ŻEL ALOE VERA DO CODZIENNEJ PIELĘGNACJI SKÓRY
ALOE VERA jest żelem bioaktywnym zawierającym wyciąg z aloesu oraz leczniczą wodę mineralną z uzdrowiska Rabka. Ta zajmująca niewiele miejsca tubka posiada szerokie zastosowanie. Żel polecany jest zarówno do codziennej pielęgnacji podrażnionej i wrażliwej skóry, jak również przy oparzeniach termicznych i słonecznych, ukąszeniach owadów, zmianach alergicznych skóry, czy też opryszczce i krwiakach.
ALOE VERA firmy Gorvita to żel oparty na naturalnych składnikach, polecany szczególnie do codziennej pielęgnacji skóry wrażliwej ze skłonnością do alergii. Zawarty w nim wyciąg z aloesu, stosowany od lat jako naturalny i skuteczny środek pomocy przy problemach skórnych, stymuluje regenerację tkanki skórnej podrażnionej wieloma czynnikami zewnętrznymi.
Biologicznie aktywne składniki zawarte w żelu wnikają głęboko w strukturę skóry, przywracając jej jędrność i odpowiednie nawilżenie. Działanie aloesu wspomaga bogata w mikroelementy i biopierwiastki, lecznicza woda mineralna z uzdrowiska Rabka; stanowi ona bogate źródło jodu i kwasu metaborowego, wykazującego działanie oczyszczające, bakteriobójcze i przeciwzapalne. Działanie aloesu i wody leczniczej uzupełniają d-panthenol i alantoina.
ALOE VERA polecany jest do codziennej pielęgnacji skóry, jak i przy zmianach alergicznych skóry.
Sposób użycia: stosować zewnętrznie kilka razy dziennie lub w zależności od potrzeb, wmasowując żel w skórę aż do wchłonięcia.
Cena: 17zł/pojemn.150ml
Żel ALOE VERA dostępny jest bez recepty w aptekach i sklepach zielarskich na terenie całego kraju.
Producent: GORVITA
![Rituals Cosmetics przekracza próg 2 miliardów euro przychodu Biuro prasowe](/files/708928260/rituals-japan-2,w_300,wo_300,ho_169,_small.jpg)
Rituals Cosmetics przekracza próg 2 miliardów euro przychodu
![4 skuteczne sposoby, dzięki którym spowolnisz starzenie się skóry](/files/708928260/103-adobestock-219273945,w_253,wo_300,ho_169,r_jpeg,_small.jpg)
4 skuteczne sposoby, dzięki którym spowolnisz starzenie się skóry
![Maść Rokitnikowa](/files/_uploaded/glownekonf_470437927,w_169,wo_300,ho_169,_small.jpg)
Maść Rokitnikowa
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
![](/files/1922771799/n-innowacje_1.png)
Jedynka Newserii
![](/files/1922771799/n-biznes_1.png)
Handel
![](/files/1922771799/spoleczenstwo-goz-foto-4-ram,w_274,_small.jpg)
Finansowanie, technologia i wola polityczna sprzyjają walce o klimat. Dołączają do niej także konsumenci
Eksperci apelują o intensyfikację wysiłków na rzecz ochrony klimatu. Tym bardziej że teraz są ku temu sprzyjające warunki: finansowanie, wola polityczna i zaawansowane technologie. Coraz częściej idzie za tym także gotowość społeczeństwa do zmian. Choć w kontekście zielonej rewolucji mówi się przede wszystkim o transformacji energetycznej i ograniczaniu emisji CO2, dbanie o zmiany zaczyna się również na poziomie decyzji konsumenckich. Polacy mają tego świadomość i wdrażają proekologiczne nawyki w codzienną rutynę i zakupy.
Dom i ogród
Radosław Majdan: Jestem zniesmaczony tym, ile czasu poświęciliśmy na załatwianie pozwoleń na budowę domu. Teraz zastanawiamy się, czy nie wybrać planu B
![](/files/1922771799/majdan-dom-foto,w_133,_small.jpg)
Były piłkarz przyznaje, że w przypadku jego małżeństwa droga do budowy wymarzonego domu w Konstancinie-Jeziornie okazała się niezwykle długa, kręta i bardziej skomplikowana, niż się spodziewali. Uzyskiwanie niezbędnych pozwoleń trwało ponad dwa lata i nie zakończyłoby się sukcesem, gdyby nie pomoc specjalisty, który miał w tym doświadczenie. W obliczu tych problemów i kolejnych wyzwań przyszło jednak zwątpienie i myśl o rezygnacji z kontynuowania tego projektu. Radosław Majdan podkreśla jednak, że niezależnie od tego, jaką decyzję podejmą, za jakiś czas będą mieli własny, piękny dom.
Problemy społeczne
Miasta będą się starzały wolniej niż reszta kraju. Jednak w niektórych do 2050 roku seniorzy będą stanowić 37 proc. populacji
![](/files/1922771799/kmon-karpinska-seniorzy-foto2-1_1,w_133,_small.jpg)
Udział osób starszych w populacji Polski będzie się stopniowo zwiększał i w 2050 roku wyniesie 34 proc. Dla porównania w 12 największych miastach będzie to 31 proc. – wynika z raportu Centrum Analiz i Badań Unii Metropolii Polskich. To oznacza, że metropolie – chociaż nie wszystkie – będą się starzeć nieco wolniej niż reszta kraju. Z tym procesem wiąże się szereg wyzwań dla samorządów i zadań związanych m.in. z przygotowaniem usług dla zróżnicowanej grupy seniorów i dostosowania przestrzeni miejskiej.