Komunikaty PR

VetiCover – pakiety dla psów i kotów.

2020-04-14  |  14:47
Biuro prasowe

Czy wiesz, że zdrowie Twojego czworonożnego przyjaciela jest wystawione na próbę
w szczególności w takich momentach jak okres wiosenny? Jeśli chcesz zadbać o ich komfort psychiczny i jakość życia, warto zastosować możliwości gwarantowane w pakietach profilaktycznych VetiCover.

VetiCover – klucz do długiego i zdrowego życia twojego psa lub kota

Pakiety profilaktyczne dla psów i kotów VetiCover umożliwiają wykluczenie lub wczesne wykrycie chorób, które mogą mieć wpływ na długość i jakość życia Twojego pupila. Bardzo istotne w przypadku przyszłości naszego czworonoga pozostaje wczesne rozpoznanie jego problemów.

Uzyskanie odpowiedzi na pytanie, co dolega czworonożnemu przyjacielowi, jest kluczowym sposobem na szybkie rozpoczęcie skutecznego leczenia, które zwiększa szansę na to, aby cały proces przebiegł pomyślnie. Skorzystanie z pakietów dla psów i kotów VetiCover to lepszy start dla młodych zwierząt, wydłużenie sprawności dla dorosłych czworonogów i zapewnienie spokojnej starości dla seniorów.

VetiCover – pakiety medyczne dla psów i kotów. Profesjonalna opieka weterynaryjna.

Bazując na doświadczeniu lekarzy weterynarii i specjalistów VetiCover, opracowane został specjalne pakiety – dedykowane psom i kotom. Biorąc pod uwagę różnorodność potrzeb czworonożnych pacjentów, VetiCover przygotowało aż 10 pakietów. Dostosowano je do ich rasy, wieku czy też wagi pupila. Pakiety to najwyższa jakość konsultacji, niezbędne badania diagnostyczne
i zastosowanie odpowiednich metod do zabiegów pielęgnacyjnych oraz profilaktycznych.

W ten sposób możliwe jest uzyskanie kompleksowej opieki weterynaryjnej mając na uwadze aktualny etap rozwoju zwierzaka i skorzystanie z możliwości dokonania podstawowych badań diagnostycznych, które pozostają dopasowane do indywidualnych potrzeb pacjenta.

 

Profilaktyka i badania w ramach usług VetiCover są dostosowane do najczęstszych schorzeń związanych z poszczególnymi rasami. Każdy z pakietów zawiera skuteczne sposoby na systematyczną ochronę – między innym przeciw pasożytom – co w okresie wiosenno-letnim jest niezwykle groźne
dla Twojego psa lub kota.

Poznaj pakiety VetiCover w formie wygodnych abonamentów medycznych

Nie czekaj chroń swojego pupila i swoją kieszeń. Skorzystaj z usług w jednej z ponad 200 placówek
w całej Polsce będących w programie VetiCover. Wybierz jedne z pakietów i dbaj o zdrowie swojego pupila już za 1 zł dziennie.

Dowiedz się więcej: www.veticover.pl

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Zwierzęta Ultra pupile #testują. Zabierz psa na spacer i odbieraj nagrody. Biuro prasowe
2020-07-01 | 14:10

Ultra pupile #testują. Zabierz psa na spacer i odbieraj nagrody.

W pierwszy weekend lipca startuje pilotażowa akcja "Ultra pupile #testują". Wydarzenie skierowane jest do właścicieli psów i ich ukochanych czworonogów.
Zwierzęta Zmiany klimatu istotnie wpływają na różnorodność biologiczną
2020-03-20 | 01:00

Zmiany klimatu istotnie wpływają na różnorodność biologiczną

Przełomowy Raport z Oceny Globalnej Różnorodności Biologicznej i Usług Ekosystemowych (The Global Assessment Report on Biodiversity and Ecosystem Services), opublikowany w zeszłym roku
Zwierzęta Dzięki marce Felix w Krakowie pojawią się karmniki i poidełka dla wiewiórek.
2020-03-13 | 13:00

Dzięki marce Felix w Krakowie pojawią się karmniki i poidełka dla wiewiórek.

- kiedy zapoznaliśmy się z ogromem pracy, jaką wykonuje Stowarzyszenie Leśne Pogotowie, odpowiadające za Ośrodek Rehabilitacji, postanowiliśmy dołożyć swoją cegiełkę do ich działań.

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Zdrowie

Ewa Szabatin: Nie zaszczepiłam się na grypę i nie zaszczepię się na koronawirusa. Wierzę, że na niego nie zachoruję

Tancerka sceptycznie podchodzi do pomysłu wdrożenia szczepień ochronnych przeciwko koronawirusowi. Jej zdaniem szczepionka – w której poszukiwanie zaangażowanych jest obecnie wiele firm farmaceutycznych – może okazać się niebezpieczna. Skutki tego typu leczenia są bowiem nieznane i trudne do przewidzenia. Według Ewy Szabatin najważniejsze jest, żeby w sytuacjach kryzysowych wykazywać się zdrowym rozsądkiem i nie ufać wszystkim informacjom podawanym przez media.

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.

Problemy społeczne

Zainteresowanie koloniami i obozami kilkukrotnie mniejsze niż rok temu. Ze zorganizowanego wypoczynku skorzysta 240 tys. dzieci

Obawa przed koronawirusem i problemy finansowe sprawiają, że rodzice masowo rezygnują z wysyłania dzieci na kolonie i obozy. – Jeszcze w marcu mieliśmy sprzedanych w branży 40–50 proc. miejsc. Teraz, jeżeli osiągniemy sprzedaż na poziomie 20 proc. tego co w ubiegłym roku, będzie to można uznać za sukces – ocenia Krzysztof Maziński z Biura Usług Turystycznych BUT, przedstawiciel Polskiej Izby Turystyki Młodzieżowej. Z szacunków MEN wynika, że w 2019 roku ze zorganizowanego wypoczynku skorzystało 1,3 mln uczniów, w tym roku będzie to zaledwie 240 tys.

Sport

Polacy tłumnie ruszyli w góry. W wakacje liczba turystów może być rekordowa

Z roku na rok polskie góry cieszą się coraz większym zainteresowaniem turystów. Tatrzańskimi szlakami podczas ubiegłorocznych wakacji wędrowało blisko 1,7 mln osób – wynika z danych Tatrzańskiego Parku Narodowego. Branża turystyczna spodziewa się, że w wakacje 2020 padnie nowy rekord. Do pieszych wycieczek po górach należy się jednak odpowiednio przygotować. Joanna Stępińska, przewodniczka tatrzańska i ambasadorka kampanii edukacyjnej Trzeźwo Myślę, podpowiada, jak to zrobić. Tłumaczy też, dlaczego w górach najważniejsze jest zachowanie rozwagi i uważności.