News powiązane z korekcja powiek

2016-06-13 | 06:43
Uroda
Opadające powieki można skorygować chirurgicznie. Okolice oczu są odmłodzone i poprawia się komfort widzenia News powiązane z korekcja powiek

Opadające powieki można skorygować chirurgicznie. Okolice oczu są odmłodzone i poprawia się komfort widzenia

Chirurgiczna korekcja powiek polega na usunięciu nadmiaru wiotkiej skóry i przepuklin tłuszczowych z powiek górnych i dolnych. Cięcia wykonywane są w naturalnej zmarszczce, tak żeby po zabiegu nie było widać blizn. To, czy skóra w okolicy brwi i oczu wiotczeje wcześniej czy później, zależy przede wszystkim od uwarunkowań genetycznych i sposobu pielęgnacji twarzy. Z problemem zmagają się zarówno kobiety, jak i mężczyźni.
więcej
2015-04-29 | 06:10
Uroda
Chirurgiczna korekcja powiek coraz częściej stosowana do odmładzanie okolic oczu

Chirurgiczna korekcja powiek coraz częściej stosowana do odmładzanie okolic oczu

Opadające powieki górne i worki pod oczami powodują duży dyskomfort, bo sprawiają, że twarz wygląda na starszą i zmęczoną. Mogą także ograniczać pole widzenia. Korekcja powiek polega na chirurgicznym usunięciu nadmiaru skóry i przepuklin tłuszczowych z powiek górnych i dolnych. Cięcia wykonywane są w naturalnej zmarszczce, tak żeby nie było później widać blizn. Szwy najczęściej zdejmowane są po 5-7 dniach.
więcej

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Media

Handel

Polski e-commerce rośnie w siłę. Konsumentów przyciągają przede wszystkim promocje

Rynek e-commerce w Polsce jest już wart ok. 152 mld zł. Rośnie zarówno częstotliwość zakupów, jak i średnia wartość koszyka – wynika z raportu Strategy&. Polacy doceniają wygodę zakupów przez internet, szybką dostawę i łatwy zwrot. Coraz częściej zwracają też uwagę na cenę i chętnie korzystają z promocji. To właśnie ten trend wykorzystuje Amazon.pl, organizując co roku festiwal z okazji Prime Day. W tym roku zaplanowano go po raz pierwszy aż na cztery dni: 8–11 lipca, a nie dwa jak w poprzednich latach.

Problemy społeczne

Do 2029 roku rynek pracy skurczy się o milion pracowników. Przedsiębiorcy wskazują, jak zaktywizować cztery wykluczone dotąd zawodowo grupy [DEPESZA]

W latach 2020–2029 zmiana struktury społecznej doprowadzi do skurczenia się rynku pracy aż o milion pracowników. Trend ten wymusi na pracodawcach konieczność podejmowania konkretnych działań zmierzających do aktywizacji pomijanych dotąd grup społecznych. – Inkluzywność to nie tylko kwestia etyczna, to strategiczna odpowiedź na kryzys demograficzny i niedobór siły roboczej – wskazuje Związek Przedsiębiorców i Pracodawców.