Newsy

Agnieszka Kaczorowska o „Tańcu z gwiazdami”: chcę wziąć udział jako tancerka, nie jako gwiazda

2014-05-26  |  07:20
Agnieszka Kaczorowska, odtwórczyni roli Bożenki w serialu „Klan”, chce wziąć udział w kolejnej edycji programu „Taniec z gwiazdami”. Aktorka podkreśla jednak, że w programie może się pojawić wyłącznie jako tancerka. Kaczorowska nie szczędzi też  słów krytyki pod adresem tancerzy występujących w dotychczasowych edycjach „Tańca z gwiazdami”

Agnieszka Kaczorowska prowadzi rozmowy na temat swojego udziału w programie „Taniec z gwiazdami.” Aktorka znana z roli Bożenki w serialu „Klan” nie zamierza jednak startować jako ucząca się tańca gwiazda. Kaczorowska tańczy bowiem od dziecka i ma na koncie kilka dużych sukcesów w tej dziedzinie. Jest II wicemistrzynią Europy i Mistrzynią Świata w tańcach latynoamerykańskich.

W programie miałabym wystąpić jako tancerka. Tańczę od szóstego roku życia i mam na swoim koncie wiele sukcesów sportowych. Tutaj nie wchodzi w ogóle w grę, żebym była gwiazdą, byłoby to kompletnie niesprawiedliwe, nie musiałabym się uczyć – mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle aktorka Agnieszka Kaczorowska.

Kaczorowska krytycznie wypowiada się o tancerzach partnerujących gwiazdom w dotychczasowych edycjach programu. Jej zdaniem nie są to tancerze z pierwszej ligi. Aktorka podkreśla też, że dla niej samej nie stanowią oni inspiracji tanecznej.

Czasami pewne błędy tancerzy, które widzę, odwracają moją uwagę od gwiazd. To nie są dla mnie tancerze, od których brałabym coś i oglądała ich filmiki, żeby się z nich czegoś nauczyć, bo to nie jest aż taka półka – tłumaczy Kaczorowska.

Aktorka bardzo pochlebnie wyraża się natomiast o zasiadającym w jury programu Michale Malitowskim. Kaczorowska uważa go za autorytet taneczny na światową skalę. Jej zdaniem bardzo ważne jest to, że Malitowski jest czynnym tancerzem.

Jestem bardzo szczęśliwa, że Michał Malitowski jest w jury, ponieważ to jest naprawdę autorytet taneczny. Znamy się prywatnie i bardzo liczę się z jego zdaniem. Jest to naprawdę najwyższa światowa półka, nie można wyżej – podkreśla aktorka.

Program „Taniec z gwiazdami” był emitowany na antenie TVN od 2005 do 2011 roku. Wzięły w im udział takie gwiazdy, jak Katarzyna Cichopek, Krzysztof Tyniec czy Kinga Rusin. W 2014 roku program wrócił na antenę telewizji. Emitowany był przez stację Polsat pod nazwą „Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami”.

Czytaj także

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Media

Handel

Polscy naukowcy pracują nad materiałami budowlanymi z roślin. Szerokie zastosowanie mogą mieć przede wszystkim konopie

W związku ze zmianami klimatycznymi i kurczącymi się zasobami naturalnymi naukowcy szukają nowoczesnych, odnawialnych materiałów budowlanych. Przyszłość budownictwa może należeć do roślin jednorocznych – przede wszystkim słomy i konopi. Naukowcy z Wydziału Leśnego i Technologii Drewna z Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu pracują nad materiałami roślinnymi, które mogą zastąpić tradycyjne surowce.

Podróże

Tomasz Jacyków: Nie lubię uczestniczyć w wakacyjnym obłędzie migracji ludzi. Unikam jak ognia tego, na co inni czekają cały rok

Stylista zaznacza, że nieco na przekór w wakacje dużo pracuje, a po nich, kiedy kurorty świecą już pustkami, on odpoczywa. W tym roku jednak ze względu na nadmiar obowiązków zawodowych i nawiązanie współpracy z branżą filmową pod znakiem zapytania staje jego urlop, który planował na przełomie września i października.