Komunikaty PR

Maraton zumby w Atrium Copernicus

2021-09-06  |  13:02
Biuro prasowe

Zatańcz zumbę i wesprzyj bezdomne zwierzaki! Już w sobotę, 11 września, w takt energetycznych rytmów torunianie będą pomagać podopiecznym miejskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt. W charytatywnym maratonie zumby mogą wziąć udział wszyscy, bez względu na wiek czy poziom umiejętności tanecznych! Wydarzenie odbędzie się na parkingu, przed wejściem do Atrium Copernicus. Biletem wstępu na nie jest przyniesiona przez każdego z uczestników dowolna ilość karmy lub przydatne dla zwierząt produkty -zabawki, smycze i inne akcesoria.

Jak aktywnie spędzić czas i przy okazji pomóc bezdomnym zwierzakom? Przyjdź i przekonaj się sam! Przyłącz się w najbliższą sobotę do dobroczynnej imprezy tanecznej na rzecz zwierzaków! To już 16. edycja Charytatywnego Maratonu „Zumba Dla Zwierzaków” organizowana przez Toruńskie Towarzystwo Ochrony Praw Zwierząt i  Gracja Lady Fitness, we współpracy ze sklepem sportowym Decathlon.

Do wspólnej zabawy w gorących rytmach zumby porwą uczestników wspaniali i niezrównani instruktorzy zumby. Udział w maratonie jest wart każdego wysiłku, gdyż beneficjentami akcji są podopieczni  Toruńskiego Towarzystwa Ochrony Praw Zwierząt oraz Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Toruniu. Przed tancerzami-ochotnikami trzy godziny intensywnego ruchu i cała masa niczym nieposkromionej radości i wdzięczności zwierzaków. Oprócz karmy, dla bezdomnych zwierząt można przekazać m.in. środki czystości, koce lub po prostu środki finansowe.

Maraton zumby odbędzie się 11 września; w godz. 11.00-14.00, na parkingu przed centrum handlowym.

Podczas trwania imprezy rozdawane będą drobne upominki dla uczestników, sponsorowane przez toruńskie firmy i prywatnych darczyńców. Udział w maratonie jest bezpłatny.

- Po raz kolejny serdecznie zapraszamy wszystkich torunian do wspólnego pomagania bezdomniakom. Zumbowiczom zapewniamy szaloną zabawę w towarzystwie najlepszych instruktorów, w pakiecie z  endorfinami i uśmiechem w zamian za symboliczny podarunek dla potrzebujących czworonogów. Celem maratonu jest świetna zabawa oraz zbiórka karmy na rzecz bezdomnych i potrzebujących zwierząt. I tym razem liczymy na hojność mieszkańców - liczy się każdy gest wsparcia w formie przekazanej karmy lub innych niezbędnych produktów wobec niechcianych, bezdomnych zwierzaków – mówi Ewa Machowska-Górna, dyrektor Atrium Copernicus.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Zwierzęta PupiLove Targi w CH Focus Biuro prasowe
2021-10-20 | 15:30

PupiLove Targi w CH Focus

PupiLove Targi, czyli wszystko co potrzebne dla czworonogów w jednym miejscu! Na kolejną edycję targów 24  października zaprasza CH Focus w Bydgoszczy. To cykliczne
Zwierzęta Serwis OLX wprowadza zmiany w kategorii Zwierzęta
2021-10-13 | 11:00

Serwis OLX wprowadza zmiany w kategorii Zwierzęta

Od października dział podzielono na „psy i koty do adopcji” oraz „psy i koty rasowe”. Zmiana w serwisie ma promować ideę adopcji zwierząt bez różnicowania ich
Zwierzęta „Przyjaźń Łączy – Wspólnie dla Zwierząt” – akcja charytatywna wspierająca psy
2021-10-06 | 01:00

„Przyjaźń Łączy – Wspólnie dla Zwierząt” – akcja charytatywna wspierająca psy

Z początkiem października ruszyła VII edycja akcji charytatywnej „Przyjaźń Łączy – Wspólnie dla Zwierząt”. W tym roku mija pięć lat odkąd mamy możliwość

Więcej ważnych informacji

Gwiazdy

Doda: Nie umiałabym być żoną bogatego męża, która tylko leży i pachnie. Jako artystka muszę się spełniać i mieć nowe cele, żebym czuła się potrzebna

Wokalistka przekonuje, że wciąż szuka dla siebie nowych wyzwań zawodowych. Jest osobą niezwykle ambitną i jeśli wyznaczy sobie jakiś cel, który jest dla niej ważny, to nic nie jest w stanie powstrzymać jej przed realizacją swoich planów. Nie boi się ryzyka, lubi wchodzić na nieznane ścieżki i wierzy, że ma w sobie wyjątkową siłę, z której mogą czerpać również inni.

Seriale

Małgorzata Socha: Dzięki „BrzydUli” moja kariera ruszyła z miejsca. Na pewno to była dla mnie trampolina, bo zostałam zauważona

Aktorka przyznaje, że z dużym sentymentem powróciła na plan „BrzydUli”, bo ten serial przyniósł jej dużą popularność i okazał się dla niej przepustką do sławy. Małgorzata Socha przekonuje więc, że z prawdziwą przyjemnością ponownie wcieliła się w uwielbianą przez widzów, szaloną Violettę Kubasińską. Nowe odcinki cieszą się wśród fanów dużą popularnością, dlatego też, jej zdaniem, producenci powinni wykorzystać ten potencjał i nie mówić jeszcze ostatniego słowa.

Regionalne - Śląskie

Od 2022 roku Krajowa Sieć Kardiologiczna ma objąć kolejne regiony. To szansa na przyspieszenie diagnostyki i leczenia chorób serca

Choroby układu krążenia, a wśród nich choroby serca, są najczęstszą przyczyną zgonów Polaków – odpowiadają za 40 proc. z nich. Te statystyki są znacznie gorsze niż w bogatszych krajach UE – wskazuje raport Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego PZH – PIB. Choroby te są też najczęstszym powodem hospitalizacji, a pacjenci, którzy się z nimi zmagają, są w większym stopniu narażeni na wielochorobowość. Do kardiologów w tym roku trafia więcej pacjentów z chorobami serca, na co wpływ miały dotychczasowe fale pandemii. Lekarze upatrują szansy na poprawę sytuacji chorych w nowym programie Krajowej Sieci Kardiologicznej, której pilotaż ruszył we wrześniu na Mazowszu.