Komunikaty PR

Słodko, słodziej – SONKO! – nowy baton ryżowy Sooo Rice

2021-07-28  |  01:00
Biuro prasowe

Pora na nową propozycję dla poszukiwaczy słodkich przyjemności. Nowość marki SONKO zadowoli zarówno miłośników mlecznej, rozpływającej się czekolady, jak i zwolenników chrupiących przegryzek. Baton ryżowy Sooo Rice to idealna słodka przekąska, po którą można sięgać nie tylko od święta, ale i na co dzień!

SONKO to najbardziej rozpoznawalna marka w kategorii zdrowych przekąsek. Każdy miłośnik zdrowego odżywiania znajdzie w jej ofercie pyszną i lekką przekąskę dla siebie m.in. wafle ryżowe, lekkie pieczywo czy wafelki. Marka zachęca też do kulinarnych eksperymentów i odkrywania nowych smaków. Dzięki SONKO codziennie zdrowe odżywianie nie oznacza rezygnacji z przyjemności! To produkty oparte o dobre składniki i wyznaczające trendy. Nowość marki - baton ryżowy Sooo Rice to chrupiący, wypiekany brązowy ryż dostępny w poręcznej formie batonika w dwóch wersjach – oblany mleczną czekoladą oraz białą czekoladą z karmelem. Oto słodka przyjemność idealna do ostatniego okruszka.

Porcja zdrowej przyjemności

Dlaczego sięgamy po słodkie przekąski? Choć zdarza się, że podjadamy słodycze pomiędzy posiłkami, aby zaspokoić nagły głód, znacznie częściej wybieramy je dla przyjemności. Mała porcja słodkiej rozpusty pozwoli choć na chwilę oderwać się od codziennych problemów i zafundować sobie chwilę przerwy od rutyny. To także idealna nagroda po dobrze wykonanym zadaniu czy pretekst do celebracji, zarówno mniejszych, jak i tych nieco większych sukcesów. Pozwoli też zrelaksować się i odprężyć po wyzwaniach każdego dnia. Mleczna czekolada lub biała czekolada z karmelem rozpuszczające się na języku oraz chrupiący brązowy ryż sprawią, że nowy baton SONKO Sooo Rice z każdym kęsem dostarczy kubkom smakowym niebywałych doznań. Pora choć na chwilę zapomnieć o codziennych troskach. Ta zdrowa przekąska to idealne propozycja dla osób, które starają się dbać o linię. Charakteryzuje się prostym składem i zawiera aż 60% czekolady. A do tego jeden baton to mniej niż 80 kcal!

Poręczny format sprawia, że baton Sooo Rice można zjeść zawsze i wszędzie kiedy mamy na to ochotę. Delektując się nim przy ulubionej książce czy serialu lub wracając po pracowitym dniu w biurze. To idealna przekąska podczas letnich wypadów, pikników, wycieczek rowerowych oraz długich spacerów.

A po małym co nieco, pamiętaj, aby puste opakowanie wyrzucić do odpowiedniego, żółtego pojemnika. Opakowania batonów Sooo Rice w pełni nadaje się do recyklingu. Dzięki temu marka SONKO realizuje założenia projektu GoGreen, który skupia się m.in. na edukacji w zakresie odpowiednej segregacji odpadów.

Batony ryżowe SONKO są już dostępne w sprzedaży.

Sugerowana cena detaliczna: 1,49 zł

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Żywienie Życie w biegu a zdrowe odżywianie Biuro prasowe
2024-04-16 | 17:00

Życie w biegu a zdrowe odżywianie

Sprawdzone “lifehacki”, które pomogą utrzymać równowagę między zdrowiem, a pędem codzienności Jednym z nich jest planowanie posiłków z wyprzedzeniem.
Żywienie Jak przyrządzać szparagi? Poznaj sprawdzone sposoby!
2024-04-16 | 01:00

Jak przyrządzać szparagi? Poznaj sprawdzone sposoby!

Kwiecień to czas szparagowej rozpusty. Smukłe, eleganckie i zgrabne pędy już z daleka przyciągają uwagę klientów osiedlowych targowisk i warzywniaków. Możemy je gotować,
Żywienie Wiosna – idealny czas, by schudnąć zdrowo i bez wysiłku
2024-04-16 | 01:00

Wiosna – idealny czas, by schudnąć zdrowo i bez wysiłku

Wiosną stragany wypełniają się młodymi, chrupiącymi warzywami oraz aromatycznymi, soczyście zielonymi ziołami. Zmęczeni zimową aurą i już nieco znudzeni monotonią zimowej kuchni, mamy

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Teatr

Artur Barciś: Często sąsiedzi nic o sobie nie wiedzą. Mój spektakl „Barabuum!” prowokuje do tego, żeby się poznać i podzielić swoimi skrytymi pragnieniami

– „Barabuum!” to dramat psychologiczny, farsa i komedia romantyczna w jednym – tak o swoim najnowszym spektaklu mówi reżyser. Artur Barciś zabiera widzów w emocjonalną i zwariowaną podróż przez małżeńskie życie dwóch par. Ich z pozoru normalne relacje zostają zaburzone podczas pewnego wieczoru w nowoczesnym mieszkaniu. Nieoczekiwane odkrycie zmienia sąsiedzkie i małżeńskie stosunki w arenę emocji, konfrontacji i głęboko skrywanych uczuć. Twórcy mają nadzieję, że ta sztuka pozwoli widzom spojrzeć z zupełnie nowej perspektywy nie tylko na życie bohaterów, ale i na swoje własne.

Muzyka

Luna: Trochę podupadłam na zdrowiu i mój głos nie działa tak, jak bym chciała. Czuję się bezradna i bezsilna

Przed wyjazdem na Konkurs Eurowizji reprezentantka Polski nie ukrywa, że boryka się z problemami zdrowotnymi, a bezradność i zwątpienie mieszają się z nadzieją i chęcią pokonania swoich słabości. By jak najlepiej zadbać o swoje struny głosowe, na jakiś czas zrezygnowała z koncertów. Teraz robi wszystko, by jej głos wrócił do formy i by mogła godnie się zaprezentować na scenie w Malmö.

Farmacja

Sztuczna inteligencja pomaga odkrywać nowe leki. Skraca czas i obniża koszty badań klinicznych

Statystycznie tylko jedna na 10 tys. cząsteczek testowanych w laboratoriach firm farmaceutycznych pomyślnie przechodzi wszystkie fazy badań. Jednak zanim stanie się lekiem rynkowym, upływa średnio 12–13 lat. Cały ten proces jest nie tylko czasochłonny, ale i bardzo kosztowny – według EFPIA przeciętne koszty opracowania nowego leku sięgają obecnie prawie 2 mld euro. Wykorzystanie sztucznej inteligencji pozwala jednak obniżyć te koszty i skrócić cały proces. – Dzięki AI preselekcja samych cząsteczek, które wchodzą do badań klinicznych, jest o wiele szybsza, co zaoszczędza nam czas. W efekcie pacjenci krócej czekają na nowe rozwiązania terapeutyczne – mówi Łukasz Hak z firmy Johnson & Johnson Innovative Medicine, która wykorzystuje AI w celu usprawnienia badań klinicznych i opracowywania nowych, przełomowych terapii m.in. w chorobach rzadkich.