Komunikaty PR

Zbiórka na rzecz bezdomnych zwierząt w Atrium Mosty

2022-11-28  |  11:59
Biuro prasowe

W Atrium Mosty rusza przedświąteczna akcja na rzecz bezdomnych czworonogów. Po trzyletniej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa, płocka galeria ponownie organizuje zbiórkę darów, które pomogą zwierzętom z pobliskiego schroniska przetrwać mroźne dni. Podopiecznym przyda się wszystko: karma, koce, legowiska, miski i różne akcesoria. Czworonogi można wesprzeć w dniach 1-20 grudnia br., przynosząc potrzebne rzeczy do punktu zbiórki.

 

Zima to wyjątkowo trudny czas dla psów i kotów mieszkających w schronisku. Dlatego Atrium Mosty już po raz kolejny angażuje się w zbiórkę karmy dla zwierząt, akcesoriów oraz materiałów służących do ocieplania boksów (kołder, kocy i innych tkanin). W akcję może włączyć się każdy, kto w trosce o zwierzaki przyniesie do Atrium Mosty potrzebne dla nich na zimę rzeczy.

 

- Nasi czworonożni przyjaciele ze schroniska potrzebują wsparcia przed zimą, a zainicjowana zbiórka z pewnością w tym pomoże. Dlatego też po raz kolejny, z jeszcze większym zaangażowaniem, włączamy się w organizację zbiórki i gorąco zachęcamy do tego mieszkańców Płocka. Mam nadzieję, że płocczanie pokażą jak wielkie mają serca i  chętnie wezmą udział w tym przedsięwzięciu - mówi Magdalena Chęcielewska, dyrektor Atrium Mosty.

 

Zbiórka darów na rzecz podopiecznych Schroniska dla Zwierząt w Płocku odbędzie się w dniach 1-20 grudnia 2022 r. w godzinach otwarcia centrum. Miejsce zbiórki rzeczy znajdować się będzie w okolicach sklepu Biedronka. Liczy się każdy gest i najmniejszy dar. Potrzebne są m.in.: karma, koce, pledy, legowiska, obroże, karmy specjalistyczne, karmy suche i mokre wysokiej jakości, miski, stare ręczniki.

 

Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na stronie Atrium Mosty: https://atrium-mosty.pl/.

 

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Zwierzęta Czy wielkanocne pyszności są odpowiednie dla psa i kota? Biuro prasowe
2024-03-28 | 12:55

Czy wielkanocne pyszności są odpowiednie dla psa i kota?

Wielkanoc to święto, które najczęściej spędzamy w gronie najbliższych, przy wspólnym stole, celebrując wspólny czas. Mazurki, czekoladowe babeczki, ciasta, pieczone
Zwierzęta Kocury, kotki i kocięta, czyli pokaz kotów rasowych w Magnolia Park
2024-03-21 | 17:30

Kocury, kotki i kocięta, czyli pokaz kotów rasowych w Magnolia Park

Koty, które potrafią aportować, zachwycają puszystością lub zupełnym brakiem sierści. Bengalskie, rosyjskie, brytyjskie, a nawet z maseczką. Nie lada gratka dla wszystkich kociarzy,
Zwierzęta Wiosenne przebudzenie: jak pierwszy dzień wiosny wpływa na psy i koty
2024-03-20 | 12:55

Wiosenne przebudzenie: jak pierwszy dzień wiosny wpływa na psy i koty

Wiosna jest czasem ożywienia, zarówno dla roślin, jak i dla naszych czworonożnych towarzyszy. Jej początek to dla wielu z nas okazja do cieszenia się z dłuższych dni, cieplejszych

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Partner Serwisu Zdrowie

Viatris

Media

Styl życia

Maria Sadowska: Niektórym się nie chce i zamiast malowania pisanek używają gotowych barwników albo naklejek. Dla mnie to jedna z najważniejszych tradycji świątecznych

Reżyserka podkreśla, że w kultywowaniu tradycji przygotowywania pisanek nigdy nie wybiera drogi na skróty. Nie dla niej więc gotowanie jajek w łupinach cebuli czy ozdabianie naklejkami. Maria Sadowska preferuje ręcznie malowane pisanki i tuż przed Wielkanocą angażuje do tego swoich bliskich. Jej zdaniem to doskonała okazja do pogłębienia relacji rodzinnych, a także do uruchomienia czasem uśpionych pokładów wyobraźni i kreatywności.

Handel

Polacy jedzą coraz mniej jaj. Częściej sięgają po te z chowu alternatywnego, za które są skłonni zapłacić więcej

Od 10 lat sukcesywnie rośnie udział alternatywnych systemów chowu kur niosek. Pochodzi z nich już co trzecie opakowanie jaj, choć nadal w klatkach żyje ponad 37 mln kur. Stopniowe zmiany w hodowli to skutek większej świadomości konsumentów, za którymi podąża branża HoReCa. Są oni gotowi nawet zapłacić więcej za jajka, które pochodzą z chowu nieklatkowego.