Newsy

Anna Bosak: Jesienią czeka mnie moje własne wesele. Rozpoczęliśmy kurs tańca

2019-01-29  |  06:50

Tancerka podkreśla, że przygotowania do tego wyjątkowego dnia w jej życiu już się rozpoczęły i jednym z kluczowych momentów wesela będzie pierwszy taniec. Prawdopodobnie będzie to rock’and’roll albo swing. Przyszli państwo młodzi chcą, żeby choreografia była dopracowana w każdym szczególe, dlatego już pilnie ćwiczą.

Anna Bosak podkreśla, że jest szczęśliwie zakochana. Jej wybrankiem jest Kamil. „Najlepszy przyjaciel, kochanek i zioooom. Liczne podróże, które odbyliśmy, przekonują mnie, że z Tobą to nawet na koniec świata! Chociaż na kanapie pod kocykiem też jest extra!” – pisze tancerka na Instagramie. Zdradza, że związek wkrótce zostanie sformalizowany.

– Czeka mnie wkrótce moje własne wesele. To wydarzenie będzie miało miejsce na jesieni tego roku, więc już całkiem niedługo. Niezależnie od tego, czy będę miała tą obrączkę, czy nie będę miała tej obrączki, to i tak z tą osobą będę – mówi agencji Newseria Anna Bosak, psycholog, tancerka.

Bosak na razie nie chce zdradzać wielu szczegółów dotyczących tego wyjątkowego dnia. Nie wiadomo więc, w jakiej scenerii odbędzie się wesele ani też w jakiej kreacji gwiazda powie sakramentalne „tak”. Tancerka przyznaje jednak, że przygotowują się do pierwszego tańca, a ponieważ jej partner życiowy nie jest tancerzem – przed nimi szereg treningów.

– Rozpoczęliśmy kurs tańca, chodzimy na rock’n’roll, mi się każdy taniec podoba, jeden bardziej, drugi mniej, ale mój partner zdecydowanie wybrał właśnie ten typ, może swing, zobaczymy. W każdym razie ten taniec wydaje mi się, że dla Kamila będzie fajny. Dużo osób mnie o to pyta, czy będę choreografką. Nie wiem, pewnie będzie tak, że zaczniemy kilka treningów z jakimś trenerem, ale suma summarum pewnie będę w tym maczać palce – mówi Anna Bosak.

Bosak podkreśla też, że zanim odbędzie się ceremonia ślubna, czeka ją kilka miłych zagranicznych wyjazdów.

– Zaplanowałam już wyjazd panieński z grupą moich superkoleżanek – pojedziemy do Portugalii, więc mamy taki szalony weekend przed sobą. Poza tym nie mam jakiegoś szalonego planu na ostatnie tygodnie przed ślubem. Zapytałam kiedyś Kamila, jaka jest gwiazda, którą chciałby zobaczyć na scenie podczas koncertu, powiedział Elton John. Na majówkę jedziemy do Werony i tam w amfiteatrze będzie właśnie jego koncert i to jest to, na co wyczekuję – mówi Anna Bosak.

Czytaj także

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Media

Konsument

Gospodarstwa domowe mogą skorzystać z dodatkowej zniżki na rachunkach za prąd. Sprzedawcy energii jeszcze w tym roku udzielą upustu w wysokości 125 zł [DEPESZA]

Obok nowych, wyższych limitów zużycia energii, uchwalonych niedawno w Tarczy Solidarnościowej, polskie gospodarstwa domowe będą mogły skorzystać w tym roku z dodatkowej zniżki na rachunkach za prąd w wysokości 125 zł. Do takiego rabatu będą uprawnione wszystkie gospodarstwa, które spełnią jeden z mało wymagających warunków określonych w nowych przepisach. W praktyce dla statystycznej rodziny o przeciętnym zużyciu energii  nowy mechanizm oznacza oszczędność o równowartości rachunku za jeden miesiąc.

Farmacja

Polacy rozwijają platformę do dostarczania terapeutycznych cząsteczek RNA do komórek nowotworowych. To innowacyjne podejście do walki z rakiem

Nie celowanie w konkretny typ komórek nowotworowych, ale blokowanie genów odpowiedzialnych za proces nowotworzenia ma być podstawą działania platformy wykorzystującej technologię krótkich interferujących RNA (siRNA, z ang. small interfering RNA) do walki z nowotworami. Rozwijane przez polską firmę BS Biotechna rozwiązanie ma także umożliwić celowane dostarczanie do organizmu terapii przeciwnowotworowej. Ten projekt uzyskał niedawno dofinansowanie Agencji Badań Medycznych. Jak podkreślają naukowcy, opracowywane rozwiązanie jest innowacyjne, bo można je zastosować do różnych rodzajów raka. Technologia RNA jest uznawana za jedną z potencjalnie najbardziej użytecznych w leczeniu nowotworów i prewencji nawrotów choroby.