-23 | 01:00

Prezbiopia – zaburzenie widzenia, które dotyka niemal każdego

Prezbiopia, znana również jako starczowzroczność, nie jest chorobą, ale związanym z wiekiem zaburzeniem ostrego widzenia. Zazwyczaj pierwsze jej objawy, czyli problemy z wyraźnym

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Film

Joanna Kurowska: Żaden polski aktor nie dostał miliona dolarów za film. Gramy równie dobrze jak amerykańscy, a jesteśmy niedoceniani i hejtowani

Artystka nie ma żadnych wątpliwości – polska branża filmowa wymaga natychmiastowego uzdrowienia. Konieczne jest wprowadzenie gruntownych zmian po to, aby zapewnić aktorom lepsze warunki pracy, odpowiednie wynagrodzenie i wsparcie w sytuacjach kryzysowych. Joanna Kurowska zauważa, że honoraria w polskim kinie są rażąco niskie i chociażby w stosunku do zarobków amerykańskich gwiazd dysproporcja jest ogromna. Dla przykładu żaden polski aktor nie otrzymał jeszcze miliona dolarów za rolę, podczas gdy w USA takie kwoty są standardem.

Ochrona środowiska

Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić

Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).

Problemy społeczne

W Polsce rośnie liczba wykrywanych chorób przenoszonych drogą płciową. Coraz większa świadomość i możliwość testowania

Światowa Organizacja Zdrowia podaje, że na świecie codziennie odnotowuje się ponad milion nowych zakażeń chorób uleczalnych przenoszonych drogą płciową (STI). W rzeczywistości może ich być nawet wielokrotnie więcej. W Polsce tylko w 2023 roku wykryto ponad 5 tys. przypadków kiły, chlamydii i rzeżączki. Ze względu na tę samą drogę transmisji zakażenia choroby te często ze sobą współwystępują, a zakażenie jedną z nich zwiększa znacząco ryzyko zakażenia HIV.