Komunikaty PR

Świętuj Dzień Kota z Maxi Zoo

2024-02-16  |  10:00
Biuro prasowe
Kontakt
Natalia Piekacz
Made in PR

Wejnerta
02-619 Warszawa
n.piekacz|madeinpr.pl| |n.piekacz|madeinpr.pl
783 505 900
madeinpr.pl

 1. Zadbaj o wyjątkowe przysmaki

Każdy kot uwielbia smakołyki, a Dzień Kota to świetna okazja, aby zaskoczyć go czymś nowym. Zainspiruj się bogatą ofertą przysmaków dostępnych w Maxi Zoo i wybierz te, których Twój kot jeszcze nie próbował. Może to być krem, chrupiące przekąski lub zdrowe przysmaki wspomagające trawienie – wybór należy do Ciebie. Przekąski i przysmaki znajdziesz w sklepach stacjonarnych oraz sklepie internetowym Maxi Zoo - https://www.maxizoo.pl/c/kot/karma-dla-kotow/przekaski/.  

2. Spraw mu nową zabawkę

Koty uwielbiają zabawy, które stymulują ich instynkty łowieckie. Dzięki nim utrzymują dobrą kondycję fizyczną i psychiczną oraz mają możliwość redukować stres. Święto kotów to dobry moment, by poszerzyć kolekcję Twojego pupila o jakąś wyjątkową zabawkę. Przede wszystkim sprawdź, czym się aktualnie bawi. Dzięki temu będziesz w stanie wybrać gadżet, który go zaskoczy i z pewnością podaruje mnóstwo radości. Myszka na baterie, wędka, a może inteligentna zabawka edukacyjna. Taki prezent z pewnością zapewni Twojemu kotu mnóstwo zabawy i aktywności. Zabawki dla kotów są dostępne w Maxi Zoo, w sklepach stacjonarnych lub online- https://www.maxizoo.pl/c/kot/zabawki-dla-kotow/.

3. Stwórz kącik relaksu

Każdy kot zasługuje na własny kąt, w którym może się zrelaksować i odpocząć. Dzień Kota to dobra okazja, aby stworzyć taką przestrzeń lub zaaranżować ją na nowo. Pomyśl nad wygodnym legowiskiem lub domkiem. Z pewnością doceni komfort, jaki mu zagwarantujesz. Nie zapomnij o drapaku, który jest równie ważnym elementem kociej codzienności. Dzięki niemu będzie mógł zadbać o pielęgnację pazurków i dobrą formę, ponieważ drapak pomoże mu w gimnastyce.

4. Postaw na pielęgnację  

Pomyśl, aby w ten dzień zadbać o zdrowie i pielęgnację Twojego kota. Chwyć za grzebień i szczotkę i spraw mu przyjemność z długiego wyczesywania. Pamiętaj, że musisz dostosować je do długości i rodzaju sierści pupila. Więcej szczegółowych informacji na temat pielęgnacji kotów znajdziesz w poradniku Maxi Zoo - https://www.maxizoo.pl/magazyn/kot/pielegnacja-higiena/.

5. Czas tylko dla Was

Najważniejszym elementem świętowania jest wspólne spędzanie czasu. Zrób sobie przerwę od codziennych obowiązków i poświęć ten dzień na wspólne zabawy, głaskanie i przytulanie. Okaż mu mnóstwo czułości i pokaż, jak bardzo jest dla Ciebie ważny. Możesz być pewien, że będzie Ci za to niezwykle wdzięczny.

 

Z okazji Dnia Kota Maxi Zoo przygotowało specjalną ofertę – 15% rabatu na kocie zabawki, maty do drapania, drapaki i przysmaki przy zakupie produktów objętych promocją za min. 30 złotych.  Promocja obowiązuje w dniach 15 lutego-5 marca w sklepach stacjonarnych lub do wyczerpania zapasów, po aktywacji kuponu w aplikacji i okazaniu jej przy kasie oraz w sklepie online tylko w dniach 15-18 lutego po wpisaniu kodu promocyjnego w koszyku DZIENKOTA15. Oferty z kuponów nie łączą się z rabatem Friends 5% oraz innymi rabatami i promocjami. Więcej szczegółów o akcji promocyjnej znajdziesz na stronie Maxi Zoo - https://www.maxizoo.pl/promocje-oferty/.

 

Zainspiruj się pomysłami i zadbaj, żeby święto Twojego pupila było wyjątkowe. Nie zapomnij również, żeby okazywać mu uczucia i opiekować się nim każdego dnia.

 

*******

Maxi Zoo weszło na polski rynek w 2012 roku i od tego momentu jest najprężniej rozwijającą się siecią sklepów dla zwierząt w naszym kraju. W 2021 roku Maxi Zoo Polska po raz 7 zdobyło tytuł: „NAJLEPSZY SKLEP STACJONARNY” w konkursie TOP FOR DOG 2021 stając się ponownie numerem 1 wśród sklepów dla zwierząt oraz po raz pierwszy otrzymało nagrodę za najlepszą inicjatywę społeczną „Przyjaźń Łączy – Wspólnie dla Zwierząt” za akcję z bransoletką. Aktualnie spółka posiada 118 sklepów w większych i mniejszych i miastach w Polsce. W 2019 roku sieć rozpoczęła sprzedaż online i otworzyła sklep – www.maxizoo.pl. W 2022 roku sieć uruchomiła własną aplikację dla Klientów, z programem Friends oraz specjalnymi ofertami. Maxi Zoo jest częścią Grupy Fressnapf, która działa w 14 krajach europejskich, głównie pod szyldem Maxi Zoo. Pozycję marki w Polsce potwierdza uzyskany tytuł „Wielki Modernizator 2022”, “Brylant Polskiej Gospodarki 2022”, “Gepard Biznesu 2022”, nagroda w kategorii “Ekspansja Sieci Handlowej 2022” przyznana w konkursie PRCH RETAIL AWARDS 2022, nagroda “Złoty Laur Klienta 2023-2024", nagroda “e-Laur Klienta 2010-2022", wyróżnienie w rankingu „Gazele Biznesu 2023” oraz wyróżnienia “Diamenty Forbes’a 2023-2024”, a także “Innowacyjna Sieć Roku” oraz “Promocja Roku”, które zostały przyznane w plebiscycie BLIX AWARDS. W każdym ze sklepów można znaleźć w ofercie ponad 8000 produktów znanych firm w przystępnych cenach oraz produkty marek dostępnych wyłącznie w tej sieci (karmy i akcesoria): Premiere, Select Gold, Real Nature czy Dogs Creek.

Filozofia marki i cały koncept biznesowy sieci został oparty na wartościach, u podstaw których leży przekonanie, że „Zwierzęta wzbogacają nasze życie dzień po dniu i to jest to, co nas łączy”. Konsekwentnie realizując tę ideę, sieć prowadzi aktywne działania na rzecz zwierząt. Od początku działalności w Polsce, Maxi Zoo angażuje się w szereg charytatywnych akcji społecznych oraz pomaga bezdomnym zwierzętom. Współpraca ze schroniskami, wolontariat, wsparcie odpowiedzialnej adopcji, współpraca z GOPR, OTOP czy Strażą dla Zwierząt to m.in. główne działania CSR firmy w Polsce.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Zwierzęta Zamień swój dom w salon pielęgnacji z Maxi Zoo Biuro prasowe
2024-04-10 | 01:00

Zamień swój dom w salon pielęgnacji z Maxi Zoo

Przekształcenie domu w salon pielęgnacji dla Twojego psa lub kota jest łatwiejsze, niż myślisz! Skorzystaj ze wskazówek Maxi Zoo i podaruj zwierzakowi najlepsze zabiegi. Każdy
Zwierzęta Czy wielkanocne pyszności są odpowiednie dla psa i kota?
2024-03-28 | 12:55

Czy wielkanocne pyszności są odpowiednie dla psa i kota?

Wielkanoc to święto, które najczęściej spędzamy w gronie najbliższych, przy wspólnym stole, celebrując wspólny czas. Mazurki, czekoladowe babeczki, ciasta, pieczone
Zwierzęta Kocury, kotki i kocięta, czyli pokaz kotów rasowych w Magnolia Park
2024-03-21 | 17:30

Kocury, kotki i kocięta, czyli pokaz kotów rasowych w Magnolia Park

Koty, które potrafią aportować, zachwycają puszystością lub zupełnym brakiem sierści. Bengalskie, rosyjskie, brytyjskie, a nawet z maseczką. Nie lada gratka dla wszystkich kociarzy,

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Gwiazdy

Teatr

Joanna Trzepiecińska: W polskim kinie nie ma już ról dla kobiety w moim wieku. Weszło już inne pokolenie, które ma swoją widownię i są inne oczekiwania

Aktorka podkreśla, że na razie nie widzi dla siebie miejsca w polskich produkcjach. Z jej obserwacji wynika, że reżyserzy skupiają się teraz na innej grupie wiekowej i właśnie dlatego dużo pracy ma młode pokolenie. Joanna Trzepiecińska nie ubolewa jednak z tego powodu, bo choć nie dostaje propozycji od twórców filmów i seriali, to dużo występuje na teatralnych scenach – w spektaklach i recitalach.

Farmacja

Bioinformatyczne narzędzia ułatwiają diagnostykę opartą na danych genetycznych. W Polsce dostęp do niej wciąż jest niewystarczający

Głównie na rynek amerykański trafiają rozwiązania z zakresu diagnostyki genetycznej opracowywane na całym świecie, również w Polsce. Na rodzimym rynku wciąż brakuje spójnych działań na rzecz przeprowadzania takich badań i ich wykorzystywania w praktyce klinicznej. Strategia powinna obejmować m.in. stworzenie ram prawnych, odpowiednią wycenę i kształcenie kadr. Jak się okazuje, choć teoretycznie możemy w leczeniu nowotworów sięgać już po terapie celowane, to nakłady na badania umożliwiające ich odpowiedni dobór stanowią zaledwie ułamek procenta wydatków na onkologię.