Komunikaty PR

Nowość: Tygryski deserowe o smaku jabłkowym

2022-04-29  |  08:00

Asortyment Tygrysków deserowych został poszerzony o nowy smak – pyszny jabłkowy wariant, który, tak samo jak pozostałe, barwiony jest wyłącznie naturalnymi składnikami. Chrupki są bezglutenowe, nie zawierają sztucznych barwników, ani dodatku oleju palmowego. Zamknięto je w odświeżonych pod względem designu opakowaniach z okienkiem. Teraz są dostępne w promocji +10% gratis.

Tygryski deserowe to propozycja przekąsek w formie chrupek kukurydzianych barwionych wyłącznie warzywami i owocami. Występują w czterech smakach: nowym jabłkowym, a także czekoladowym, truskawkowym i toffi. Nowy wariant swój pyszny smak zawdzięcza wyjątkowym aromatom jabłka oraz cytryny. Ulepszona receptura przekąsek sprawia, że są jeszcze bardziej chrupiące i smaczne, a dzięki bazie w postaci kaszy kukurydzianej – bezglutenowe. Nie zawierają również sztucznych dodatków w postaci barwników i wzmacniaczy smaku oraz oleju palmowego.

Tygryski deserowe o smaku jabłkowym, podobnie jak pozostałe produkty z tej „rodziny”, dostępne są w nowym opakowaniu. Przez zawarte w nim „okienko” można zapoznać się z zawartością paczki jeszcze przed zakupem. Teraz dostępne są w promocji –  każde opakowanie zawiera 10% produktu gratis.

Wspólne chrupanie z aplikacją Tygryski

Tygryski deserowe idealnie nadają się do wspólnego chrupania podczas gier i zabaw, do których inspiracje można znaleźć w edukacyjnej aplikacji Tygryski. Na szczególną uwagę zasługują bajki – do czytania, słuchania i oglądania – które uczą prawidłowych postaw w codziennym życiu. Najnowsza z nich to „Lekcja bezpiecznego zachowania się na drodze”. W aplikacji znaleźć można również wydzieloną strefę dla rodziców, w której dostępne są m.in. bezpłatne porady żywieniowe, czy wskazówki dotyczące wychowywania najmłodszych przygotowane przez specjalistów z zakresu dietetyki oraz psychologii.

Aplikacja Tygryski inspiruje rodziców do kreatywnego spędzania czasu z dziećmi. Jest stale rozbudowywana, a jej zawartość regularnie poszerzana. Można ją pobrać bezpłatnie z Google Play oraz App Store. Przyjazny i łatwy w obsłudze interfejs oraz kolorowe grafiki i tekstury przykuwają uwagę najmłodszych i potwierdzają, że nauka wcale nie musi być nudna.  

www.tygryski.pl

 www.facebook.com/Tygryski/

 www.instagram.com/naszetygryski/

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Żywienie Jak pestycydy trafiają na nasze stoły? - nowy raport ujawnia niespójności w polityce UE Biuro prasowe
2025-06-30 | 06:00

Jak pestycydy trafiają na nasze stoły? - nowy raport ujawnia niespójności w polityce UE

Czy pestycydy wracają na nasze stoły? Najnowszy raport rzuca światło na poważne niespójności w polityce rolnej i handlowej Unii Europejskiej. Analiza wskazuje, że mimo
Żywienie Czy dzieci mogą jeść pieczarki i od jakiego wieku jest to bezpieczne?
2025-06-26 | 15:00

Czy dzieci mogą jeść pieczarki i od jakiego wieku jest to bezpieczne?

Pieczarki to jedne z najczęściej wybieranych grzybów w polskich domach – są delikatne w smaku, łatwe w przygotowaniu i dostępne przez cały rok. Ale
Żywienie Polacy mylą piwo alkoholowe i bezalkoholowe - połowa z nich chce zakazu reklamy dla obu wariantów
2025-04-29 | 06:00

Polacy mylą piwo alkoholowe i bezalkoholowe - połowa z nich chce zakazu reklamy dla obu wariantów

Problem z odróżnieniem piw alkoholowych i bezalkoholowych, potrzeba wyraźnego zróżnicowania opakowań dla obu wariantów oraz całkowity zakaz reklamy

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Dom i ogród

Transport

Trwa debata o nowych przepisach dotyczących praw pasażerów. Możliwe zmiany w wysokości odszkodowań za opóźnione loty

W dyskusji o prawach pasażerów linii lotniczych pojawiają się rozbieżności między unijnymi instytucjami. Dotyczą one m.in. odszkodowań za opóźnione lub odwołane loty. Ministrowie transportu UE proponują 300 euro odszkodowania za czterogodzinne opóźnienie lub odwołanie krótkiego lotu, a Parlament Europejski opowiada się za wyższymi odszkodowaniami i to po trzech godzinach opóźnienia. Parlamentarna komisja transportowa proponuje także szereg zmian dotyczących m.in. bagażu podręcznego czy odpowiedzialności pośredników sprzedających bilety.

Dziecko

Marcelina Zawadzka: Uwielbiam zakupy online. Kiedy mały wieczorem zasypia, to ja mam wtedy czas na przeglądanie ofert w sieci

Odkąd modelka została mamą, zmieniła nawyki zakupowe, ponieważ nie ma czasu ani siły, żeby chodzić po galeriach w poszukiwaniu wszystkiego, co jest jej aktualnie potrzebne. A najwięcej rzeczy kupuje teraz właśnie dla swojego syna, który rośnie w oczach i często trzeba mu chociażby wymieniać garderobę. Marcelina Zawadzka zaznacza, że w sieci zazwyczaj robi zakupy wieczorem, kiedy jej syn już zasypia.