KolagenCito – u osób aktywnych na stawy, kręgosłup i...
Na urazy stawów związane ze zbyt niskim poziomem kolagenu narażone są zwłaszcza osoby aktywnie uprawiające sport. Regularne korzystanie z siłowni, zajęć fitness czy bieganie to ogromny wysiłek nie tylko dla mięśni, ale również stawów. Mimo że sport to zdrowie, to bez odpowiedniej suplementacji kolagenu, stawy sportowców dużo szybciej ulegają degradacji, a niestety często jest tak, że zapominamy o tym, jak niezwykle ważną rolę odgrywają w naszym organizmie.
Każda osoba aktywna fizycznie, pragnąc zachować nie tylko zdrowie, ale również pełną sprawność musi zadbać o to, by stawy były przygotowane na te większe niż normalne obciążenia. Co ważne z roku na rok to wsparcie powinno być coraz większe, ponieważ poziom kolagenu w naszych organizmach po 26 roku życia w naturalny sposób spada wraz z wiekiem.
To wszystko nie oznacza jednak, że trzeba zrezygnować z aktywności fizycznej – wręcz przeciwnie – odpowiedni jej poziom jest bowiem gwarancją zachowania zdrowia i sił witalnych. W sytuacjach wzmożonego zapotrzebowania na kolagen z pomocą przychodzi jednak firma Reutter, która od ponad 100 lat specjalizuje się w produktach, które w naturalny sposób wspierają zdrowie i właśnie taki jest KolagenCito! Doświadczeni eksperci firmy Reutter dbają w szczegółach o najlepszy proces produkcyjny swoich produktów-to niemiecka jakość! Jest to wysokogatunkowy kolagen zamknięty w wygodnych do ssania miękkich pastylkach. KolagenCito w każdej pastylce zawiera aż 400 mg cennego kolagenu i ma także odpowiednio dobraną dawkę witaminy C, która wspiera proces odbudowy włókien kolagenowych. KolagenCito jest dobroczynny nawet dla zawodowych sportowców, których stawy każdego dnia muszą sobie radzić z ogromnymi obciążeniami.
Chcesz w pełni korzystać z aktywnego trybu życia – zadbaj o swoje stawy, szyję, kręgosłup z KolagenCito firmy Reutter. Do ładnej, wysportowanej figury staraj się mieć także aksamitną cerę, piękne włosy.
Dobroczynny KolagenCito znajdziesz w dobrej cenie w aptekach i sklepach medyczno-zielarskich. KolagenCito jest chroniony prawem patentowym na świecie.

Rusza ogólnopolskie badanie potrzeb farmaceutów, dotyczące ich roli w terapii ran w ramach kampanii „Rany pod kontrolą”

Mustela Stelatopia+ zwycięzcą Rankingu TOP10 Emolienty 2025

Czy siedzący tryb życia powoduje żylaki u mężczyzn?
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Dziecko

Marcelina Zawadzka: Uwielbiam zakupy online. Kiedy mały wieczorem zasypia, to ja mam wtedy czas na przeglądanie ofert w sieci
Odkąd modelka została mamą, zmieniła nawyki zakupowe, ponieważ nie ma czasu ani siły, żeby chodzić po galeriach w poszukiwaniu wszystkiego, co jest jej aktualnie potrzebne. A najwięcej rzeczy kupuje teraz właśnie dla swojego syna, który rośnie w oczach i często trzeba mu chociażby wymieniać garderobę. Marcelina Zawadzka zaznacza, że w sieci zazwyczaj robi zakupy wieczorem, kiedy jej syn już zasypia.
Edukacja
W ubiegłym roku spadła liczba samobójstw. Dalsza reforma psychiatrii powinna pomóc utrzymać tę tendencję

W 2024 roku po raz pierwszy od kilku lat liczba samobójstw w Polsce spadła, jednak skala problemu wciąż jest poważna. Polska jest w trakcie reformy psychiatrii, w ramach której największy nacisk w kształtowaniu opieki ma być położony na wsparcie środowiskowe. Eksperci zwracają jednak uwagę również na potrzebę utrzymania działań oddolnych i podniesienia społecznej wiedzy na temat prewencji suicydalnej. Bardzo istotne w tym kontekście jest odpowiednie kształtowanie dyskursu medialnego, a także edukowanie na temat tego, jakie zasady są kluczowe w pierwszej pomocy emocjonalnej.
Psychologia
Otyłość nie wynika z braku samodyscypliny czy lenistwa. Ta poważna choroba niesie ze sobą 200 różnych powikłań

– Walka z otyłością wymaga nie tylko wprowadzenia zmian w stylu życia i sposobie odżywiania, ale przede wszystkim zrozumienia, że jest to choroba zarówno o podłożu fizycznym, jak i psychicznym – podkreśla psycholog Adrianna Sobol. Niestety często to schorzenie jest postrzegane jako wynik braku dyscypliny, nieprawidłowej diety lub lenistwa, co jest błędnym i krzywdzącym stereotypem. W rzeczywistości otyłość jest bowiem poważną chorobą, która niesie ze sobą wiele powikłań zdrowotnych i wymaga kompleksowego podejścia. Kluczowymi elementami, które mogą się przyczynić do skuteczniejszego leczenia i poprawy jakości funkcjonowania pacjentów, jest wsparcie emocjonalne oraz zwiększenie dostępności do specjalistów.